Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moda na ringu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

W życiu bym w czymś takim na matę nie wyszła..




Ja też! :)


a to:

bys zalozyl?

Gdzie jest Panie i Panowie granica pomiedzy tym co jest modne na macie a co nie jest?

wszystkie zdjecia z

po japonsku ale obrazki sa w universalnym jezyku
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
nigdy nei traktowalam tego co nosze na macie/ringu w kategoriach mody... zadnego z tych gi na obrazkach z tego powodu, ze nie cierpie pstrokacizny i w cywilnych ciuchach i w treningowych i raczej nie chialabym cwiczyc/walczyc z przeciwnikem w czyms takim bo dostalabym oczoplasu. poza tym smieszy mnie ta cala otoczka wokol np bjj - te haftowane pitbulle, noze i caly ''mada-faka-gangsta-super-killer'' syf. potem przyjdzie taki zoltodziob na sekcje i zanim czegokolwiek sie nauczy zaopatrzy sie w pokazny arsenal ''stylowych'' ciuchow i gadzetow. cale to targowisko proznosci zdecydowanie nie dla mnie.
mialam okazje cwiczyc z wieloma ludzmi i miec roznych trenerow/instruktorow i roznych ludzi wokol i moze jestem odosbnionym przypadkiem, ale ci, ktorzy najwiecej mi imponowali swoja wiedz i umiejetnosciami najmniejsza wage przywiazywali do ''stylowosci'' swoich ciuchow.
  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Aki - całkowicie popieram 8)
Mnie też wkurzają koszulki C2F właśnie przez napis :P (mimo że są ze świetnego materiału i bardzo wygodne)
Ostatnio firma Gatta wypuściła całą serie ciuchów do fitnessu i nie tylko (po bandyckich cenach ale i tak taniej niż zagramaniczne) które wyglądają przyzwoicie i są niesamowicie wygodne. Nabyłam bluzę, spodnie i kilka koszulek - polecam :) Jedyne co można im zarzucić (oprócz ceny) to kiepska rozmiarówka (S/M/L) ale ćwiczy się w tym wygodnie i wygląda dobrze (lub bardzo dobrze :) )

Pozdravim,
Nat
  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

a to:

Obrazek

bys zalozyl?

Gdzie jest Panie i Panowie granica pomiedzy tym co jest modne na macie a co nie jest?

wszystkie zdjecia z

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

po japonsku ale obrazki sa w universalnym jezyku


Bardzo fajne :) Założyłabym bez problemu :) (no moze poza tym z pitbulem :P i tym oczojebnym rozowym)

Pozdravim,
Nat
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

poza tym smieszy mnie ta cala otoczka wokol np bjj - te haftowane pitbulle, noze i caly ''mada-faka-gangsta-super-killer'' syf. potem przyjdzie taki zoltodziob na sekcje i zanim czegokolwiek sie nauczy zaopatrzy sie w pokazny arsenal ''stylowych'' ciuchow i gadzetow. cale to targowisko proznosci zdecydowanie nie dla mnie.
mialam okazje cwiczyc z wieloma ludzmi i miec roznych trenerow/instruktorow i roznych ludzi wokol i moze jestem odosbnionym przypadkiem, ale ci, ktorzy najwiecej mi imponowali swoja wiedz i umiejetnosciami najmniejsza wage przywiazywali do ''stylowosci'' swoich ciuchow.


otoczka "pstrokacizny" wokol bjj pewnie bierze sie z brazylijskiej estetyki ktora nie kazdemu musi sie podobac.
jeden gosc w moim gymie ma wlasnie takie pstrokate gi "WAR"a bo lubi co nie przeszkodzilo mu wygrac ogulnojaponski zawodow w bjj w kategorii purpurowych pasow i stac sie posiadaczem brazowego.
Przy czym jest to niesamowicie mily czlowiek i bardzo skromny.

Pit Bull kojarzy sie zle w polsce z powodu asocjacji tego zwierzecia z dresiarzami. Ale takie asocjacje sa tylko kulturowe. Nie sa uniwersalne jak sadze.

To normalne ze wojownicze zwierzeta staja sie symbolami sztuk walki jak np Tygrys jest w shotokanie i wiele innych.

W bjj jest ten Pit Bull, jest Smok Dumau co za roznica. tygrys czy pit bull?

Ja mysle ze z tymi gi to sprawa jest indywidualna. Ja tez mam przed ruzowym opor ale nie jestem daleki od szkalowania osob ktoreym sie to podoba. cuz, "pstrokata" estetyka bjj i tyle. biale, niebieskie, czarne, czerwone sa ok a rozowe juz nie hahahha.
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

wlasnie znalazlem na stronie ATAMA, gi dla kobiet!
 


