Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moda na ringu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
98 odpowiedzi w tym temacie

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

A tak serio to uważam że tak jest dobrze.
I nie trzeba niczego zmieniać.


  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

Chociaż z drugiej strony było by fajnie gdyby panie na ringu walczyły tak
 


  • 0

budo_jagodek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

Chociaż z drugiej strony było by fajnie gdyby panie na ringu walczyły tak

od tego to są ring girls
ogólnie w wiekszości sportów dochodzi teraz (głównie ze wzgledów marketingowych) do wprowadzania coraz skompszych strojów (np. siatkówka) ale nie przesadzajmy. Jak dla mnie wcale to za fajnie nie wygląda, chociaz gdyby panowie sie zgodzili walczyc tak to czemu nie :wink:
Dołączona grafika
chociaz w sumo to juz tak fajnie nie wygląda :(
I raczej nie zabradzo wygodnie walczy się w takiej skompej bieliznie.
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

A tak serio to uważam że tak jest dobrze.
I nie trzeba niczego zmieniać.




dokładnie tak :) popieram :)
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Fatlity: oczywiście, że zauważam... wrzuciłam jako swego rodzaju, hmmm, ciekawostkę... Swoją droga to intrygujące, jak dziwne rzeczy podniecaja facetów. Dla mnie te dziewczyny w swoim 'rynsztunku' są tak nieestetyczne, że wręcz odrażające :roll:
  • 0

budo_fatality
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Three - przez moment zwątpiłam :? bo akurat to co te panie wyprawiają nie ma ze sportem nic wspólnego :evil:

Pozdravim,
Nat
  • 0

budo_jagodek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lbn

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Dla mnie te dziewczyny w swoim 'rynsztunku' są tak nieestetyczne, że wręcz odrażające
no słabo to wygląda :?
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Wiecie, rozumiem, jak się facetom podoba zdjecie seksownej modelki w skąpej bieliźnie na tle ringu i w rekawicach - taka stylizacja poprostu. Ale to - taka wulgarna dosłowność... Bo z tych fotek wynika, że one naprawde sie biją w tym 'stroju'... Naprawdę paskudne :?
  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

Cytat:
"Wiecie, rozumiem, jak się facetom podoba zdjecie seksownej modelki w skąpej bieliźnie na tle ringu i w rekawicach - taka stylizacja poprostu. Ale to - taka wulgarna dosłowność... Bo z tych fotek wynika, że one naprawde sie biją w tym 'stroju'... Naprawdę paskudne"

Bokserka Laila Ali na ringu.
Czy nie fajny widok. Nie ma co się dziwić że niektórych takie dziewczyny kręcą. Ja uważam że ładna dziewczyna z obandażowanymi dłońmi, jakie spotykam czasem na treningach to jest to.
We wcześniejszym poście umieściłem link do zdięcia niemieckiej bokserki Reginy Halmich i oczywiście nie pisałem serio. Osobiście nie wyobrażam sobie siebie gołego na ringu, więc po części rozumię twoje zniesmaczenie.


  • 0

budo_rozczochrany_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

I jeszcze kilka innych zdięć Laili


  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Obie panie sa całkiem ładne :wink:
Ale jak ktos juz gdzieś zauważył, azjaci maja nieco 'orginalne' preferencje erotyczne :roll: Oni wolą te rozebrane ;)
  • 0

budo_gouge
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Mój do-bok mi pasuje
CHOCIAŻ nie ukrywam, że naprawdę przydałoby się wyprofilowanie stroju
mam typowo męski krój, a ze względu że jestem wysoka i szczupła strój wisi na mnie jak firana. Moja trenerka ma niebiesko-czarny strój, który jest obcisły na górze, a na dole luźny, w dodatku przewiązany pasem wygląda naprawdę genialnie. Niestety nie mam jeszcze dan i na razie jestem zwykłym, szarym adeptem w za dużym, wiszącym worku. Ale liczą się umiejętności ;]
  • 0

budo_joviszek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miastko

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
w kimonie (do-boku) kazdy wyglada tak samo. do swojego wygladu w stroju mozna sie szybko przyzwyczaic. choc nie ma wielu sposobow na uatrakcyjnienie tego wygladu, to czyste, niewygniecione zbyt mocno kimono i wyprasowana (albo chociaz rowno poskladana) hakama wiele daje :)
czasami zdarza sie, ze umiejetnosci znacznie przewyzszaja stopien, ale mysle, ze z tego nalezy sie tylko cieszyc. niestety przepisy i wyznaczone czasy ciezko jest przeskoczyc...
  • 0

budo_dorotasolo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
mój problem z kimonem polega na tym, że kupiłam komplet - spodnie+bluzę. I oczywiście bluza może nie jest tym razem dramatycznie duża, choć rękawy sięgają do czubków palców (podwijam), ale spodnie są zbyt krótkie (wzmocnienia kolan przy siedzeniu w seiza są właściwie głównie na udach). Może faceci mają inne proporcje? Mam też drugi komplet po kuzynie z taekwondo, gdzie spodnie są super, bluza niby też pasuje, ale przy padach ma tendencję do zwijania się w wałek nad pasem. Zarobiłam już z tego powodu parę siniaków i wyrobiłam odruch naciągania materiału...
  • 0

budo_joviszek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miastko

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
faceci maja nieco inne proporcje - to fakt. kimona jednak są szyte tak, a nie inaczej, poniewaz musza pasowac na kazdego, bez wzgledu na figure.

rękawy proponuję poprostu obciąć, po podwijanie jest męczące i rekawy co chwile się odwijają przeszkadzając. mysle, że takie 3/4 są najwygodniejsze.
mialam podobny problem ze spodniami i staralam sie je nizej nosic (o ile bylo to mozliwe), nie podciagajac zbyt wysoko. jednak jezeli łaty sa naprawde wysoko, to mozna je poprostu przeszyc, ale uprzedzam, ze to oslabia material.

zawsze pozostaje takze opcja sprzedania kimona i kupienia wyrobu innej firmy ;-)
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
zgadzam ze stwierdzeniem że lepiej się ogląda walczące kobiety niż walczące babo chłopy ; ) a strój potrafi wiele zdziałać i respekt dla Pani Rylik bo to w czym walczy wygląda naturalnie w przeciwieństwie do typowo męskich ubiorów innych bokserek.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
etam, gadacie o jakichś kimonach / gi na trening. nie ma to jak przyjść w koszulce na ramiączkach, na tyle skąpej, żeby odsłaniała brzuszek przy każdym ruchu. aaa, jeszcze "kapiący" makijaż oczu, żeby dopełnić całości. uwaga instruktorów murowana, a i zaproszenie na piwko szybko się pojawi. :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu
Ligea do czego pijesz? :twisted:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Moda na ringu

Ligea do czego pijesz? :twisted:

a nic, nic. to takie tam "wyśmiewanie świata", jak mawia jeden mój kolega. ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024