Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy dobrze postąpiłem???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_lama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
z tym uciekaniem mio jest tak, ze jak napadnie cie, dwoch, trzech lub wiecej gosci, ktorzy wygladaja konkretnie, to nikt Ci nie pomoze. Mojego kumpla tak wlasnie pobili, glowna ulica, srodek dnia a dwoch kolesi go "obtanczylo". Z tego co mowil, ludzie przechodzili obok i sie odwracali.
A co do samego napadu- faktycznie, tez mysle, ze trzeba wrzeszczec, plakac czy cokolwiek, byle nie isc. Poszlismy kiedys z moim kumplem, jak nas taki JEDEN slownie jeden gosc sterroryzowal. On jeden a nas dwoch. Ale byl wiekszy, silniejszy, a zamiast wstawiania kitu o kasie, rozpoczal od konkretnego strzalu w ryja. I dla mnie i dla kumpla. I tak sobie mysle, gdybysmy wtedy zaczeli krzyczec, albo sie na niego rzucili, napewno mniej dostalibysmy, niz mu ulegajac. Ale oni na tym zeruja - zastraszyc.
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???

Poszlismy kiedys z moim kumplem, jak nas taki JEDEN slownie jeden gosc sterroryzowal. On jeden a nas dwoch. Ale byl wiekszy, silniejszy, a zamiast wstawiania kitu o kasie, rozpoczal od konkretnego strzalu w ryja. I dla mnie i dla kumpla. I tak sobie mysle, gdybysmy wtedy zaczeli krzyczec, albo sie na niego rzucili, napewno mniej dostalibysmy, niz mu ulegajac. Ale oni na tym zeruja - zastraszyc.


profesjonalista.

mnie tam nikt nie straszy na ulicy, czasem jest odwrotnie.
  • 0

budo_denwu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
no xywa 'RIP' cos znaczy - duzo osob tak zegnales?:D :twisted:

zart oczywiscie :D
  • 0

budo_lama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
RIP napisal :

profesjonalista.

żaden profesjonalista. Miałem wtedy parę lat mniej niż gość który zadał temat. A tamten typ był większy, starszy i na dodatek walnięty w kierunku sadyzmu (jak się potem okazało)
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???

RIP napisal :

profesjonalista.

żaden profesjonalista. Miałem wtedy parę lat mniej niż gość który zadał temat. A tamten typ był większy, starszy i na dodatek walnięty w kierunku sadyzmu (jak się potem okazało)


czyli jednak profesjonalista.


no xywa 'RIP' cos znaczy - duzo osob tak zegnales?

zart oczywiscie


nie.
  • 0

budo_jin kazama 27
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???

Witam wszystkich!!! Co byscie zrobili na moim miejscu??Dzisiaj z kumplami szlismy ze szkoly(bylo nas 3),i nagle widzimy 2 napakowanych "kozaków",1 lysy,wysoki,a 2 krotko sciety i troche nizszy...ale mniejsza o to.Nie chcielismy sie wpakowac w klopoty,gdy ich zauwazylismy odwrocilismy sie w 2 strone i poszlismy,nagle ten lysy chwycil kumpla za plecak i mowi zebysmy z nimi szli.Poszlismy z nimi i mowia ze od nich kumplowi ktos wziol tel.byl to siemens z aparatem,moj kumpel mowi ze nie wiemy o co chodzi,i ten lysy powiedzial ze mamy wyjmowac wszystko z kieszeni,no to 1 kumpel wyjmuje dokumenty,2 dokumenty,i lysy do niego mowi zeby pokazal co ma w 2 kieszeni i on pokazuje ze ma tel. byl to samsung.Lysy mowio zeby mu go pokazal,kumpel powiedzial ze to jest samsung a nie siemens i mu go odebral z reki,i ten lysy wyskoczyl do niego i mu "byka"sprzedal,a jego kumpel sie z nim szarpal.Powiedzieli nam zebysmy poszli z nimi do tego kolegi.No to poszlismy,nie bylo go i poszli gdzie indziej,kolega poszedl za nimi ale ich juz nie bylo.Co moglismy z kumplem zrobic??Dodam to ze trenuje 4 miesiac kick-boxing,a kumpel trenowal 2 lata kempo.Z gory dzieki za odpowiedzi.Pozdrawiam all

no panowie albo lejecie albo nbie idziecie więcej na spacer z takimi panami :)
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Idąc z bandziorami zrobiliście bardzo źle, ponieważ zapewniliście im "komfort psychiczny". Jestem przekonany, że gdybyście z nimi nie poszli goście by odpuścili. Nie sądzę by Policja u was "bała się takich gości". Tu raczej chodzi o to, że człowiek leniwy z natury jest. Powinniście wszyscy iść na Policję (nie dzwonić) i najlepiej z rodzicami. Jeżeli zostanie złożone pisemne zawiadomienie o przestępstwie to będą musieli zareagować. Z tego co piszesz wnoszę, że goście stale kręcą się po okolicy, więc dobrze by było dowiedzieć się kto to jest. Czasem wystarczą same "ksywki", to też może być pomocne.
  • 0

