Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z ulicy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2543 odpowiedzi w tym temacie

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :lol:
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
zebral tegie baty 8O
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Maveric, jeśli jakiś filmik ma na YT liczbę wyświetleń 1923413 i z 9 miesięcy, to na 99% był zamieszczany na budo już z 12 razy :wink: . A ten akurat chyba z 20 :)
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
nie wiedzialem, prosze o wybaczenie, postaram sie poprawić nastepnym razem :)
:wink:
  • 0

budo_arturbart
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Czy naprawdę wszyscy z którymi przychodzi się bic na ulicy to taki kaleczniaki? Oglądałem setki filmów z walk ulicznych i dosłownie kilku bijących się reprezentuje poziom.

Czy jest to może kwestia adrenaliny. Człowiek pod wpływem emocji nie [anuje nad sobą tak jak na treningach? Z czego wynikają te ciągłe cepy, odwracanie się tyłem, spieprzanie w długa by zaraz wrócić i "walczyć" dalej.


Czy walczyliście z kimś dobrze obitym i znającym się na rzeczy?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

Czy jest to może kwestia adrenaliny. Człowiek pod wpływem emocji nie [anuje nad sobą tak jak na treningach?

Nie. Po prostu ci, którzy się biją na ulicy, najczęściej nie trenują niczego.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nie patyczkują sie w rosji :lol:
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zobaczcie na to jakie ludzie to pizdy. Ten koleś od razu powinien wyrwać takiego kopa w ryja że powinien ponieść śmierć na miejscu a te pizdy sobie z nim poradzić nie umieją.
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

to filmik pokazujacy co sie dzieje jak sie kastruje spoleczenstwo zakazami i ogolnym "love, peace - no war".. w USA kolesia by od razu odstrzelono - nawet by nie zdazyl pierdnac.. w pacyfistycznej i cpajacej holandii akcja wygladala tak - na srodku ulicy, w bialy dzien, facet zaczal dzgac nozem swoja dziewczyne.. obok niego stalo ok 8 doroslych facetow - 2ch po dluzszym zastanowieniu probowalo niby cos robic, ale polegalo to na kopnieciach z daleka i nic nie dawalo - a wystarczylo zlapac go za reke (byl w amoku i nie zwracal uwagi na otoczenie) albo bez narazania sie po prostu przywalic czyms ciezkim od tylu w leb (cegla, kij).. co przeraza najbardziej - reszta ludzi stala obok i np paru z nich filmowala to telefonami zamiast pomoc kobiecie ktora byla na ich oczach katowana i mordowana.. 8O

jak dla mnie straszny film.. znieczulica spoleczna i cipowatosc zgubia kiedys ludzkosc.. :?
  • 0

budo_hansssolo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
no naprawde co to za kopy byly zal.pl dostalby pozadnego buta na twarz moze by przestal
  • 0

budo_jedker
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zgorzelec/Bolesławiec/Żagań

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
No poprostu cos niewarygodnie oburzajacego!! :evil: JAK! Jak ludzie nie mogli nic zrobic? Nie potrafie tego zrozumiec. podszedlbym i zajebalbym mu centralnie w potylice, najsilniej jak tylko potrafie :evil: .
  • 0

budo_garret
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Legionowo
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zobaczcie na to jakie ludzie to pizdy. Ten koleś od razu powinien wyrwać takiego kopa w ryja że powinien ponieść śmierć na miejscu a te pizdy sobie z nim poradzić nie umieją.


Hmmm... mam prośbę, następnym razem wrzuć jakiś dopisek o czym jest wideo, bo na początku myślałem że ten gość kogoś po prostu biję kogoś innego, a dopiero potem zobaczyłem nóż i ogólnie to wszystko... w mordę, nie dałem rady do końca obejrzeć...
Pozdrawiam
  • 0

budo_montesi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 478 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
wstrząsający filmik.. :?
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

to filmik pokazujacy co sie dzieje jak sie kastruje spoleczenstwo zakazami i ogolnym "love, peace - no war".. w USA kolesia by od razu odstrzelono - nawet by nie zdazyl pierdnac.. w pacyfistycznej i cpajacej holandii akcja wygladala tak - na srodku ulicy, w bialy dzien, facet zaczal dzgac nozem swoja dziewczyne.. obok niego stalo ok 8 doroslych facetow - 2ch po dluzszym zastanowieniu probowalo niby cos robic, ale polegalo to na kopnieciach z daleka i nic nie dawalo - a wystarczylo zlapac go za reke (byl w amoku i nie zwracal uwagi na otoczenie) albo bez narazania sie po prostu przywalic czyms ciezkim od tylu w leb (cegla, kij).. co przeraza najbardziej - reszta ludzi stala obok i np paru z nich filmowala to telefonami zamiast pomoc kobiecie ktora byla na ich oczach katowana i mordowana..

