Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota vs Brewster - 21 Maja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_jarciooo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
w tej walce andriu pokazal ze warto reklamowac sie na podeszwach jego butow :) :) :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Sosnowski? "Ciekawe jakby "przetrzepal" Brewstera w swietle jupiterow?" To byl tylko trening. Byc moze jakas walka zadaniowa i nie ma co budowac na niej jakichs nadziei i teorii.
K_P
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Ja myśle że na sparingu to Gołota by obił LEmona jak by chciał, a tak :)
Przede wszystkim napewno na sparingach Lemon nie rzucał się na Sosne jak tu na gołote :)
  • 0

budo_marek_max
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja

Szkoda ze ludzie zamiast pamietac sukcesy - pamietaja jedynie porazki. Szkoda ze wiekszosc nie wie dlaczego Golota uciekl przed Tysonem i co bylo wiadomo przed ta walka (co wiedzieli organizatorzy, trenerzy i sami bokserzy). A na teksty w stylu "ja bym dluzej wytrzymal" to mnie kur... strzela. Ludzie, ktorzy tak mowia, chyba nie wiedza jak walcza zawdowcy.


Wiesz zasada jest prosta: jakby na to nie patrzeć Gołota jest Polakiem i reprezentował Polskę na tej Gali. I to co się stało to była żenada i próby tłumaczenia są żałosne (że nie był zamroczony, że go zaskoczył... eh).

Po prostu jako kibic mam prawo oczekiwać, że jak ktoś jedzie walczyć o pas mistrzowski to prezentuje jakiś poziom, a jak po kilkunastu sekundach wyjebuje się za ring po kolejnym ciosie to mam prawo czuć zażenowanie, że ktoś taki był przedstawiany: Aaaandreeeey Goooolooooota, Poooooland.

Ja nie mam umiejętności boxerskich na światowym poziomie, to walczę sobie z kolegami z podwórka, a jak ktoś jedzie na walki z najlepszymi to ma być najlepszy. A jak daje ciała to mamy prawo go krytykować.

Bo po tej walce, to na całym świecie na forach dyskusyjnych już jest taki topic:
nowa jednostka miary: 1 gołota = 53 sekundy... :roll:

I jeszcze ktoś na forum ma czelność mówić, że jest dumny że Andrzej podjął wyzwanie, ja jebię...
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja

I jeszcze ktoś na forum ma czelność mówić, że jest dumny że Andrzej podjął wyzwanie, ja jebię...

no ja ten przyklad jestem. Nie z walki ale z tego, ze walczyl gosc 4 razy o tytul w hw.

A to co tam ktos o sosnkowski pisze to niech pomysli. Trening do walki nie ma sie dokladnie. Niejednego zioma takiego mistrza treningu widzialem nie tylko w boksie. A sosnowski to teraz w sobote pokaze jaki jest kozak. Bo przeciwnik grozny, ma dopiero 40 lat, wcale nie jest nizszy o pol metra i golota to pewnie wcale nie wtopil.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Po pierwsze Golota nie reprezentowal Polski w ogole. Polske reprezentuja zawodnicy wywodacy sie z polskich klubow, stowarzyszen sportowych etc.

Andrzej Golota reprezentowal tylko siebie. Zreszta ja nie wiem, czy on nie ma dwoch paszportow (to tak od strony formalnej).

A to, ze w mediach amerykanskich pieprzylo sie na okraglo o walce Polska kontra USA, to tylko chwyt marketingowy, majacy na celu sprzedanie jak najwiecej biletow Polakom zamieszkalym w USA. Ale to taki chwycik bazujacy na najniszszym instynkcie - plemiennym. Ale i adresat tego komunikatu nie byl intelektualista.

Nikt madry nie moze powiedziec, ze Adamek dobrze reprezentowal Polske bo wygral, a Golota zle, bo przegral. A przegrac kazdy moze i Lewis padl w pierwszej rundzie i Ali bywalo. Nie oni pierwsi i nie ostatni. I przez to nie ucierpial masz narodowy honor, bo zwycajnie czegos takiego nie ma. To My repreznetujemy swoim zachowaniem swoja mala ojczyzne, a nie ktos za nas, albo w naszym imieniu. Nie dowartosciowujmy sie czyimis sukcesami.

Tak samo pieprzenie, ze Michalczewski byl "Niemcem" - jest rownie prymitywne i zalosne. Kazdy czlowiek czynu, czy nauki etc. - jesli sensownie mysli o swoje profesji i chce osiagnac w niej szczyt - to wybiera najlepsze ku temu warunki. Jesli by Michalczewski zostal w Polsce, to by go dzis poklepywano po plecach, ktos postawil setke, (moze by sie nie rozpil?), a "twardzi ludzie z miasta" chwaliby sie, ze chodza do niego na zajecia i placa mu 50 dych za godzine trzymania tarczy.

