Skocz do zawartości


Zdjęcie

oczy z tylu glowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_andryu
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gorzów/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

oczy z tylu glowy
Krotka historia o tym, ze zawsze trzeba uwazac na osoby idace za nami. Wracam sobie z baletow w stanie srednio trzezwym:) ok 4nad ranem ,jasno, nikogo na ulicy, jakies 5min i spalbym sobie wygodnie w lozku, a tu bum i leze na ziemi oslaniajac sie od kopniec. Napadlo na mnie 3skurw.... totalnie z zaskoczenia od tylu bez zadnego txtu, nic, od tak dla zabawy. Podcieli mnie kopem, potem dostalem jeszcze w leb, ale udalo mi sie uciec z ziemi i odbiec. Wezwalem szybko nasza kochana wladze, ktora przyjechala po prawie 10min ,a sprawcy juz dawno uciekli.... Zawsze ogladajcie sie za siebie....
  • 0

budo_arbuz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
a nietłumaczyła Ci mamusia że sie nieszlaja sie samemu po nocach?
a co to oczu z tyłu głowy to sie w pełni zgadzam trzeba uważać nawet pod własnym domem
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
jedno co dobrze zrobiles to to ze wladze wezwales. a na przyszlosc niestety musisz uwazac...
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
Może dziwnie to zabrzmi ,a le zdarza się. Kumpel szedł w centrum miasta i dostał kopa z wyskoku ,a potem pod buty. Drugi kolega wracał do domu z urodzin i pod jego blokiem dorwali go "sąsiedzi". Dalej szpital, pęknięta kość policzkowa, połamane żebra.

świat jest straszny:(
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
No, pare miesięcy temu u mnie na osiedlu była ciekawa sytuacja. Jeden koleś, około 30 lat, niecałe 2m wzrostu i słusznej postury, kupił sobie mieszkanie, które sobie remontował. I jakieś dresy skumały, że sie pojawiła nowa twarz. Ten koleś wyszedł kiedyś wieczorem na zakupy i jak wracał, wszedł do klatki schodowej i nagle z zaskoczenia zebrał kopy, kolana na ryj itp. I zrobiły to jakieś pospolite dresy w liczbie 3. Zgasiło mnie to, że koleś o takich warunkach fizycznych (z wyglądu na pewno nie ciota) zostaje napadnięty przez teoretycznie leszczy...
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
Trzech leszczy... To duża różnica...
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
Mam 182 cm. wzrostu waga pomiędzy 78, a 81 kg. Jestem pewien, że załatwiło by mnie trzech srednio sprawnych siedmnastolatków. Jest taki piękny cytat "kiedy wrogów kupa, każdy szermierz dupa..."
Zapamiętaj!!!
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
Zdaje sobie sprawe z tego ile daje przewaga liczebna w postaci 2 a co dopiero 3 i więcej osób. Zdarzenie miało miejsce na ulicy równoległej do mojej i pomyślałem sobie, że mnie to by zmielili w tej klatce (mam 70kg wagi). Ale mimo wszystko przygaszony z lekka jestem ze nawet tacy wielcy kolesie nie mogą się czuć bezpiecznie.
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
Eeeeeee nie przejmój się, trudno walczyć z kilkoma przeciwnikami i tyle, może to nawet niemożliwe.
"kiedy wrogów kupa, każdy szermierz dupa..." :) :) :)
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy

Mam 182 cm. wzrostu waga pomiędzy 78, a 81 kg. Jestem pewien, że załatwiło by mnie trzech srednio sprawnych siedmnastolatków. Jest taki piękny cytat "kiedy wrogów kupa, każdy szermierz dupa..."
Zapamiętaj!!!


Tak ogólnie w każdej grupie napastników 2,3,4, która nie jest jakoś specjalnie szkolona, na taką nie radze trafić :) istnieją "odruchy tłumu". Np trafiając jednego dobrze inni mogą zareagować w 75% strachem w 25% agresją. To tak ogólnie...
ALE TRZEBA CHOĆBY TEGO 1 DOBRZE TRAFIĆ...
Albo na wszelakie sposoby omijać przypadki (tak najzdrowiej dla ciała, różnie z duchem :) )
  • 0

budo_zekiet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław Wrocław piękna okolica Gdyby nie Warszawa była by stolic

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
Panowie może być nawet jeden przeciwnik!! Największy twardziel i fighter nie postoi długo po dokładny kopie w "klejnoty rodowe". taka prawda. 8O
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy

No, pare miesięcy temu u mnie na osiedlu była ciekawa sytuacja. Jeden koleś, około 30 lat, niecałe 2m wzrostu i słusznej postury, kupił sobie mieszkanie, które sobie remontował. I jakieś dresy skumały, że sie pojawiła nowa twarz. Ten koleś wyszedł kiedyś wieczorem na zakupy i jak wracał, wszedł do klatki schodowej i nagle z zaskoczenia zebrał kopy, kolana na ryj itp. I zrobiły to jakieś pospolite dresy w liczbie 3. Zgasiło mnie to, że koleś o takich warunkach fizycznych (z wyglądu na pewno nie ciota) zostaje napadnięty przez teoretycznie leszczy...

bo jest taki zwyczaj, ze zanim sie na kwadrat fanty starga to z ziomkami z osiedla trzeba sie o sztame postarac, postawic flakon albo fajany a nie przyjdzie taki jeden z drugim turkuc ani spierdalaj ani dziekowa to i co sie potem dziwi, ze juz na wejsciu wpierdol i do lochu, a sasiadow w bloku to juz musowo trzeba obskoczyc, schody przetrzec a nie z punktu ekipe remontowa im na leb, lamusy sie zwlekaja do miasta i mysla ze zasiedzialym osiedlowcom moga po rajtach jechac
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy

Mam 182 cm. wzrostu waga pomiędzy 78, a 81 kg. Jestem pewien, że załatwiło by mnie trzech srednio sprawnych siedmnastolatków. Jest taki piękny cytat "kiedy wrogów kupa, każdy szermierz dupa..."
Zapamiętaj!!!


