Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dół jak ch...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dół jak ch...
Z gory przepraszam za ordynarny tytuł, ale tylko taki jest adekwatny do stanu w jakim sie wczoraj znalazlam. Zupelnie tego nie rozumiem. Moze komus z Was sie to przydazylo, wiec podzielcie sie prosze. Otoz chodzi o to, ze po treningu ROZKLEJILAM SIE jak dziecko!! Zupelnie tego nie rozumiem. Nie naleze do osob "miękkich" a juz napewno nie panikuje na widok siniaka czy bolu spowodowanego jakims urazem. Sparuje tylko z chlopakami (z racji tego ze do niedawana bylam jedyna)i nigdy mnie nie oszczedzają. Nigdy tez nie bylo sytuacji, ze czulam sie jakos specjalnie zdolowana po walce. Raczej szczesliwa, ze wyprobowalam jakas nową technike i wyszla :)
...tylko te nogi :/ jakos slabsze niz rece.
Wczoraj po treningu, jakos tak mi sie miękko zrobilo, serce walilo jak opetane, poszlam do toalety, spojrzalam w lustro i....normalnie lzy same plynely. Nie wiem dlaczego. Zobaczylam odarty policzek (nabilam sie na rekawice), pomyslalam o nogach, ze nie kopie tak wysoko, choc sie staram, ze po tak dlugim czasie to juz powinnam lepiej, silniej kopac...a tu nic, echo.
Zaczelam powoli oddychac, oblewac twarz zimna woda, ale jakos nie moglam sie opanowac. Po chwili wyszlam i idac do szatni natknelam sie na trenera. Usmiechnal sie jak zwykle, zapytal czy wszystko w porządku, standard. Ja odwrocilam glowe, kiwnelam ze ok, tez chcialam standardowo. Ale do szatni nie moglam wejsc, bo nie chcialam by dziewczyny widzialy lzy. A kurna nie szlo ich powstrzymac!! (lez, nie dziewczat :P ) No i bach. Trener zawolal mnie do siebie, kazal usiasc i zapytal ponownie czy aby na pewno wszystko ok. No i sie rozklejilam, zaczelam ryczec jak bobr, serio. Chyba nie mialam takiej sytuacji nigdy w zyciu. A troche juz zyje :wink: Glupio mi bylo jak fiks, ale normalnie nie szlo sie powstrzymac. Powiedzialam, ze ja sie chyba nie nadaje, ze te nogi, ze biodra nie puszczają, ze juz za stara jestem, ze musze wysluchiwac w domu na temat powiklan pourazowych, ze w pracy szef dziwnie patrzy, ze nie chce zawieść trenera, ze nie widze u siebie takich postepow jakby sobie tego zyczyla etc. I wcale mi sie lepiej nie zrobilo po tej rozmowie. Probuje zrozumiec skad u mnie nagle takie emocje 8O
Czy ktos z Was mial takie chwile slabosci?

ap dejt
...dzis do pracy musialam wewalic pol kilo pudru na twarz, bo jedno oko pieeeknie zaczyna siniec, a powieka drugiego różowi sie cudnie, jak te pelargonie w moim okienku...szitt.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
To co robisz, rób dla siebie. Jak coś zrobisz, nie żałuj. Masz prawo do własnego wyboru.
Masz prawo do uczuć, masz prawo do emocji.
Cholera, to w końcu kontaktowy sport i psychika ma prawo odreagowywać stres, napiecie jakim jest konfrontacja - walka...
Pamietam. że jakiś filozof (Arystotekes?) podzielił ludzi na inteligentnych (i nerwowych) i głupich=odważnych (pozbawionych nerwów)... :) :) :)

Wiec nos go góry i trzym sie!
  • 0

budo_kenku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
nie placz mala ja znam te numery :wink:


