Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wąskie plecy w odcinku lęźwiowym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Mattiman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Połaniec
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, muzyka, komputery ,dziewczyny i wszystkiego po trochu

Napisano Ponad rok temu

Wąskie plecy w odcinku lęźwiowym
Witem mam taki problem estetyczno-masowy, otóż ćwiczę mieście pleców dość intensywnie, górę pleców mam dość dobrze rozwiniętą, środek troszkę mniej ale za to dół pleców w odcinku lędźwiowym mam bardzo chudą w porównaniu do reszty. Ćwiczę martwy ciąg ale nie wykonuje dużo powtórzeń od 6-10, 3-4 seri, ale poza siłą masa nie bardzo idzie. Jestem wysoki 190cm i chudy tylko 75kg wagi. Dieta mam "domową" a;e staram się jeść typowo kulturystycznie (ryż, kurczak, białeczko na noc). Odżywki niedawno mi się skończyły (gainer+bcaa+niedużo Xpanda) ale i tak nie było przyrostów w tym miejscu. Pomóżcie, doradźcie jakieś ćwiczenia. Jak ktoś chce to moge foto dorzucić.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wąskie plecy w odcinku lęźwiowym

Witem mam taki problem estetyczno-masowy, otóż ćwiczę mieście pleców dość intensywnie, górę pleców mam dość dobrze rozwiniętą, środek troszkę mniej ale za to dół pleców w odcinku lędźwiowym mam bardzo chudą w porównaniu do reszty. Ćwiczę martwy ciąg ale nie wykonuje dużo powtórzeń od 6-10, 3-4 seri, ale poza siłą masa nie bardzo idzie. Jestem wysoki 190cm i chudy tylko 75kg wagi. Dieta mam "domową" a;e staram się jeść typowo kulturystycznie (ryż, kurczak, białeczko na noc). Odżywki niedawno mi się skończyły (gainer+bcaa+niedużo Xpanda) ale i tak nie było przyrostów w tym miejscu. Pomóżcie, doradźcie jakieś ćwiczenia. Jak ktoś chce to moge foto dorzucić.



Mysle ze podciaganie ma drazku w waskim nachwycie to cwiczenie odpowiednie na ten akton plecow (jesli dobrze zrozumialem o jaka czesc ci chodzi). W sumie to foto by troche pomoglo
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Wąskie plecy w odcinku lęźwiowym
A nie chodzi Ci przypadkiem o prostownik grzbietu?
  • 0

Mattiman
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Połaniec
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Siłownia, muzyka, komputery ,dziewczyny i wszystkiego po trochu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wąskie plecy w odcinku lęźwiowym
Tak jak widać, chyba że mis się wydaje, że mam dolny odcinek wąski

Załączone pliki


  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Wąskie plecy w odcinku lęźwiowym
Po prostu masuj :thumbsup: 75kg przy 190 wzrostu to trochę chudo. Jakbyś miał więcej masy to na pewno ten odcinek by lepiej wyglądał.
jeżeli chodzi o prostownik to możesz robić dzień dobry.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wąskie plecy w odcinku lęźwiowym

Tak jak widać, chyba że mis się wydaje, że mam dolny odcinek wąski



Przeciez o to chodzi w kulturystyce zeby byc szerokim w gornych partiach a wtali waskim. Jest dobrze!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024