  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

i jeszcze!

trzeba wejsc w w zakladke kimonos(gi) po lewej i potem kliknlac na atrakcyjna blondynke


  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Jeden wniosek - dla producentów RÓŻOWY to kobiecy kolor (prawie wszystkie kimona, rash guardy, spodenki dla kobiet mają różowe dodatki). A jeśli ja się różowym brzydzę - i co mam męskie ciuchy nosić? :wink:
Tak jak już dziewczyny pisały - chyba wystarczyłoby dopasować trochę krój do kobiecej sylwetki i już 8)

Pozdravim,
Nat
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

Jeden wniosek - dla producentów RÓŻOWY to kobiecy kolor (prawie wszystkie kimona, rash guardy, spodenki dla kobiet mają różowe dodatki). A jeśli ja się różowym brzydzę - i co mam męskie ciuchy nosić? :wink:
Tak jak już dziewczyny pisały - chyba wystarczyłoby dopasować trochę krój do kobiecej sylwetki i już 8)

Pozdravim,
Nat


napiszcie do producentow. ja mysle ze to tylko kwestia czasu.
napiszcie maile czy nie maja kobiecych gi z nie rozowymi wstawkami i tyle.

jak ja bym byl takim producentem to wzialbym to pod uwage.

ta niebieska atama dla kobiet nie jest zla.

Pozdrawiam
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
A ja nie mam nic przeciwko różowemu - jest nawet zabawny. Mężczyźni lubią chyba lalki Barbie na macie czy w ringu. Myślę, że kobiety się trochę boją takich dziwnych kolorów bo myślą, że będą traktowane przez chłopaków z uśmiechem czy przymróżeniem oka.
ja lubię trochę pstrokacizny choć bez przesady. Do smack girls w Japonii raczej bym się nie załapała.
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Własnie trwa pojedynek Blaina z Lurci.

Ten drugi ma na sobie niebieskie spodenki z naszytymi białymi frędzalami! Oto profesjonalny bokserski tuning! :wink:

Jak ktoś znajdzie fotki z tej walki, to wrzućcie tu plz. Te galoty naprawdę są warte obejrzenia. :)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

A ja nie mam nic przeciwko różowemu - jest nawet zabawny. Mężczyźni lubią chyba lalki Barbie na macie czy w ringu. Myślę, że kobiety się trochę boją takich dziwnych kolorów bo myślą, że będą traktowane przez chłopaków z uśmiechem czy przymróżeniem oka.
ja lubię trochę pstrokacizny choć bez przesady. Do smack girls w Japonii raczej bym się nie załapała.


heheh

jasne! pomysl o elemencie zaskoczenia jaki moze wywolac rozowy kolor.

jedna wazna rzecz musze dodac na temat rozowego. Zdjecia gi ktore pokazalem sa gi przeznaczonymi na rynek japonski i wcale nie sa tylko dla kobiet.

W Japonii kolor rozowy nie kajarzy sie negatywnie z glupia blondynka i lalka barbie, Wiele gadzetow dla facetow jest ruzowych i posiadanioe rowego gadzetu nie jest jakims obciachem ani nie jest "gejowskie" itp.

stad jest na to rynek

Pozdrawiam dziewczyny w rozowych gi.

ps

>>>Mameha

dobra obserwacja z tymi spodenkami bokserow!

Pozdr
  • 0

budo_jagodek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
a co wy na to??
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

dla mnie przegiecie 8O
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
YEAH!!! :peace: :)
  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Taaaa... to może od razu do kisielu, co? :lol:
Jak dla mnie kolejna skrajność.

Pozdravim,
Nat
  • 0

budo_vesemil
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
o qrde ale ciuszki hahaha :)

Taaaa... to może od razu do kisielu, co?

hehe tak swoją drogą to ciekawe jaki styl jest najlepszy pod kątem walki w kisielu.... :lol:

nie no dobra żartowałem, wcale mnie to nieciekawi :wink:
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

Trafiłam na to na 'box i mt'. To jest dopiero wersja extreme...

a tu próbka :roll:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Hmmm... Ciekawa propozycja, ale w Polsce pewnie by nie znalazła zwolenników, no może oprócz części widowni.
  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Three: zauważasz różnice między sportem na zdjęciach, które podałaś a sportami walki, które uprawiają forumowicze?

Pozdravim,
Nat
  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Brak edycji = powinno być: różnice miedzy "sportem" na zdjęciach, które podałaś

Pozdravim,
Nat
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024