caly narod litwinsko-wloski laczy sie w cierpieniu i z tej okazji zaniesiemy jako kolektyw znicz pod grob nieznanego karateki (przy ludowych kompozycja M. Wiśniewskiego)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Anamarijaluisafiorella (skopiowalem nick, bo nie szlo mi go przepisac :wink: ), to normalne. Niektore kolezanki z klubu tez czasem tak maja. Czasem mnie dopadnie zly nastroj, szczegolnie wtedy jak wylewam z siebie siodme poty, jestem na sali 5 rayz w tygodniu po kilka h a na zawodach odpadam w walce o podium, a tymczasem kolezanka ktora obija sie i nie robi nic zdobywa 1 miejsce. Ale coz, takie jest zycie, trenuje sie dalej. Byc moze dobrze by Ci zrobila krotka przerwa od treningow. Tak zebys poczula ze czegos Ci brak. Wtedy jak wrocisz to juz nie bedzie "eee, nogi slabe, raczki jakies nie te... :? " tylko "ale super, nareszcie trening :) " Pozatym to normalne ze ma sie czasem gorszy nastroj.
Powodzenia zycze, glowa do gory.
Pozdrawiam
  • 0

budo_dwadziennie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Ja myślę że każdy miewa takie doły, sam co prawda nie mam zwyczaju odreagowywać płaczem ale wiem o czym mówisz. Błąkam się daleko po prawej stronie wiekowej krzywej Gaussa tego forum i miewam rozterki na okoliczność wieku, nienadawania się już itp. Ale myślę że to po prostu jest zbieg okoliczności że się nałoży parę nawet zupełnie nieważnych okoliczności, jakieś drobne rozczarowanie, wiosenne zmęczenie, cięższy dzień w pracy i choćby brzydka pogoda. Normalnie tego nie zauważasz, ale przemnóż to przez emocje kiedy coś Ci nie wyjdzie na treningu i nagle to co bywało zwykłym niezadowoleniem urasta w totalną deprechę. Myślę że najważniejsze są w takiej chwili dwie rzeczy: po pierwsze pamiętać że tak to po prostu bywa i nie doszukiwać się w tym wydarzeniu jakiejś szczególnej głębi. Nie zapamiętywać się w cierpieniu, nie rozmyślać czy to wszystko ma sens, że koniec, że nie dam rady itp. Masz zły nastrój, brak Ci motywacji, no to odpuść sobie z jeden trening, może dwa, bo one i tak Ci nie sprawią w tym stanie wielkiej radości. Zafunduj sobie jakieś przyjemności, idź do fryzjera, kup sobie ciuch, czy co tam kobiety robią na poprawienie nastroju. Tak jak Liczmistrz powiedział, za parę dni na pewno zatęsknisz za treningiem i już samo to spowoduje że zupełnie inaczej zobaczysz sprawy, zamiast zamartwiać się tym co Ci nie wychodzi zachce Ci się nad tym pracować. A po drugie ważne żeby sobie nie wyrobić trwałego urazu do treningów na tle nie takich wyników jakich byś chciała. To naprawdę rzadko tak jest że ktoś się nie nadaje, nie nauczy, nie rozciągnie, nie kopnie, itd. Natomiast naprawdę często jest tak, że wyniki przychodzą znacznie wolniej niż by się chciało. I to boli, zwłaszcza ambitnych. Pewnie po prostu jesteś ambitna, no i bardzo dobrze, bo to ambitni ludzie do czegoś dochodzą a nie ci którym przychodzi łatwo bo za darmo dostali od Boga talent.
Tak że moja rada - odpręż się, nie walcz z tym. Masz ochotę odpocząć - odpocznij, chcesz się wypłakać - płacz, straciłaś motywację - nie zmuszaj się. Jeśli to jest naprawdę dla Ciebie ważne to za parę dni nogi Cię same zaniosą z powrotem na trening i będziesz cała happy że tam jesteś, zobaczysz.
2D
  • 0

budo_mishman
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...

Powiedzialam, ze ja sie chyba nie nadaje, ze te nogi, ze biodra nie puszczają, ..., ze musze wysluchiwac w domu na temat powiklan pourazowych, ..., ze nie widze u siebie takich postepow jakby sobie tego zyczyla etc.

..., a tymczasem kolezanka ktora obija sie i nie robi nic zdobywa 1 miejsce.


Hmm... to, że biodra nie puszczają bardzo dobrze świadczy o twoim zdrowiu. :wink:

To naprawdę rzadko tak jest że ktoś się nie nadaje,...

A po drugie ważne żeby sobie nie wyrobić trwałego urazu do treningów, ...


