Skocz do zawartości


Zdjęcie

GDZIE TRENOWAĆ - DĘBLIN, PUŁAWY...?!?!?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_darekrut
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

GDZIE TRENOWAĆ - DĘBLIN, PUŁAWY...?!?!?
Pytanie dotyczy możliwości trenowania w okolicy: Dęblin, Puławy, Ryki. Niestety dojazdy do Lublina na treningi nie wchodzą w grę...
Co należy załatwić, aby powołać nową sekcję? Myślę, że znalazłoby się sporo chętnych, gdyby dać ogłoszenie o treningach. Nie wiem tylko, jak z salą w Puławach...A może w Dęblinie? Na pewno w jednostce jest sala z matą! Może ktoś ma jakieś informacje lub znajomych? Bo ja jestem od niedawna z tych okolic...Czy ktoś jest zainteresowany?
Widziałem jakieś posty w temacie Aikido/Puławy - czy coś się dzieje w tej sprawie??
Miejscowych proszę o odpowiedź!!! Dzięki.
Rut
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: GDZIE TRENOWAĆ - DĘBLIN, PUŁAWY...?!?!?
Heh, co należy załatwic? To:
1) Lokal - w miarę wysoki - 3 metry, ogrzewany, rozmiary tak 8x10 metrów /miło gdyby więcej, bez słupów podporowych :D . Z łazienką /przynajmniej umywalki i toalety, prysznic można przeboleć/.
2) Trenera :D Na dzrzewach nie rosną :D
3) Ludzi chętnych do ćwiczenia - przy opłacie rzędu 65 dzieci, 75 dorośli i treningach dzieci 2x tydzien, dorośli 3xtydzień, potrzeba jakoś 40+ ćwiczących. Wszystko zależy od ceny wynajmu lokalu.
4) Maty - klocek dobrej maty 1x2 metry to 400 PLN, wyłożenie salki 80m2 = 16 kafli.
Teraz widzisz, że to nie tak chop do przodu...
  • 0

budo_darekrut
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: GDZIE TRENOWAĆ - DĘBLIN, PUŁAWY...?!?!?
Dzięki za te informacje. To wszystko jest zrozumiałe - myślałem, że będzie łatwiej... To znaczy, że może istnieje już jakaś sej\kcja lub powstaje, i o niej tu usłyszę.
Rady techniczne zawsze wskazane, może przyjdzie z nich skorzystać.
Spróbujmy w ten sposób: proszę o posty wszystkich z wymienionej okolicy, którzy cwiczą, ćwiczyli lub chcą ćwiczyć Aikido! Może wymyślimy jakąś sale itd. Ja po prostu nie orientuję się jeszcze w tej okolicy... Jeśli chodzi o mistrza - z Lublina do np.Puław nie jest przecież tak daleko! Dużo bliżej niż np. do Zamościa!!! /ktoś wie, o co chodzi? :wink: /
Niestety ja nie dam rady jeździć do Lublina, czas i praca nie pozwalają; ale są ludzie którzy żyją nauką i Z nauki Aikido, i jeżdżą w różne miejsca, by to robić!
Wierzę, że można znaleźć jakieś dobre miejsce na dojo, mistrz też nie jest nieosiągalny /mam nadzieję/. Pozostaje kwestia chętnych do nauki: DAJCIE ZNAĆ, ILE NAS JEST!
Rut
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024