Pozdrawiam
K_P
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
popieram cie KP
wkurza mnie gadanie typu: wygrywasz - jestes nasz gosc!! przegrywasz - jestes skonczony ciec, oferma, pijak (tu wstaw inne epitety). to samo dalo sie zaobserwowac w zeszlym sezonie skonow narciarskich kiedy Małyszowi nie szlo najlepiej. coraz wiecej szyderczych glosow sie odzywalo.
to jest sport, raz sie wygrywa, raz sie przegrywa. golota nie jest pierwszym i nie ostatnim zawodnikiem ktory przegral walke w 1 rundzie.
a najbardziej mnie dobija wieszanie psow na zawodnikach ktorym cos nie wyjdzie przez internetowych teoretykow. wejdzie taki na forum i daje upust swojemu zazenowaniu... bo nawet on by wiecej w ringu wytrzymal...
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
zgadam sie zupelnie z toba, czytalem w przegladzie sportowym ze King bedzie chcial dac jeszcze jedna szanse Golocie, natomiast wkurza mnie gazeta F... sram i pierdze na nia tak samo jak na internetowych teoretykow, jak sa cfaniaki to niech sami zdobeda brazowy medal na olimpiadzie ( lub niech tylko sie na nia dostana) albo niech walcza na zawodowych ringach, mi osobiscie zal Andrzeja i wieze ze jeszcze cos zrobi (kto sie nie zdgadza kij mu w oko) :!: :!:
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja

Ja myśle że na sparingu to Gołota by obił LEmona jak by chciał, a tak :)


dokladnie tak pomyslalem.

A i mnie wkurzaja te wszystkie maile w ktorych sie smieja z Goloty ( nowa jednostka SI, nowe naliczanie sekundowe w IDEI) itp .
I media oczywiscie tez dolewaja oliwy do ognia.
Debile
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
kozaki i nic wiecej chaca narobic szumu
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Szkoda mi Gołoty. Miałem nadzieją, że zwycięży. :(
Ale i tak szacunek Mu za podjętą walkę.
Jeśli teraz zakończy karierę, to może zajmie się biznesem.
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja

Wiesz zasada jest prosta: jakby na to nie patrzeć Gołota jest Polakiem i reprezentował Polskę na tej Gali. I to co się stało to była żenada i próby tłumaczenia są żałosne (że nie był zamroczony, że go zaskoczył... eh).


Ja go nie tlumacze - nie mozna wiecznie wygrywac i jak powiedzial Kubus Puchatek - nawet najwiekszym zdarzaly sie takie porazki.

Po prostu jako kibic mam prawo oczekiwać, że jak ktoś jedzie walczyć o pas mistrzowski to prezentuje jakiś poziom, a jak po kilkunastu sekundach wyjebuje się za ring po kolejnym ciosie to mam prawo czuć zażenowanie, że ktoś taki był przedstawiany: Aaaandreeeey Goooolooooota, Poooooland.


Speaker chyba nie mowil Poland, w tle jedynie wisiala Polska flaga. Ja osobiscie jestem dumny ze Polak dostal szanse na walke o pas mistrza WBC. A jako kibic przede wszystkim powienies dopingowac swojego zawodnika, niezaleznie od tego co sie stanie - a nie jak wiekszosc: o Golota walczy o mistrzostwo - bede mu kibicowal; O Golota przegral - niech wypierd...! To chyba nie jest kibicowanie...

Ja nie mam umiejętności boxerskich na światowym poziomie, to walczę sobie z kolegami z podwórka, a jak ktoś jedzie na walki z najlepszymi to ma być najlepszy. A jak daje ciała to mamy prawo go krytykować.


Czy ktos gdzies napisal, zeby nikt nie krytykowal Goloty??? Nie. Chodzi tylko o to by go nie obrazac - jesli masz cos ciekawego do powiedzenia, o technice, taktyce, jak powinien walczyc, dlaczego jednak mu sie nie udalo to prosze bardzo. Ale obrazanie czlowieka, ktory w tej kategorii wagowej w boksie zawodowym osiagnal najwiecej z Polakow jest co najmniej nie na miejscu.

Bo po tej walce, to na całym świecie na forach dyskusyjnych już jest taki topic:
nowa jednostka miary: 1 gołota = 53 sekundy... :roll:


A ile rzeczy pisza o innych sportowcach - m.in. po to sa fora.

I jeszcze ktoś na forum ma czelność mówić, że jest dumny że Andrzej podjął wyzwanie, ja jebię...


