Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_marlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Napisano Ponad rok temu

Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące treningów,atmosfery,i samego mistrza który prowadzi zajęcia(jest nim Sensei Marek Podolczyński ? -jeśli sie myle to mnie poprawcie...)Z góry dzięki za wszelkie ciekawe info o klubie(to wszystko co uznacie za ciekawe i interesujące) ...pozdrawiam...P.S.Dlaczego stronka klubu jest tak skromna :?:
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Podążaj za różówym królikiem :)
  • 0

budo_melkior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żyrardów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
A co tu opowiadać - przyjdź zobacz wyciągnij wnioski. Ja tam zaraz jadę :P . Co do mistrza to masz dobre informacje a jego samego spotkasz na każdym treningu :) . Stronka jest w trakcie powstawania podobno (tzn wygląda tak od kiedy pamiętam :) ). "ciekawe i interesujące..." hmm to już komban napisał 8) . Co do atmosfery to jest to mały klubik (zapisanych chyba nieco pow 40 osób - strzelam), więc podział na grupy dla początkujących i zaawansowanych nieco szwankuje (czasem brak podziału). Na początku mogą denerwować ciągłe zmiany w parach (przynajmniej mi przeszkadzały). Nieważne jak jesteś zaawansowany to zawsze masz z kim poćwiczyć - zawsze są i zupełnie zieloni i jakieś dany. Na treningach nie ma gadaniny o ki, jednoczeniu się z kosmosem, harmoniach czy innych instrumentach :lol: jak to się ponoć gdzieniegdzie zdarza. Mi w każdym razie atmosfera odpowiada.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Pewnie miał na myśli "znajdź Jussi" :wink:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Chlip...wzruszyłam się *_*
I czuję się zobowiązana do napisania czegoś o tym najwspanialszym klubie na świecie *_*
Takk...Od czego by tu zacząć...Hmm..Może od tego,że atmosfera w klubie jest bardzo przyjazna. Wszyscy się bardzo lubią i kochają i dlatego ćwiczenie tam to czysta przyjemność :) Sensei, którym jak już powiedział Melkior jest Marek Podolczyński (najlepszy sensei hmm w Polsce :P ). Tak tak...Naprawde zna się na tym co robi :) Zajęcia odbywają się codziennie w okolicach godziny 19. Stronka jest w budowie ponieważ ma rozwalać :wink: Będzie najlepszą stronką na świecie...a na to trzeba czasu ;) Poza tym zachęcam do pójścia i poćwiczenia. Co do podziału o którym wypowiedział się Melkior to hmm właściwie to dobrze,że szwankuje, bo dzięki temu wszyscy nie zaawansowaniu bardzo korzystają :) Poza tym odbywają się też zajęcia z bokenem, które prowadzi wielki mistrz bokena Sebastian :) Naprawde polecam klubik bo jest cudowny!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) ))
A na nareszcie tam wracam!!!!!Już za kilka dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) )))))))))))))))))
Pozdrawiam
  • 0

budo_marlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Klub Aikido Meian należy do PFA ?(w sumie mnie to rybka...ale z ciekawości się pytam)I powiedzcie mi czy sa tu też treningi z Jo ? Z tego co słyszałem to Sensei Podolczyński zdawał egzamin na 3 Dan u Ch.Tissiera czyli musi to byc pewnie konkretny technik...Uświadomcie mnie jeszcze jak to jest z tymi kolorowymi paskami...Jeśli Meian należy do PFA to tam jest podział tylko na pasy: biały i czarny... ? A Kiedy można przywdziać hakame(tylko przy 1 danie czy już przy 2 kyu) Pytam się nie jako karierowicz tylko interesuja mnie takie "duperelki" techniczne w organizacji PFA czoć nie przykładam do tego żadnej wagi...
pozdrawiam:
P.S jeśli macie jakieś fotki z treningów z klubu to zamieście je tutaj albo wyślijcie na mój e-mail: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Rózowy króliczku ty cos napewno bedziesz miała... 2P.S-fajnego masz bloga choć za mało zdjeciówek z aikido(Meian) a za dużo od AMV :) roftl
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Odpowiadam na pytanka:
1.Klub należy do PFA
2.Hakame można nosić od 2 kyu
3.Podział jest tylko na białe i czarne pasy :)
Przyjdź sam zobaczyć ;) To lepsze niż zdjęcia :wink:
  • 0

budo_marlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Jusi a jakto z tobą jest? Ty trenujesz i w Meianie i w AMV?(u Velinova)(wnioskuje ze zdjęć u ciebie w blogu) Nie masz żadnych zdjęć od siebie z sekcji ?Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz ale szerszą odpowiedz a nie tylko w "4 punktach" :)
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Trenuję w Meianie,ale byłam rok temu czy tam dwa lata temu na obozie z Marcinem Velinovem :wink: . Ot cała tajemnica. Zdjęcia z Meianu gdzieś tam są, tylko pewnie nie znalazłeś :wink:
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?

