Skocz do zawartości


Zdjęcie

przedewszystkim sila


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcin_lezajsk
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lezajsk / Rzeszowa

Napisano Ponad rok temu

przedewszystkim sila
najlepiej zeby pracowac w Policyjnych jednostkach AT trzeba isc najpierw do szkoly wojskowej bo potem jest latwiej byc nietylko silnym psychicznie i szybko myslacym ale takze i przede wszystkim fizycznie sprawnym i wogule... . Ja mam 16 lat i ide do szkoly wojskowej potem 2 lata w woju i do policji AT moj brat tak zrobil i od razu go wzieli po prostu po takich doswiadczeniach i umiejetnosciach ufaja ci i niemusisz sie dziec po jakis drogowkach czy prewencji . bo przecierz atowiec jak zaczyna prace na wydziale AT to myslicie ze wiek sie nie liczy liczy im szybciej tym lepiej przykladowo trzeba miec conajmniej 20 lat i wtedy zaczynaja cie szkolic na ATowca conajmniej 5 lat taka jest prawda.
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: przedewszystkim sila
Przede wszystkim mózg, a nie siła.
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: przedewszystkim sila

najlepiej zeby pracowac w Policyjnych jednostkach AT trzeba isc najpierw do szkoly wojskowej bo potem jest latwiej byc nietylko silnym psychicznie i szybko myslacym ale takze i przede wszystkim fizycznie sprawnym i wogule... . Ja mam 16 lat i ide do szkoly wojskowej potem 2 lata w woju i do policji AT moj brat tak zrobil i od razu go wzieli po prostu po takich doswiadczeniach i umiejetnosciach ufaja ci i niemusisz sie dziec po jakis drogowkach czy prewencji . bo przecierz atowiec jak zaczyna prace na wydziale AT to myslicie ze wiek sie nie liczy liczy im szybciej tym lepiej przykladowo trzeba miec conajmniej 20 lat i wtedy zaczynaja cie szkolic na ATowca conajmniej 5 lat taka jest prawda.


i chuj ? ...
masz jakieś pytania, a może coś jeszce chcesz nam powiedzieć ? ...
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: przedewszystkim sila
Człowiek się zaprezentował a Ty go tu tak od razu na glebe. Przedstawił swoje marzenia w sensie. :) Ja na przykład chce zamieszkać na Marsie :D :D
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: przedewszystkim sila

Człowiek się zaprezentował a Ty go tu tak od razu na glebe. Przedstawił swoje marzenia w sensie. :) Ja na przykład chce zamieszkać na Marsie :D :D


Niech śni o Dodzie i pisuje na innym forum. Do AT biorą anafalbetów?
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: przedewszystkim sila
Czemu 2 tematy? Takie same i w tym samym dziale? Tylko tacy po AT z tego co wiem są wrakami człowieka, zarabiają grosze i szybkciutko na emeryturke
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: przedewszystkim sila
...lub do warjatkowa ze schizofremią maniakalno-depresyjną....

...lub na cmentarz. 8O
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: przedewszystkim sila
http://www.forum-kul...showtopic=62105

tutaj sporo osob napisalo zgodnie z tematem, ktory teraz poruszasz. I pamietaj, przede wszystkim antyterrorysta powinien myslec logicznie, zeby nie dac sie zabic! Sila fizyczna to juz dalszy plan.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024