Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota vs Brewster - 21 Maja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
156 odpowiedzi w tym temacie

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
nom, tez sobie tak pomyslalem jak czytalem tez artykul, jesli przegra to bedzie masakra :X
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
ja tam nic nie widzę złego w krytykowaniu kogokoliwke jeśli to co robi jest do dupy...jak będę budował dom i murarz postawi mi krzywo ścianę to powiem mu że dupa z niego nie murarz...jak pójdę do dentysty a ten wyrwie mi nie tego zęba co potrzeba to powiem mu że chuj z niego nie lekarz...i tak samo traktuje sportowców dla których to co robią jest ich zawodem...jak widzę piłkarz polskiej ligi który zarabia całkiem niezłe pieniądze a nie umie z pierwszej piłki z pięciu metrów strzelić w światło bramki to mówie że pizda z niego nie piłkarz...jak widzę Mateje albo innych cudaków co skaczą na nartach po 15 albo i więcej lat i dalej robią to na poziomie przedskoczków to myślę sobie :idźcie do domu...jak zobaczyłem ostatnią walkę Gołoty to zrobiłęm to samo: pomyślałem temu panu już podziękujemy, niech idzie na emeryture i nie robi z siebie więcej głupka...jak się okazuje boksie zawodowym żeby być mistrzem trzeba mieć umiejętności, być nietuzinkowym, same układy i medialność nie wystarczy...Gołocie tych umiejętności brak i mistrzem nie jest...i jak dla mnie nie będzie i nie bardzo pomoże tu czy da mu się jeszcze jedną szanśe czy dziesięć szans bo on i tak je zmarnuje...zaś argumenty że trzeba go podziwiać bo dostał 4 szanse walki o pas do mnie nie przemawiają (bo jak dla mnie przynajmniej 2 i 4 walka to były czyste układy). Przyznaje szczerze ze przestalem w niego wierzyć już po walce z Grantem i nic od tej pory sie nie zmienilo, nie jestem kibicem który obwieszcza się wielkim super fanem gdy ktoś jest na górze i olewa go gdy temu noga się powinie...Gołoty nie cenię już od długiego czasu i raczej zdania nie zmienie, zaś cenie sobie Małysza ,Dudka wielu innych nawet gdy przegrywają bo nikt nigdy nie jest wiecznie najlepszy, ale jak dla mnie oni maja klasę czego nie mogę powiedzieć o Gołocie który jest zwykłym chamem i cwaniakiem którego w sporcie interesuje tylko kasa...nigdy nie zaskoczył mnie pozytywnie, nigdy nie zrobił nic przez co zmieniłbym o nim zdanie
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja

ja tam nic nie widzę złego w krytykowaniu kogokoliwke jeśli to co robi jest do dupy...jak będę budował dom i murarz postawi mi krzywo ścianę to powiem mu że dupa z niego nie murarz...

Tak ale to twoja ściana natomiast walka Gołoty nie ma wpływu na twoje życie wiec lepiej zajmij sie swoja ścianą :wink: Fakt że Golota nie zasluguje na tytuł mistrza bo jest poprosu za slaby nie upoważnia nikogo do jechania po nim jak po burej suce. Szczera krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła ale wszytko ma swoje granice ;p
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja

Tak ale to twoja ściana natomiast walka Gołoty nie ma wpływu na twoje życie wiec lepiej zajmij sie swoja ścianą


hmm...zeby nie kibice, widzowie zarowno w hali jak i przed tv, to Andrew walczylby o kilo kiszonej kapusty a nie o pas mistrza swiata. Prawie wszystkie sporty sa dla kibicow i z kibicow zyja. Dlatego tez uwazam, ze kazdy moze sie na ten temat wypowiedziec. Faktem jest, ze konstruktywna krytyka jest dobra, natomiast pieprzenie bez sensu jest be.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja

hmm...zeby nie kibice


Kibiców to ja mu nie zazdroszcze. Wygrywa to go zachwalaja przegrywa to robia z niego pośmiewisko a przeciez to tylko sportowiec ktory jak kazdy może przegrać
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja

Kibiców to ja mu nie zazdroszcze


Faktem jest, ze dzieki nim (nam) Andrew dostal swoja dole..biznes is biznes
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Nie tylko dzieki kibicom dostał swoją szanse a tak poza tym to niewiele na tym zyskał - 150 tysiecy i role ofermy narodowej ale spoko biznes is biznes a łaska fanów na pstrym koniu jedzie - dla mnie EOT
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Panowie jedziecie po Gołocie a czy któryś z was kiedykolwiek walczył o jakikolwiek pas mistrza? watpie i prosze zamknijcie ryje i zajmijcie sie treningiem aby mozna bylo ogladac wasze walki o pas trwajace dluzej niz 53 sekundy
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Jak niektorym ludziom sie wydaje ze jak sami zajmuja sie czyms innym i robia to dobrze wiec mogą sobie po Golocie pochasać to też shutdafukup i niech zajmują sie swoją robotą skoro sami nigdy nawet nie sparowali :evil:
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
dla sprostowania Gołota dostal nie 150 tylko 650 tys
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Witam

panowie prosbe mam... bo ojciec sie bawil w hakera na kompie i gdzies wcielo config.sys win.com itp... no i przez troche nie mialem dostepu do netu. Moglbys ktos dac aktualnego linka do walki Gołoty bo nie zdarzylem sciagnac... z gory dzieki!
  • 0

budo_nebir_one
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:odkręcone miastO

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] proszE :wink:
  • 0

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
File /files/1910880/Lamon_Brewster_vs.Andrzej_Go_ota__www.sportywalki.pl_.mpg.html has been deleted.
Reason: Deleted by uploader.
:(
  • 0

budo_rafix_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja

Panowie jedziecie po Gołocie a czy któryś z was kiedykolwiek walczył o jakikolwiek pas mistrza? watpie i prosze zamknijcie ryje i zajmijcie sie treningiem aby mozna bylo ogladac wasze walki o pas trwajace dluzej niz 53 sekundy

odpowiem za siebie:nie nie walczyłem o żaden pas z powodu takiego że nie jestem zawodowym bokserem, porównywanie kogokolwiek do Gołoty któremu PŁACĄ duże pieniądze za walki i który oprócz boksu nie musi się niczym innym zajmować jest bez sensu...uważam że jak się coś robi bez względu co to jest to powinno się to robić dobrze i tyle...a co do ryja to tej części wypowiedzi nie biorę do siebie bo ja mam buzię ( a ryja to może masz Ty drogi autorze postu)
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
kolego Gołota nie urodził się zawodowym bokserem ale dzieki treningowi stał sie nim a to ile bieze za walki to jego biznes...buzia ryj pysk czy morda jeden wał bo wiadomo o co chodzi
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota vs Brewster - 21 Maja
Każdy robi błedy, Gołota czuł presję i krytykę, wiedział co bedzie jak przegra... zestresowal się i wyszedł na sztywnych nogach ... no i bach... 53 sekundy... Ale zobaczcie jak walczyl, jak wstawał ! GOŁOTA GOŁOTA GOŁOTA!!!!!!!!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024