Jusi a jakto z tobą jest? Ty trenujesz i w Meianie i w AMV?(u Velinova)(wnioskuje ze zdjęć u ciebie w blogu) Nie masz żadnych zdjęć od siebie z sekcji ?Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz ale szerszą odpowiedz a nie tylko w "4 punktach" :)


Idz potrenuj , zoabczysz.... :wink:

rózne kluby wyporzyczają Jusi jako ze jest niepowtarzalna i jak masz ją na stronce to rpzyciagasz klientów...wiec wiesz.z.....Ekonomia -> Reklama -> Marketing... :wink:
  • 0

budo_marlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?

Jusi a jakto z tobą jest? Ty trenujesz i w Meianie i w AMV?(u Velinova)(wnioskuje ze zdjęć u ciebie w blogu) Nie masz żadnych zdjęć od siebie z sekcji ?Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz ale szerszą odpowiedz a nie tylko w "4 punktach" :)


Idz potrenuj , zoabczysz.... :wink:

rózne kluby wyporzyczają Jusi jako ze jest niepowtarzalna i jak masz ją na stronce to rpzyciagasz klientów...wiec wiesz.z.....Ekonomia -> Reklama -> Marketing... :wink:

czyli jusi to nowa znacząca i niepowtarzalna postać i gwiazda w polskim aikido...A jaki masz stopien "rózowy kroliczku" ?
  • 0

budo_marlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
i jak to jest z tymi stopniami ? PFA uznaje stopnie z PUA i odwrotnie ?
Wiem że jestem upierdliwy z tymi pytaniami ale "wiedza to klucz to sukcesu" roftl
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Ten klub ma ładną nazwę - mejan, to prawie jak Marian 8) :wink:

jak to jest z tymi stopniami ? PFA uznaje stopnie z PUA i odwrotnie ?
Wiem że jestem upierdliwy z tymi pytaniami ale "wiedza to klucz to sukcesu" roftl

Tak, uznaje, zazwyczaj za niewiarygodne ;) :wink: :wink:
  • 0

budo_krzeslav
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?

czyli jusi to nowa znacząca i niepowtarzalna postać i gwiazda w polskim aikido


To mało powiedziane. Bez niej polskie aikido rozpadłoby się i umarło straszną śmiercią. Zresztą - poczytaj sobie bieżące forum.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Speszyliście dziewczynę i zmieniła atawarek.
  • 0

budo_melkior
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żyrardów

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?

Ten klub ma ładną nazwę - mejan, to prawie jak Marian 8) :wink:

No no tylko nie mejan :twisted: Meian powinno być :wink: .
A co do uznawania to chyba lepiej pytać tego co ma uznawać :) - z resztą jak ma to uznawanie wyglądać - jak już masz hakamę/czarny pas to pewnie nikt ci nie zabroni nosić (ale nic sobie za to nie dam uciąć :P ). Jako że podział na grupy kuleje, to w tym wypadku nie ważne jaki masz stoppień - i tak ćwiczysz na swoim poziomie.
Jusi ty to od paru miesięcy jakoś zaocznie chyba w tym Meianie ćwiczysz :P . Pokaż się wreszcie :) .
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
jusii....ty to chodzaca reklama jestes :) powinni ci placic za to :)
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
a tak swoja droga Marlow, strasznie duzo informacji zbierasz na temat klubow warszwskich :?
  • 0

budo_horror vacui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Warszawy. I nie wstydzę się tego.

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Wraży agent pewnikiem :evil:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?

Ten klub ma ładną nazwę - mejan, to prawie jak Marian 8) :wink:

No no tylko nie mejan :twisted: Meian powinno być :wink: .
A co do uznawania to chyba lepiej pytać tego co ma uznawać :) - z resztą jak ma to uznawanie wyglądać - jak już masz hakamę/czarny pas to pewnie nikt ci nie zabroni nosić (ale nic sobie za to nie dam uciąć :P ). Jako że podział na grupy kuleje, to w tym wypadku nie ważne jaki masz stoppień - i tak ćwiczysz na swoim poziomie.
Jusi ty to od paru miesięcy jakoś zaocznie chyba w tym Meianie ćwiczysz :P . Pokaż się wreszcie :) .


Matura nyu :/ Ale spoko kilka dni i wracam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024