Od siebie polecam program "USTERKA". Osobiście nie widziałem odcinka o trenerach, ale próby podłączenia kuchenki gazowej, czy instalacji elektrycznej przez domorosłych fachowców, miały znaczący wpływ na moje dalsze wybory życiowe.
Pozdro : :evil:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Szanowna Anamariacostam....
Nie ma rady, musisz znalesc sobie kogos, kto cie bedzie przed kazdym treningiem nakrecal zebys w koncu pokazala tym wszystkim facetom gdzie jest ich miejsce, a po kazdym treningu pocieszal i mowil ze jestes taka piekna, zgrabna, ze rosnace wokol miesnie podkreslaja twoja pieknosc, ze cie kocha za siniaki, ze jestes najwieksza wojowniczka wszechczasow i takie tam........

Moze to byc chlopak, dziewczyna, wujek, proboszcz, psychiatra, Julineczek.......no ktokolwiek, byle to robil umiejetnie i SYSTEMATYCZNIE. Niestety dziewczyny juz tak maja.
  • 0

budo_maciek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 875 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...

Moze to byc chlopak, dziewczyna, wujek, proboszcz, psychiatra, Julineczek.......

.. od czego jest Budo

8)
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
-dzieki wielkie za te odpowiedzi, pomogliscie mi zrozumiec. Czasem tak bywa, ze sami nie rozumiemy wlasnych emocji...wtedy jest BUDO ( poklon )

-wiem tyle-to moja osobista walka...z sobą. Tylko nie mowicie mi, ze mam sobie darowac 1,2 treningi...nie ma takiej mozliwosci :wink:

-Szczepanku..moze powinnam zmienic nicka na Ksena ? :rofl: ach, zal tylko, ze tak niewielu facetow rozumuje tak jak Ty :wink: masz juz swoje miejsce w moim serduchu (i nie bedzie Ci tam zbyt ciasno :wink: )

-dziwi mnie tylko, ze to faceci sie wypowiadaja jak sobie mam radzic...czyzby kobiety nie wiedzialy o czym mowie? Czy Was, kobiet walczących to nigdy nie spotkalo? 8O

pozdrówka i buziaki dla Panów
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Mówisz i masz- przedstawicielke Bab :)
Znam ten stan, może nie zdarzyło mi się rozryczeć na treningu, ale za to po powrocie do domu odechciewało mi się wszystkiego. Też nie byłam z siebie zadowolona, wkurzałam się, że nie mogę mocniej, wyżej, szybciej, LEPIEJ... Traciłam ochote na jakiekowliek trenowanie... (po 1,2 odpuszczonych treningach miałam juz takiego kopa i moralniaka, że LECIAŁAM na trening :) To jest jak najbardziej normalne! Wiadomo, że przewaga mężczyzn na treningu motywuje i napędza, bo żadna dziewczyna nie chce się czuć jak ZŁO KONIECZNE 8O . Akurat u mnie przyczyny bywają bardzo przyziemne- przemęczenie, niedosypianie, przetrenowanie... Spada wtedy poziom wszytskiego- motywacji, chęci ... a przede wszystkim możliwości. Nigdy nie jest tak, że mamy ciągle niezłą forme. Teraz masz chwilowego doła, za tydzień będziesz tryskać energią. :)
Nic sie nie martw!!! Skoro trenujesz SW to masz to co akurat dla mnie jest najważniejsze- DUCHA DO WALKI.
Duuuuuuuuże pozdrowienia!!!!
ps: przyzwyczaj się do krzywych spojrzeń szefa....On należy do "zdrowej" części społeczeństwa, która nie rozumie TYCH rzeczy, he he... :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
tobie by sie jaki ostry ziomal nadal, nie do siebie pije, taki znasz mlodziak-ostrojebiec
  • 0

budo_annarojek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Doły każdego dopadają. I chwile zwątpienia. Ja idę spać. Rano świat jest ładniejszy...
  • 0

budo_amarissa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...

Moze to byc chlopak, dziewczyna, wujek, proboszcz, psychiatra, Julineczek.......no ktokolwiek, byle to robil umiejetnie i SYSTEMATYCZNIE. Niestety dziewczyny juz tak maja.

