Skocz do zawartości


Zdjęcie

No i ku*wa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
E... Przyznam wam racje, że jak już coś wyjąć to trzeba się umieć tym posługiwać, ale noszenie czegokolwiek nigdy nie zaszkodzi.

Tylko, że jak się bijecie wręcz to jest szansa że napastnicy chociaż TROCHĘ myślą i chcą ofiarę po prostu pobić, okraść i uciec, ale jak wyjmiesz broń to oni mogą zrobić to samo.... i mogą nie mieć dylematów co do użycia noża.


Trzeba tak szybko działać, żeby nie zdążyli wyjąć.... Zresztą nie trudno sobie wyobrazić sytuację, w której trzeba sobie torować droge ucieczki. Łatwiej ręcznie, czy z pałką? Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi. Poza tym ci kolesie też mają instynkt samozachowawczy (?).

Moge się zgodzić, że najlepiej oddać pieniądze, dać się pobić i zachować życie... ale w tym przypadku po co jest to forum.

a jak sie chcesz kogos odpedzic to wez ty wytargaj nunczaku, on cie rozbiegiem obali moze go raz smyrkniesz


Zgadza się, ale wystarczy choć trochę odbiec aby je wyciągnąć, a wtedy nawet gdy nas dogoni to mamy większą szansę. Zresztą drechy to nie duchy i już z daleka widać że nadchodzą. Można się przygotować. Pałke teleskopową łatwo ukryć nawet w kieszeni spodni. Ostatnie zdanie: nie zawsze mieć, znaczy urzyć. :2gunfire:
  • 0

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
wbrew pozorom,wypowiedz rzozia nie sa takie glupie,tylko trzeba umiec rozgryzc slang,ktorym z uporem maniaka pisze i mysliz,ze to fajne :) .
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa

jak juz to tylko klamka, wyciag ja, jak sie nie zesra pod siebie od razu lub nie odpusci to 2x kontrolnie w kolano, klamke laczysz kajdla z kamlotem i do wiselki trefienko. ale i tak masz moje uznanie, ze piszesz ze kosior do obrony to gowno


Rzozio, co to znaczy "klamke laczysz kajdla z kamlotem i do wiselki trefienko"??? 8O
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
kazda giwere czy to klamka czy kosior jak masz niefarta tym robic to po wszystkim dociazasz i do wiselki z mostu, a jak sie robitka juz po calosci zmoczy to nad zalew sie lepiej zabrac
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa

Rzozio, jak zwykle zenujacy poziom. Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to sie nie udzielaj


Chyba nie zrozumiałeś. Musisz nauczyć się rozumieć wypowiedzi rzozia i odszukać Jego wcześniejsze posty, by dowiedzieć się, co to jest pasztet i czym to się je :) :lol:
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa

Rzozio, co to znaczy "klamke laczysz kajdla z kamlotem i do wiselki trefienko"??? 8O


nie jestem rzozio (ale mieszkałem ładnych parę lat na Targówku ;) ), ale w wolnym tłumaczeniu to znaczy:
"pistolet łączysz drutem z kamieniem i wrzucasz mogący rzucać na ciebie podejrzenia przedmiot do Wisły"
;)
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
sie troche spienilem teraz, nie mowie ze nie sie mi zdarza cos glupiego napisac, ale jak sprawa wazna to podpuchy nie robie

wiec jeszcze raz co do kosiorow do obrony
na bank wam mowie, ze to gowno warte, tego albo sztyla to sie bierze ale jak sie chce kogos zajebac a nie sie odpedzac, a widze, ze wy sie growia bronic macie
bo tak: kosa mozna lekko niby przyniac a gosc ci odkorkuje, mozna miec zamiare zrobic brygla a ucelisz troche obok i prawie nic, a jak na fachure wpadniesz to ci moze twoja kose przyzenic
  • 0

budo_ac19
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
i tu się sprawdza teoria w walce z dwoma to najlepiej spierdal lub techniki uderzane, a nie parter.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
Sombre i tak ci zajebiscie poszlo :) Ja po ostatnim melanzu jak na nocny czekalem to zasnalem jak idiota na przystanku (ledwo chodzilem) i sie obudzilem jak dostalem pierwsza bombe. Niestety bylem tak naprany ze nie zdolalem nawet wstac tylko zaslanialem leb...Ale przynajmniej mnie nie okradli a mieli taki zamiar (chyba im sie znudzilo mnie lac) :) :evil:
  • 0

budo_zenedon
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
Witam to mój pierwszy post tutaj ale forum czytam już od jakiegoś czasu.

