Skocz do zawartości


Zdjęcie

Edge PRo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Edge PRo
Wlasnie dzisiaj dostalem i.......jestem w 100% usatysfakcjonowany.
OStrzenie nie jest tak proste jak np. na triangle ale po 15 min mozna zalapac.
Nie ma problemu ani z malymi , ani z duzymi nozami , jak rowniez z sere.
Mozliwosc wyboru kata dowolna , duzo ilosc kamieni , lacznie z stick in papierami sciernymi do 3000 i diamentowymi.Calosc w taktycznej oczywiscie torebce.
JEdeyny minus jaki widze ( oprocz ceny) , to waterstones , i troszczeke balaganu przy ostrzeniu , duzo wody trzeba uzywac , ale efekt niesamowity .
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_thorneb
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Już Warszawa :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
Seiken ale jeśli mam już Spyderco, to czy warto kiedyś zainwestować w ten system? Czy efekty są naprawdę dużo lepsze, od tych, jakie można osiągnąć na triangl`u? Bo cena faktycznie zabija, ale ten system wygląda bardzo ciekawie, no i w zestawie dostajemy masę róznych fajnych rzeczy :)
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
najlepsza typu maszynka na rynku. Ja osobiście Używałem Lanskiego ale zachwycony nie jestem. Za dużo zabawy a efekt.... :? wole triangla
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
Lanskego oddalem za darmo , triangle jest ok na szybkie doostrzenie ( uzywalem do tej pory) , ale absolutnie nie ma porownania do EP , tu dostajesz ostrze wyprowadzone az nieprzyzwoicie dokladnie.
Co ciekawe ben Dale byl prekursorem tego sytemu , LAnsky zaczol pozniej.Na rynku jest tez ciekawy produk australijaski o nazwie EZE pro , blizniaczo podobne do EP.
Przeszedlem tez prez katonowe kola szlifiersie , ktore daja tez znakomite efelty , ale potrzeba szlifierki , pewnej reki i niestety pyl szlifierski szybko sie z nich zciera , trzeba pokrywac klejem sypac jeszcze raz i czekac az zaschnie , za duzo pieprzenia jak dla mnie.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
Taki K6 Tichbourne'a (?) wyostrzony na EP to chyba sama radocha w kuchni, co? :D

Też myślałem nad EP, ale jak na razie efekty zastosowania Triangle'a muszą mi wystarczyć. Po prostu naostrzyć na tym nóż, to niestety nie są 3 minuty tuż przed wieczornym prysznicem :oops:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
ciekawe i profesjonalne rozwiazanie, na razie starcza mi triangle, choc moze kiedys sobie sprawie...
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
Maszynka pierwsza klasa,poki co zbieram an TriAngla,musi wystarczeć i pewnie wystarczy,poprostu troche wiecej czasu i bedzie dobrze.
  • 0

budo_mrozik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oborniki Śląskie k. wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
Sama maszynka nie jest zbyt skomplikowana - bardziej skomplikowane rzecz się robi - ale jedyny problem żeby sobie samemu takie coś zrobić to kamienie odpowiednie dostać.
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
wlasnie tak sobie patrzac na to pomyslalem czy by nie sprobowac zrobic czegos takiego... a co do kamieni czy na poczatek nie wystarcza papierki scierne? moze nie tak hardkorowe ale tez mowinno byc ok. jesli nie to prosze o wybicie mi z glowy tego absurdalnego pomyslu :) ]
pozdrawiam
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo

Po prostu naostrzyć na tym nóż, to niestety nie są 3 minuty tuż przed wieczornym prysznicem


hmmm...... Piter ja rozumiem ze jestes w ostatnim stadium nozoholizmu , ale nawet moja wyobraznia zawodzi kiedy prubuje sobie wyobrazic po co ostrzysz noz wchodzac pod prysznic?????? 8O
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
Seiken no... w razie czego no... nie masz tak? :oops:
  • 0

budo_seiken
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
..nie Cynik oczywiscie ze kapie sie z Street Surgeon scisnietym miedzy posladkami , ale kurcze nie ostrze go przed kazdym prysznicem i to jeszcze dokladnie na 3 minuty przed.
  • 0

budo_rufles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bialystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
witam
pozazdroscilem mistrowi Seikenowi ostrzalki i zrobilem cusik takiego. jeszcze nima papieru sciernego na klocku, nima podkladki stabilizujacej noz ale to przeciez szczegol. mysle ze dzialac powinno a w przyszlosci jesli sie sprawdzi dokupie jakies kamienie do szlifowania...
oto foteczka:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Thanks to ImageShack for [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
pozdrawiam
  • 0

budo_nx-74205
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
Pytanko do Seikena: a próbowałeś ostrzyc na Apexie nóż z obusiecznym ostrzem (fighter, killer, sztylet)?
  • 0

budo_nx-74205
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Edge PRo
(ach ta skleroza...)
i co z recurve?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024