Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
powtorze ci po raz 3 ... na pytanie "ktory z klubow warszawskich jest najlepszy" kazdy ci odpowie ze jego..dlaczego? jak by jego klub nie byl najlepszy to by nie cwiczyl tam. kazdemu co innego odpowiada dlatego u kogo innego cwiczy, proste. dlatego odsylamy cie na trening, jesli jednak az tak bardzo cie interesuja opinie czyj klub jest najlepszy to przeczytaj sobie w archiwum nie raz sie pojawial taki temat jak ktos sie pojawial nowy i chcial by forumowicze polecili mu dojo.

Po co wy to trenujecie jak nawet nie potraficie sie podzielic informacjami z laikami(takimi jak ja) ?

hmm dalej odsylam do archiwum tam jest sporo histrori 8)
pozatym ja np nie cwicze dlatego zeby sie dzielic swoja wiedza z histrii aikido
  • 0

budo_marlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?

Ja jakoś nie boję się podejść do senseia i zapytać go jak czegoś nie rozumiem i nie chodzi tu tylko o jakąś technikę,ale także o inne problemy dotyczące aikido. Poza tym wielu ludzi dzwoni do dopytuje się o różne sprawy. Poza tym skoro chcesz trenować to nie rozumiem po co Ci historia? Przyjdź zobacz czy Ci sie podoba,a dopiero wtedy zacznij poszerzać horyzonty. Bo narazie twoje działania przypominają teoretyczną naukę jazdy samochodem. Nie nauczysz się jeździc póki nie wsiądziesz do samochodu i sam nie spróbujesz. Zresztą różnice między poszczególnymi odłamami aikido to temat częsty na forum i jestem pewna,że jakbyś poszukał to znalazłbyś spro takich tematów. Ludziom nie chce się po raz setny pisać tego samego.
Pozdrawiam


Pewnie sensei Podolczyński ma setki telefonów od "nawiedzonych" a ja nie chce być kolejnym(podobno ki działa tez przez telefon i jeszcze coś mi sie stanie więc nie bede ryzykował :) Nie chce zebyscie mi tutaj zamieszczali swoich Doktoratów o Aikido,tylko jakies kilkuzdaniowe opinie np. wiem że Aikido wg Kobayashi nakazuje aby sylwetka w technikach była prosta jak struna ...A czy w Aikido wg Tissiera tez tak jest czy sylwetka jest bardziej "przygarbiona"?
I jaki jest stosunek Tissiera do Jo ? Czy dużo uwagi przykłada do Jo ?
  • 0

budo_marlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
[quote name="Ellis"]powtorze ci po raz 3 ... na pytanie "ktory z klubow warszawskich jest najlepszy" kazdy ci odpowie ze jego..dlaczego? jak by jego klub nie byl najlepszy to by nie cwiczyl tam. kazdemu co innego odpowiada dlatego u kogo innego cwiczy, proste. dlatego odsylamy cie na trening, jesli jednak az tak bardzo cie interesuja opinie czyj klub jest najlepszy to przeczytaj sobie w archiwum nie raz sie pojawial taki temat jak ktos sie pojawial nowy i chcial by forumowicze polecili mu dojo.

Nie pytam się które jest najlepsze dojo w Warszawie tylko zbieram informacje dotyczące tych 2 róznych stylów(Tissiera i Kobayashi) "Liznałem podstaw" Jacka Wysockiego i chce zebrac jakis informacji o Aikido wg Tissiera.Od wrzesnia chciałbym znów rozpocząc przygode w aikido a wy raczej mi nie ułatwiacie :roll:
  • 0

budo_marlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
I nie odsyłajcie mnie narazie na treningi bo mam śrube w lewej kostce wiec ciezko by mi było...Mam nadzieje ze do wrzesnia bedzie wszystko ok i pojde na trening.
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
to cie odsylam do arciwum rowniez po raz 3

poddaje sie
troll
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
http://www.forum-kul...showtopic=59083 <-temat o jo.
  • 0

budo_don zen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
"Osiołkowi w żłoby dano,
W jeden owies, w drugim siano. [..]"

Ciekawe kiedy kolega z powodu zbyt duzego wyboru mozliwosc padnie, i sobie nauke aikido daruje :) :) :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Marlow, kto ci takich bzdur naopowiadał 8O :?: . Że od razu prosta jak struna 8O
Ech... to jest tak że w każdym dojo znajdziesz senseia, który prowadzi taki a nie inny styl, ale po swojemu. sam go jakoś tak rozumie i interpretuje i naucza tego co rozumie.
Dlatego musisz zdecydować czego oczekujesz, wybrać styl, a potem zwiedzać dojo danego stylu. Swoją drogą jak masz śrube w kostce to masz dużo czasu, najlepiej idź poogladaj treningi zaawansowanych w róznych dojo. Wybierz co ci się najbardziej będzie podobać.
Najlepszy jest oczywiście nasz klub :D
  • 0

budo_marlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
Randall,podobno z Lubelska akademia Aikido ma dojo w Warszawie,to prowadzi tam treningi ?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?

Randall,podobno z Lubelska akademia Aikido ma dojo w Warszawie,to prowadzi tam treningi ?

Michał Rachwał, co jakiś czas Sensei Kołodziejak.
Godziny i adres znajdziesz na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_marlow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?
a co byś mi powiedział o sensei Michale Rachwale i Ireneuszu Kołodziejaku ? Ty randall w jakim miescie trenujesz ?
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Co powiecie mi o Klubie Aikido MEIAN w Warszawie ?

a co byś mi powiedział o sensei Michale Rachwale i Ireneuszu Kołodziejaku ? Ty randall w jakim miescie trenujesz ?

Powiedziłabym dużo dobrego, ale nie powiem. Idź sprawdź. Szybkie, mocne aikido, jak szukasz baletu i relaksu na treningu, to nie tędy droga :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024