Dziewczynom sie zdarza a nie tak maja, jak pomysla to i tak dochodza do tego, ze sa zdolne i potrafia walczyc jak mezczyzni, moze potrzebuja wiecej czasu ale sa dobre (jak chca). Dobrze jak ktos umie je docenic, ale kto nie lubi byc chwalony?
Pozdrawiam
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Anamarijaluisafiorello taki dół to nic miłego, tym bardziej że w pierwszej chwili nie wiesz co jest grane i dlaczego tak reagujesz, ale to chwilowe uczucie potem wszystko wróci do normy. A tak naprawdę najważniejsze jest to co Ci podpowie twoje serducho-w którym to nie jest jeszcze za ciasno :wink: A łzy, no cóż, podobno oczyszczają duszę z negatywnych emocji i nie ma się ich co wstydzić.


Pozdrawiam cieplutko

Trzym się
  • 0

budo_mistake
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
znam to oj znam :) u mnie na treningu sa same chłopaki, wszyscy maja wyższe pasy odemnie, tylko że to ja jestem najstarsza :twisted: ile razy po przegranej walce (i co z tego, ze to wyższy pas jak młodszy np. o 4 lata) miałam łzy w oczach że jestem do niczego, ze skopał mnie dzieciak. Pamiętam na jednym z pierwszych treningów przy rozciaganiu usadowiłam sie koło jakiegos małego strasznie grubego chłopaka. Myslałam, ze przynajmniej wstydu nie bedzie ze ja taka nierozciagnięta przy tym grubasku, który na bank musiał mieć większe problemy z rozciaganiem odemnie. A tu szok, bo dzieciak zrobił szpagat i to bez wysiłku a ja nawet nędznej namiastki nie potrafiłam tego co on :) zla i zmeczona wróciłam do domu, z tekstem ze nie dam rady, ze rzucam to wszystko ze nie dla mnie. Ale następnęgo dnia nie mogłam usiedzieć w miejscu i poszłam na trening z myślą, ze nie dam sie przecież dzieciakowi. I po paru miesiacach dopiełam swego. Jaka radosc bije z moich oczu jak jestem w czyms lepsza od chłopaków. Jak mnie sensei pochwali, czy zrobie np. 1 pompke więcej :) pomyśl, sobie ze moze być już tylko lepiej :twisted: pokaż chłopakom, ze my kobitki to twarde jesteśmy i tak łatwo sobie nie odpuszczamy :)
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Sytuacja z wczoraj:
Siedzę sobie w autokarze, nudno jak to w śpiącym autokarze, patrzę na zegarek, patrzę na koleżankę. Po chwili Ona prosi mnie, bym się odwrócił. A ja nie wiadomo jak, łapię strasznego doła.
Pograłem trochę w dziada, mafię i przeszło.

Ps. Patrzyłem na Nią koło 45 minut. Krutki look :roll:
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...

pokaż chłopakom, ze my kobitki to twarde jesteśmy i tak łatwo sobie nie odpuszczamy :)

:rofl:

Miałem kolezankę na której wszystkie lęki, bóle i płacze bardzo skutecznym lekarstwem był tekst "kocham Cię" :-) , Anamarijaluisafiorello tak o tym wspomniałem bo wydaje mi się że i na Ciebie by zadziałał :wink:

Tak więc proponuje "kocham Cię" dla każdej forumowiczki ku pokrzepieniu serc :o :P :wink:
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Ostatnio często tak mam, że po treningu chce mi się płakać.. bo technika nie wyszła.. bo nie zablokowałam uderzenia.. bo ten cholerny dzieciak zrobi salto a ja nie itd.. bo nie mogę chodzić w bluzeczce z krótkim rękawkiem ani spodenkach bo mam siniaki.. wtedy najlepsza jest samotność.. idę sobie gdzieś popłacze i wracam z uśmiechem na ustach..
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...
Wtedy najlepszy jest dobry masaż. Ale taki, żeby łzy z bólu leciały i później juz jest lepiej :)
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dół jak ch...

Wtedy najlepszy jest dobry masaż. Ale taki, żeby łzy z bólu leciały i później juz jest lepiej :)


a przyznam, ze to prawda...wczoraj wlasnie tego doswiadczylam :) zawsze bylam tą ktora masuje:], nie mialam pojęcia, ze to takie zajeb....POLECAM WSZYSTKIM NA DOŁA I NIE TYLKO :) :) :)

Vigo.....tego "kocham Cię" to ja mam...a nawet wiecej, wiec ochłoń..nie wszystkim kobietom to styknie, niektore mają ciut wyzej postawioną poprzeczke :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024