Tak? A wiesz, ile w tym wspaniałym USA ginie rocznie ludzi z broni palnej? Nawet gangi gówniarzy latają z bronią i strzelają do siebie. Każdy matoł może mieć giwerę i używać jej, nie zdając sobie nawet sprawy z konsekwencji. Ta ich liberalność w kwestii posiadania broni jest ich piętą achillesową. Dużo bezpieczniej bym się czuł mieszkając w tej "kochającej pokój" Holandii niż w USA, gdzie niezrównowarzeni ludzie latają po ulicy z bronią.

A swoją drogą... Co ci ludzie w tle tam odpierdalają? Tańczą jakoś wokół niego, niby chcą pomóc, a stoją i się patrzą... Nie kumam.
  • 0

budo_d.o.m.i.n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Co za szmaty z tych kolesi ja bym go chyba tam zabił... Jak mnie takie coś denerwuje :? :X Rozumiem panika, strach o własne życie no ale żeby za przeproszeniem nie mogli mu "zajebać" czymś w głowe od tyłu ? Maksymalne bezpieczeństwo własne i mieli by pewność że jest obezwładniony/zabity...
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
Ale reakcja ludzi naprawdę godna pożałowania - na początku myślałem, że to jakiś jackass bo te kopy wyglądały dosłownie jak w takich filmikach co na jaja dzieciaki w szkole sobie nagrywają kogoś jak go przekopują na korytarzu albo jak małe Raptory chcą pazurkami Tyranozaura dziabnąć ...

Ci ludzie to naprawdę ehhhh brak słów ... jak kogoś nie stać na bliższy kontakt z napastnikiem to koszem na śmieci w łeb, cegłówką rzucić, czym kolwiek co pod ręką ...

Ale filmik naprawde wstrząsający ... ten gość widać, że jakiś przyćpany ale widać, że kobieta w miare broniła jakoś bo tyle ciosów, tak, długo na niej siedział ehhh takiego faceta to za jaja na pastuchu powiesić ...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy
a wystarczylby zwykly "football kick" :?
  • 0

budo_dzey
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2486 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z grzbietu wielblada
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

caly post

tak sie sklada ze niejedna dyskusja o broni tu byla.. ja jestem zwolennikiem tezy ze bron palna w rekach normalnych, przeszkolonych ludzi spelniajacych restrykcyjne warunki (np niekaralnosc) to tylko zysk dla spoleczenstwa - nie jestem i nigdy nie bylem za dostep do broni dla kazdego - wiec prosze nie nadinterpretowac :)

do konkretow - zakladajac ze ta sytuacja z filmu zdazy sie mi tu w UK - nie mam tu prawa legalnie nic nosic ze soba wiec probojac pomoc ofierze sam sie narazam na utrate zycia (koles ma w koncu noz a ja gole rece).. jakby znowu akcja dziala sie w PL gosc wyrwal by ode mnie gazem a potem batonem - szybko i bezpiecznie.. znowu w USA goscia by po prostu zastrzelono na miejscu

co do braku reakcji ze strony tlumow - to tak jak sie kastruje spoleczenstwo opowiadajac im bajki ze policja ich obroni a oni nie moga sie sami bronic.. widzialem pare interwencji policyjnych tu w UK - wiekszosc byla smieszna i nieprofesjonalna do bolu jesli porownac je do interwencji polskiej lub rosyjskiej policji.. a potem w gazetach czytam "burmistrz londynu przyznaje sie publicznie ze nie umie zatrzymac przestepczosci nieletnich i nie ma na to pomyslu".. to moze po prostu zamiast glaskac po glowkach i mowic "no tak - ty to jestes biedny czarnuch wiec miales gorszy start w zyciu - jestes jeszcze mlody - wiec ci wybaczymy pobicie i wlamanie" - to zamiast tego stare sprawdzone metody terroru i juz..?

co do opisu pod filmem - ja napisalem dokladny opis zeby bylo wiadomo ze film JEST brutalny..
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Filmy z ulicy

a potem w gazetach czytam "burmistrz londynu przyznaje sie publicznie ze nie umie zatrzymac przestepczosci nieletnich i nie ma na to pomyslu".. to moze po prostu zamiast glaskac po glowkach i mowic "no tak - ty to jestes biedny czarnuch wiec miales gorszy start w zyciu - jestes jeszcze mlody - wiec ci wybaczymy pobicie i wlamanie" - to zamiast tego stare sprawdzone metody terroru i juz..?

To jest tragiczne. W UK wmawia się wszystkim że są równi, że nie ma gorszych i lepszych, tylko są specyficzne osobowości... "Nie jesteś agresywnym nastolatkiem, tylko młodym, dorastającym człowiekiem, z tylko odrobinę wzmożoną pobudliwością" - rzygać się chce... W UK państwowa edukacja jest tak fatalna, bo wszystkich zniża sie do jednego poziomu. Boże, uchroń nas, żeby to do nas nie doszło!

przeszkolonych ludzi spelniajacych restrykcyjne warunki (np niekaralnosc)

Do "pierwszego razu" :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024