Skocz do zawartości


Zdjęcie

No i ku*wa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa

oj zostaw rzozia ..... rzozio to dusza tego forum ..... nadaje mu klimat ^^ ( taki dżin w lampie hehe)


Wszystko się zgadza z tym klimatem, ale z magicznej butelki to jest Tetsudo - wschodni, zabawny, czasem nieprzyjemny dżin, z przerażającą fizjonomią (zobaczcie nasze podobizny i tam tważyczkę Tetsa :twisted: )
  • 0

budo_erwinw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
mówicie u ucieczce z zagrożonego miejsca, lecz powiem wam ,że sprawdza się to może w większych miastach, gdzie prawdopodobieństwo ponownego spotkania tych samych napastników jest niewielkie, ludzie z jednej dzielnicy na drugiej są nieznani itd. itp.

w małych miasteczkach rzucone wyzwanie trzeba przyjąć, czy ma się szansę w starciu czy nie, inaczej będziemy pomiatani przez najgorszego lumpa z osiedla

w/g mnie zachowałes się w porządku w czasie tego starcia- nie każdą walkę się wygrywa, szkoda tylko fantów, że poszły....

walka po alkoholu....., kazdy czuje się mocny i pewny siebie po spożyciu iluś tam procentów, lecz jest to tylko jego subiektywna ocena, także sytuacje z pozoru błache wydaja się strasznie np. obrazliwe itp. i często podejmuje się wtedy walkę, która często kończy się trochę w/g innego scenariusza niż sami go przewidywaliśmy
sam miałem w poniedziałek imieniny i po spożyciu alkoholu w ilościach mocno przekraczających wszelkie normy, wracajac do domu (600m, taxi nie biorę na takie dystanse) zaczepiony przez osiedlowego awanturnika podjąłem wyzwanie- gość jest nieżle obity w ulicznych walkach-ma ksywkę van dame- skończyło się to dla mnie złamanym nosem, ale zachowałem honor na osiedlu, bo nie stchórzyłem,

dla mnie największym problemem w czasie starcia pod wpływem alko jest to, że po mocnym strzale urywa mi się natychmiast film, co normalnie mi się nigdy nie zdarza,
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024