Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moda na ringu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

o to też dobra jest rzecz :D szczególnie podczas sparingów :D faceci chyba nie wiedza gdzie jest brzuch u dziewczyny i walą... No cóż wala gdzie popadnie i jak trafia w piersi to aż łzy w oczach stają :evil: Też tak czasami robie - stanik usztywniany, a na to sportowy. A


Na to jest patent pod tytułem ochraniacz na biust. Ja juz na trening obowiązkowo go ubieram (zresztą trener tego wymaga, za brak ochraniacza na treningu kumite raz mnie spompował :wink: ). Zdrowie jest najważniejsze więc nie ma co narażać naszych walorów na obijanie :-) No i tez trzyma w ryzach co trzeba :D A i faceci jak przywalą w taki plastik raz czy dwa, to od razu im się celność poprawia :wink:
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
niby masz racje-ale ja sie jakos nie moge to tego plastiku przekonac.mierzylam kiedys ochraniacz (bodajze firmy kwon) i czulam sie jak w zbroi.zwlaszcza jak sie jeszcze dolozy ochraniacze na golenie,stopy,suspensor i rekawice to juz prawie robocop. :( poza tym plastik moze zdaje egzamin w stojce a my cwiczymy tez parter i raczej trudno zebym w trakcie treningu biegala do szatni sie przebierac :(
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

... czulam sie jak w zbroi.zwlaszcza jak sie jeszcze dolozy ochraniacze na golenie,stopy,suspensor i rekawice to juz prawie robocop. :( poza tym plastik moze zdaje egzamin w stojce a my cwiczymy tez parter i raczej trudno zebym w trakcie treningu biegala do szatni sie przebierac :(


fakt, jest troche do ubierania :D
z tym parterem to faktycznie niewygodna sprawa, ja trenuje tyko w stójce (oprócz momentów gdy padam "wycięta" :wink: )
ale sa tez ochraniacze nie z plastiku, nie sa sztywne, to takie grubsze ..hmm gąbki?..nie wiem z czego to jest,ciężko mi opisać, ale nie jest za twarde i moze zdaloby egzamin przy tarzaniu sie :wink:
  • 0

budo_edyta
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
A propos ubierania się do ringu....
Jestem troche załamana jak widze dziewczyny uprawiajace w Polsce boks amatorski. Wielkie koszulki, spodenki do łydki i kaski zasłaniajace twarz. czasami trudno rozróżnić czy to dziewczyny się biją....
Myślę, ze czas zmienic przepisy. na zachodzie właśnie dziewczyny wyróżniają sie strojami.
Co o tym myślicie?
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
fakt, że to nie wygląda najlepiej!
  • 0

budo_jagodek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

moim problemem są zapięcia

miałam taki sam problem, blizny na kręgosłupie mam do tej pory, ale odkąd nosze stanik z "zasłonięciem" a na to sportowy nie miewam siniaków ani zdartej skóry, chyba po prostu lepiej się trzyma, zapięcie się nie odsłania i nie ma takich kłopotów

Na to jest patent pod tytułem ochraniacz na biust

A ja nie cierpię ochraniaczy, nie mogę porostu w nich ćwiczyć, już wole siniaki niż męczyć się w takim pancerzu, przyzwyczaiłam się jedynie do tych na golenie, kendo to nie dla mnie :wink:

co do dziewczyn z boksu amatorskiego, faktycznie porażka, sama czytając relacje z zawodów i widząc zdjęcie pewnej zawodniczki zastanawiałam się czy przypadkiem nie pomylili się w redakcji i nie dali zdjęcia jakiegoś faceta, a gdy kilka dni później zobaczyłam zdjęcie tej pani w normalnym stroju trudno było uwierzyć ze to ta sama osoba...
ale mam nadzieje że

kaski zasłaniające twarz

pozostaną
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Noszenie takich strojów jak bokserki powinno być zabronione. Nic dziwnego że większośc z nich oceniana jest jako babochłopy...
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Noszenie takich strojów jakie noszą bokserki powinno być zabronione.

O to chodziło?
  • 0

budo_lost_soul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DDZ/Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Ja wiekszość moich koszulek do ćwiczeń musiałam sobie sama przerobić. Były obszerne a teraz są takie jakie chciałam i odrazu wygodniej się ćwiczy ;)
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
tu nie chodzi okolory i tapete na buzi ;)
tylko taki drobiazg jak fason ta sama męska bluza (gi) mogłaby być troszkę zwężona np. w tali (piszę TROSZKĘ ) i byłoby wygodniej i cut ładniej bo wyglądałoby się w niej jak w gi a nie jak w worku!!!!!!!
że niby panowie to rewi mody na ringu lub boisku nie robią, tia popatrzcie na te meskie fryzury i oklejone bluzy.
nie popadajmy w skrajności

ps. grochy są suuuuper. jeśli nie muszę ich założyć ;)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

a co powiecie na to:


  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
W życiu bym w czymś takim na matę nie wyszła.. Brrrryyy TO JEST ROŻOWE I MA SERDUSZKA :!: :!: :!:
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

W życiu bym w czymś takim na matę nie wyszła..



Ja też! :)
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

Ja też! :)


Ja tez
  • 0

budo_mistake
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
a ja nie wiem:] wiecie, jakbym wyszła w czymś takim na mate to bym wygrała każdą walke :!: moja przeciwniczka spojrzałaby na mnie i ze śmiechu nie byłaby w stanie nic zrobić :twisted:
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

a ja nie wiem:] wiecie, jakbym wyszła w czymś takim na mate to bym wygrała każdą walke :!: moja przeciwniczka spojrzałaby na mnie i ze śmiechu nie byłaby w stanie nic zrobić :twisted:


czy ja wiem.
Skoro mowicie ze nie jest istotne jak sie wyglada na macie to czemu byscie nie zalozyly/li tego rozowego gi?
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

a co powiecie na to:


przestraszony :rofl: przestraszony :blus:
chyba wszystko jasne :wink:
  • 0

budo_aki
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

a ja nie wiem:] wiecie, jakbym wyszła w czymś takim na mate to bym wygrała każdą walke :!: moja przeciwniczka spojrzałaby na mnie i ze śmiechu nie byłaby w stanie nic zrobić :twisted:


czy ja wiem.
Skoro mowicie ze nie jest istotne jak sie wyglada na macie to czemu byscie nie zalozyly/li tego rozowego gi?


po pierwsze z tego samego powodu o ktorym napisala wyzej Mistake - zeby nie wygladac smiesznie bo jesli powaznie traktuje to co cwicze to chcialabym tez wygladac powaznie a nie jak bym sie urwala z pidzama party rodem z amerykanskiego serialu klasy c dla nastolatek.
gdyby to gi bylo w innym (stosnowanym) odcieniu rozu i nie mialo durnych wzorkow to kto wie - na trening owszem, ale mimo wszystko chyba nie pokazalabym sie w czyms takim publicznie :-/
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Piżamy bym nie załozyła. Gustuję raczej w bardziej obcisłych ciuszkach.
  • 0

budo_robot
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
No dobra no to jaki jest standard mody na ringu. mco jest ok a co nie jest?

gdzie jest granica? jakie sa kryteria dobrej "mody", a jakie zlej "mody"?

zdjecia mile widziane

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024