Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

wiec gdzie jest policja albo ktos kto dzwoni po nia?


chyba nie mówisz poważnie...
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

chyba nie mówisz poważnie...


mowie jak najbardziej powaznie - policja jest jaka jest, ale chyba nie chcesz mi wmowic ze kiedy widzisz jak 10 typow otacza goscia ktory dostaje wpierdol to nie wyciagasz telefonu z kieszeni? no to gratuluje obywatelskiej postawy.
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

no to gratuluje obywatelskiej postawy


kolego, czy ja powiedziałem, że tak nie robie. a o moją obywatelską postawę się nie martw. chciałem swoim postem wyrazić okrutną "nieruchawość" policji.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
hmm no teraz jestem juz zupelnie spokojny ;) po prostu twoj post mial taki wydzwiek.... co do nieruchawosci musze sie niestety zgodzic , chociaz czasami nie jest tak zle
  • 0

budo_archery
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RP - Republiq of Paragwai

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
U mnie w okolicy policja jest szybko jak dwóch gnojków jedzie bez swiateł wieczorem na rowerach. A gdy jest zadyma na imprezie, to stoją dwa rogi dalej i podjeżdżają gdy jest po wszystkim i częśc kolesi leży na ziemi i nosy z krwi wyciera. Sam takie akcje widziałem na oczy, potem podjadą i sie pytają jakiś ludzi czy coś widzieli :roll:
  • 0

budo_pyrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
w sumie mają obowiązek się stawić na wezwanie, ale postaw się w ich sytuacji, ty byś był taki chętny żeby w łeb dostać....prawda smutna, ale prawda....
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

mial okazje wsiasc na milosnika capoeiry i zrobic mu z mordy (albo z jader, kiedy noga agresora zostala mu na ramieniu) jak najwieksza galarete zanim sam by sie nia stal


Genialny pomysł.


A co do dzwonienia na policję - był kiedyś taki przypadek, że facet w USA w biały dzień zadźgał nożem kobietę. Widziało to pełno osób z naprzeciwnej ulicy i z okien domów. NIKT nie zareagował. Potem jak ich o to zapytano, to każdy twierdził że ktoś inny musiał już powiadomić odpowiednie służby. Niestety siedzi w nas coś takiego, że w podobnych sytuacjach nie liczyłbym na przechodniów.
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
To jest znany efekt psychologiczny - rozproszenie odpowiedzialności. Im większa grupa jest świadkiem zdarzenia, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś powiadomi policję. Każdy w takiej sytuacji jest zdania, że "na pewno ktoś inny zawiadomi policję". Robili kiedyś nawet badania z tym związane. Dlatego w takiej sytuacji trzeba wyselekcjonować konkretną osobę z tłumu i zawołać do niej o pomoc, a nie krzyczeć "pomocy".

A co do "jeśli widzisz 10 gości bijących kolesia" - niestety, w naszych warunkach sytuacja jest trochę trudniejsza. Widzisz grupkę kolesi gadających ze sobą - będziesz dzwonić po policję? W wielu przypadkach to zupełnie nie wygląda na napaśc, ot, gadają kumple ze sobą, przecież nie jesteś na tyle blisko żeby słyszeć, czy wymieniają się akurat uwagami o wczorajszej imprezie czy też dyskutują o pożyczeniu telefonu komórkowego na wieczne nieoddanie. Rzadko jest sytuacja, że ludzie się naprawdę biją.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Murzynek bambo okrada samochody jeden po drugim

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Saku ..... znowu te bambusy i bambusy :D - jak dobrze ze sie wreszcie konczą czasy politycznej poprawności, zwolennicy experymentów multikulturowych nabierają wody w usta i coraz smielej wszyscy zaczynają nazywać rzeczy po imieniu.
  • 0

budo_selvagem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
może ja się na tym nie znam... ale czemu nie zadziałał ani jeden alarm?
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Genialny pomysł.


malachi nie zauwazyl absurdu? no coz, ofiara agresji zawsze mogla ratowac resztki godnosci (jesli oczywiscie mozna mowic o takowym w tym przypadku :) )

a co do murzynka bambo to jest to fragment wiekszej produkcji o zyciu meneli i nie tylko oraz kretynskich rzeczach ktore robili na zamowienie producentow tego filmu... no comment.
  • 0

budo_zenedon
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

może ja się na tym nie znam... ale czemu nie zadziałał ani jeden alarm?


W stanach niewiele samochodów ma alarmy.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Saku ..... znowu te bambusy i bambusy :D - jak dobrze ze sie wreszcie konczą czasy politycznej poprawności, zwolennicy experymentów multikulturowych nabierają wody w usta i coraz smielej wszyscy zaczynają nazywać rzeczy po imieniu.

Ty to piszesz na powaznie?
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Saku ..... znowu te bambusy i bambusy :D - jak dobrze ze sie wreszcie konczą czasy politycznej poprawności, zwolennicy experymentów multikulturowych nabierają wody w usta i coraz smielej wszyscy zaczynają nazywać rzeczy po imieniu.

Ty to piszesz na powaznie?


Przyznaję, że to nadwyraz uproszczony skrót myślowy z mojej strony ale ... możesz przepuścic przez klawiaturę to co miałeś na myśli ?
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
z serii obezlwadniania przez policje - podobny filmik juz tutaj goscil, tyle ze tutaj policjant juz kompletnie sie nie opierd.... z uciekienierem

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


tutaj troche offtopic, ale mysle dobry przyklad jak bardzo mozna miec zryty mozg... koniecznie z dzwiekiem

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
mam dziwne skojażenie z migawką ze stanu wojennego, jak zomowski star rozpieprza demonstranta :? :? :?
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
faktycznie, jest taka scenka, filmowana chyba z jakiegos okna (z gory).... zomowskie wyszkolenie + owczesne regulacje prawne przydaloby sie teraz na stadionach...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
co to ja mialem..aaaha - tamten gosc w Starze ktory rozjechal kolesia po prostu stamtad spierdalal i jechal na oslep.
pozdrawiam
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
lincz

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024