No tak. Bo daja walczyc o mistrzostwo WBC pierwszemu wiekszemu czlowiekowi z ulicy... Sadze jednak ze jak ktos juz dostaje propozycje takiej walki to z jakiegos powodu - np. cos potrafi?
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Rzeczywiście to całe kopanie leżącego miłe nie jest.Zwłaszcza jeśli przybiera ono taką formę jaką choćby propaguje ''Fakt"'.
W moim przekonaniu o hańbie nie może być mowy.Poniżej krytyki to Andrzej zachował się w walce z Tysonem.Przegrana z Brewsterem rozczarowała, pozbawiła wielu kibiców złudzeń,,ale nie była hańbiąca dla Andrzeja.Co nie zmienia faktu,że aż przykro było patrzeć na wydarzenia w ringu.

Nie przesadzajmy jednak z tym szacunkiem za samo wyjście do ringu.Gołota to zawodowiec i on z tego żyje.
Nie od dziś wiadomo,że w zawodowym boksie liczy się atrakcyjność (pod względem marketingowym) przeciwnika,a nie jego rzeczywiste umiejętności.
Samo wyjście do ringu o niczym nie świadczy.
Często unikani są twardzi fajterzy,ale o mało znanych nazwiskach.


Pozdrawiam
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Ja chcialbym tu poruszyć temat który bardzo mnie wkurwił Chodzi tu o hasło reklamowe firmy produkującej nagrywarki: "przegrywamy szybciej niż Gołota". To wiecej niż kurestwo robić sobie reklame wykorzystując czyjąś porażke i żałuje że takie postępowanie nie grozi prawnymi konsekwencjami. Naprawde szkoda mi Gołoty że musi znosić te wszystkie upokorzenia. Tymbardziej że pracował on o wiele ciężej niż niejeden przydupas ktory teraz ochoczo się z niego nabija Według mnie to obecna postawa polaków przynosi większy wszyd naszemu krajowi niż porażka Andrzeja Gołoty
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
hehe zeby ci wszyscy ktorzy sie z niego nabijaja staneli przed golota :D
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
dobrze gadasz bo w erze wolności słowa każdy moze wyrazić swoje zdanie i obrzucać Andrew błotem Ciekawe na ile złagodniałby ton tych zakompleksionych frajerów ktorzy dowartościowują sie jadąc po Gołocie gdyby staneli z nim, nawet pokojowo nastawionym oko w oko. Myśle że znacznie ...
  • 0

budo_marek_max
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Nikt się nie dowartościowuje, po prostu jak ktoś nie ma umiejętności/serca/wiary/... to nie rzuca się na pas mistrza. Tyle.
A jak się rzuca i daje ciała, to należy nad tym ubolewać tylko...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
mow za siebie
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Fragment artykułu "Miał ring na głową" z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Skopać leżącego

Mogę zrozumieć, że ludzie szydzili z Gołoty, gdy ten uciekał z ringu przed Tysonem czy Grantem. Teraz jednak też czytam po gazetach: "Gołota wstydź się sam", "Ofermo!", "Dość Gołoty". A przecież on zebrał łomot w sportowej walce. Że już w pierwszej minucie? To się zdarza w wadze ciężkiej nawet na najwyższym poziomie. Michael Spinks dostał lanie od Tysona w 91 sekund, Ali w pierwszej rundzie znokautował słynnego zabijakę Listona. Jednak zarówno Ali jak i Tyson, Foreman, Holmes czy Holyfield też przegrywali przed czasem. Gołota tym razem zawiódł nas jako sportowiec, lecz przecież nie jako człowiek. Nikogo nie okradł, nie faulował rywala. Wtedy byłby wstyd. A on zamroczony wstawał i próbował bić się dalej.

Naszą narodową specjalnością jest kopanie leżącego, przeto w ciągu jednej nocy wielu dziennikarzy z bezkrytycznych bałwochwalców zamieniło się w lożę szyderców. Gołota mógłby im odpowiedzieć: "Krytyk i impotent z jednej są parafii, obaj wiedzą jak, żaden nie potrafi".

PS. Aż strach pomyśleć co zrobimy z Małyszem, gdy nie zdobędzie medalu na igrzyskach w Turynie.

Bartłomiej Czekański


  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Jak to witali Adamka w Polsce..

..Pięściarza powitał na gilowickim rynku tłum fanów. Mieli transparenty z napisami: "Dziękujemy ci mistrzu", "Witamy mistrza", "Witamy w domu". Grała orkiestra strażacka i tańczył zespół ludowy Gronicek...


Oby ten chłopak nigdy nie przegrał bo wtedy "polaczki" go zniszczą..
:blus: :blus: :blus: :blus: :blus: :blus: :blus: :blus: :blus:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024