Rzozio weź ty mi odpowiedz na jedno pytanie. Po kiego chuja piszesz grypserą? Chcesz poszpanować że znasz jakieś zwroty(albo siedzisz ze słownikiem w łapie)? Grypsera nie służy ani do szpanowania ani do gadania z frajerami. Przemyśl to.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa

Rzozio weź ty mi odpowiedz na jedno pytanie. Po kiego chuja piszesz grypserą? Chcesz poszpanować że znasz jakieś zwroty(albo siedzisz ze słownikiem w łapie)? Grypsera nie służy ani do szpanowania ani do gadania z frajerami. Przemyśl to.

Rzozio musi sypać grypserą, gdyz bez tego na forum było by smutno :wink:
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
Jaki z tego morał? Użytkownicy tego forum to frajerzy :)
  • 0

budo_julek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
w sumie to dobrze sie skonczyło,pewnie gdyby nie 7 piw to bys im nastukał :D napewno ten twoj telefon "kosztował" ich nieco wiecej niz inne :D

ps.jesli chodzi o bron na impreze to ja zawsze nosze gaz zelowy,jest mały i ma zasieg około 3-4 m wiec nawet nozownika mozna na dystans trzymac :wink:
  • 0

budo_zenedon
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa

Jaki z tego morał? Użytkownicy tego forum to frajerzy

Nie frajerzy w potocznym tego słowa znaczeniu. Ale w pewnych środowiskach ludzie dzielą się na ludzi i frajerów. Chyba każdy wie jakie środowiska mam na myśli.
Pozdro.
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa

Rzozio weź ty mi odpowiedz na jedno pytanie. Po kiego chuja piszesz grypserą?

Żebym ja mógł się jej dobrze nauczyć :P
  • 0

budo_slim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
oj zostaw rzozia ..... rzozio to dusza tego forum ..... nadaje mu klimat ^^ ( taki dżin w lampie hehe)
  • 0

budo_hempspy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
mnie tez raz naklepali ale nikt by nie mial szans ok 15 osob naraz i kazdy na solo po kolei
  • 0

budo_hempspy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
pozniej oczywiscie
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa
i to jest powód że jak gdzies ide i mam w nocy wracać to mało pije albo taksami wracam.

I jeszcze wieczorem jak chodze to plecak na oba ramiona zakłądam co by go z oczu nie stracic w czasie starcia. No bo w sumie to mam go bronić. Jak bym chciał cos stracic to nie bił bym się tylko odrazu kase wyjał i komórke. I by walki nei było. Jak walcze to po to żeby bronić tego co w plecaku.....
  • 0

budo_psycho cowboy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: No i ku*wa

i to jest powód że jak gdzies ide i mam w nocy wracać to mało pije albo taksami wracam.

I jeszcze wieczorem jak chodze to plecak na oba ramiona zakłądam co by go z oczu nie stracic w czasie starcia. No bo w sumie to mam go bronić. Jak bym chciał cos stracic to nie bił bym się tylko odrazu kase wyjał i komórke. I by walki nei było. Jak walcze to po to żeby bronić tego co w plecaku.....


To ja mam tylko takie małe pytanie :) zakładasz go z przodu na dwa ramiona, czy masz oczy z tyłu głowy (tak podobno trzeba) czy masz jakiś specjalny plecak taktyczny z lusterkami :) :) ?

(sorry ale tak mi się rzuciło to pytanko :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024