Tak ogólnie w każdej grupie napastników 2,3,4, która nie jest jakoś specjalnie szkolona, na taką nie radze trafić :) istnieją "odruchy tłumu". Np trafiając jednego dobrze inni mogą zareagować w 75% strachem w 25% agresją. To tak ogólnie...
ALE TRZEBA CHOĆBY TEGO 1 DOBRZE TRAFIĆ...
Albo na wszelakie sposoby omijać przypadki (tak najzdrowiej dla ciała, różnie z duchem :) )


Tia tylko z tego co zrozumiałem rozmawiamy tu o przypadkach w których nie masz nic do powiedzenia bo dostajesz z zaskoczenia.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
ty jestes rzozio popierdolony chyba,
Człowiek wydaje kase na mieszkanie, pracował na nie długo, remontuje, sąsiadow z piętra jakoś tam zapoznaje, ale co. Ma osiedle obskoczyc i pijaków i bandziorków miejscowych przepraszac ze zyje????

No żesz kurwa.

Mieszkam na woli 2 lata, a jakiś debil wczoraj, pijaczek jeden zaczół cos do mnie gadac, pod moim blokiem. I co, mam go za przeproszeniem pogłaskać i wódke postawić?
Jak podskoczy to wpierdol dostanie i tyle.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
Chris, ale kabaret robisz. Jestem pelen uznania. Po prostu talent.

Pozdrawiam

K_P
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy

ty jestes rzozio popierdolony chyba,
Człowiek wydaje kase na mieszkanie, pracował na nie długo, remontuje, sąsiadow z piętra jakoś tam zapoznaje, ale co. Ma osiedle obskoczyc i pijaków i bandziorków miejscowych przepraszac ze zyje????

No żesz kurwa.

Mieszkam na woli 2 lata, a jakiś debil wczoraj, pijaczek jeden zaczół cos do mnie gadac, pod moim blokiem. I co, mam go za przeproszeniem pogłaskać i wódke postawić?
Jak podskoczy to wpierdol dostanie i tyle.

tak to nie, ale jak spotykasz na laweczce ciagle tych samych ziomkow i widzisz jak kirza to choc cos zagadaj albo wynies ciastka czy co, moze ci potem chalupe przypatrza jak wyjedziesz, u ziomka w bloku sie wprowadzil taki krawaciarz cwel jebany co nikogo na klatce nie widzial jak go potem 6 drechow dojechalo to ziom oszczal gnoja a wystarczylo ze by wylazl na podworek i do sie do nich przemowil, a tak lamus mial na 4 miechy urlop zdrowotny jak z oioma wyklepal

kubus ty chyba do mnie chris zagadujesz - o co sie rozchodzi?
  • 0

budo_maciej t
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 336 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy

ty jestes rzozio popierdolony chyba,
Człowiek wydaje kase na mieszkanie, pracował na nie długo, remontuje, sąsiadow z piętra jakoś tam zapoznaje, ale co. Ma osiedle obskoczyc i pijaków i bandziorków miejscowych przepraszac ze zyje????

No żesz kurwa.

Mieszkam na woli 2 lata, a jakiś debil wczoraj, pijaczek jeden zaczół cos do mnie gadac, pod moim blokiem. I co, mam go za przeproszeniem pogłaskać i wódke postawić?
Jak podskoczy to wpierdol dostanie i tyle.


Ja mieszkam w Poznaniu na Wildzie, ciekawa to dzielnica.Ale człowieku gdybym miał każdego, kto mnie pyta o 2 złote bić w ryja...
Nie przesadzaj!! To biedne pijaczki i w 99% nieszkodliwe.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
nie, no co ty.
Mówie ze jak by co, chodziło mi o kontrast na to co mówi nasz misrz z tarchomina
  • 0

budo_marx07
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
"bo jest taki zwyczaj, ze zanim sie na kwadrat fanty starga to z ziomkami z osiedla trzeba sie o sztame postarac, postawic flakon albo fajany a nie przyjdzie taki jeden z drugim turkuc ani spierdalaj ani dziekowa to i co sie potem dziwi, ze juz na wejsciu wpierdol i do lochu, a sasiadow w bloku to juz musowo trzeba obskoczyc, schody przetrzec a nie z punktu ekipe remontowa im na leb, lamusy sie zwlekaja do miasta i mysla ze zasiedzialym osiedlowcom moga po rajtach jechac"

Wkurza mnie takie podejście, jakie to ma znaczenie, że ktoś mieszka pare lat na jakimś osiedlu. Czy to go uprawnia do tego żeby chcieć czegokolwiek od kogoś kto wprowadza sie na osiedle? I jeszcze mu ryj obijać?
Z sąsiadami trzeba żyć dobrze ale nie znaczy, że byle łachmaniarzowi mam zaraz kopsnąć złotówkę albo sie kłaniać w pas.
Chcieliby flaszkę to trzeba by było sąsiada ładnie przywitać, normalnie zagadać a nie na kopy brać.

Jak mnie by tak przywitali to bym im dłużny nie został.
Pozdrawiam
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: oczy z tylu glowy
Kubuś, Ty naprawdę myślisz, że rzozio to Chris? :rofl:

K.

PS. Na Gorinkan byś zajrzał ;)

K.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024