budo_lama
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
RIP jeśli dla Ciebie profesjonalistą jest gość, który zastrasza jakichś dzieciaków, waląc ich na dzień dobry w ryja, to serdeczne gratulacje. Albo lata w pierdlu spędziłeś i stałeś się tak "charakterny" (czy jak oni to tam nazywają), albo Cie jakieś filmy z Rambo rajcują. Co za sztuka obić kogoś, kto po pierwsze nawet nie przeczuwa że zarobi, a po drugie, który nawet nie chce się bronić. Rozumiem jeśli chodziło by o wymuszenie. ALe to ścierwo bawiło się z nami przez pewien czas, (oczywiście nas okradł ale nie w tym rzecz).
Taki ktoś musi mieć nie równo pod sufitem. Rozumiem kilku dresów, którzy się na wzajem nakręcają, ale on był sam, i sam się nakręcał. Może za bardzo się nad tym rozczulam, ale po prostu to nie moja liga, zupełnie nie moja. Mi zupełnie nie imponuje "twardziel" który bije dzieci a dziećmi wtedy byliśmy - 12 lat jak sobie policzyłem miałem wtedy). To może dla Ciebie profesjonalistą jest ktoś kto np. żonę katuje i doprowadza do tego, że nawet nie chce się bronić....
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
ech Lama..zrobiles mi tu wykład i nie bardzo wiem po co.

zazwyczaj nie uzywam emotów ,w tym wypadku powinienem chyba. Co do tego profesjonalisty to popatrz na to w ten sposob> wiekszosc napadów, kradziezy,wymuszen zaczyna sie od rozmowy i w niektorych przypadkach na rozmowe sie konczy a panowie "wymuszajacy" odchodza z kwitkiem, ten tu opisany przez ciebie delikwent był nieco bardziej konkretny przez co nadałem mu miano profesjonalisty(w dziedzinie kradziezy ulicznych) a ,że mial sklonnosci sadystyczne..coz moze chroba "zawodowa".

To może dla Ciebie profesjonalistą jest ktoś kto np. żonę katuje i doprowadza do tego, że nawet nie chce się bronić....


następnym razem zastanów sie co i do kogo piszesz. poza tym nie widze związku.

mam nadzieje ,ze sie rozumiemy.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
zgadzam sie z RIPem i mam nadzieje ze nigdy nie trafie na takiego "profesjonaliste" jednak czasami strzal na dziendobry natychmiast motywuje do walki :twisted:
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Jaki kurwa profesjonalista??? Bandzior bez skrupułów i honoru,żerujący na dzieciakach...
Może jeszcze nazwiecie takich pierdolców ''zawodowcami'' ,''fachowcami'' itp? :roll:


Pozdrawiam
  • 0

budo_egon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Po 1 nigdy nie unikaj walki
Po 2 nigdy nieprzewiduj wyniku walki po prostu walcz a jeżeli było aż tak źle to było cepa wystrzelić i w długą jak szlugów niepalisz to by nie dogonili a pozatym chłopie masz 16 lat kor----a jak kolego mogłeś zostawić co bolało by cie kilka sińców przecież by cie niezabili a pozatym BYŁO WAS 3!!!!! :!:
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Egon! Co ty chłopie dajesz . Za takie rady to ja bym cię zaraz zbanował. Z kąd wiesz, że by chłopaka nie zabili albo nie zrobili kaleką. Co to znaczy nie unikaj walki? Fajną masz Egon filozofię życia ( nie chciał bym cię spotkać na swojej drodze)
A pseudo to masz adekwatne do wiedzy. Znam jednwgo Egona z serialu " Gank Olsena" identyczny intelektualista jak ty. Pozdrawiam Hakas
  • 0

budo_przemek.w.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
RIP napady i kradzieże zaczynają sie od gadki z kąd wziąłeś taką wiedze. Napad i kradzież to zawsze zdarzenie gwałtowne szybkie często brutalne.
Wymuszenia tak - najpierw tekst aby zastraszyć a potem zabierają co się da.

Egon tutaj młodzi ludzie szukają odpowiedzi na nurtujące ich wątpliwości. Pomyśl :? zanim wyskoczysz z taką wyliczanką i radami.

Pozdro.

  • 0

budo_egon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Źle wam doradziłem.
Pod wpływem emocji zwiozanymi z moimi zasadami powiedziałem tak jak bym uczynił ja.
Niedobrz jednak że niezareagowaliście.
Mogliście zwrócić czyjąś uwage uciec np:
-do sklepu
-zacząć krzyczeć
Oni pewnie bali się bardziej niż wy trzeba ich było tylko spłoszyć.

Przepraszam.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
No np. mogliście sie rozryczeć lub pdrapac sie nawzajem po klatach .Lepsze to niz nie robic nic i dac sie obsmerfować. :lol:
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
nie wdawać się w żadną dyskuje z tymi przyjebami śprzedać mu zieloną chare na morde szybko dodać że białe robaki jego starej na pizde żygają poczym mu wyjebać albo sierdolić. :)
NIE MA NIC GORSZEGO JAK STAĆ I SIĘ PATRZEĆ JAK SZPAK W PIZDE JAK KTOŚ KROI KUMPLA.

JA MAM TAKICH ZAIOMKÓW ŻE JAK BY MNIE KURWA PUDZIAN KROIŁ Z 2 ZETÓW TO MÓJ WYCHUDZONY KUMPEL MARIAN I TAK BY SIE NAKURWIAŁ JA WŚCIEKŁY :) .

TRZEBA TRENOWAĆ ,PAKOWAĆ NAKURWIAĆ JAK WŚCIEKŁA NUTRIA BAGIENNA NA TRENINGACH TO DASZ SOBIE RADE NATĘPNYM RAZEM.

POZDRAWIAM
  • 0

budo_matee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 701 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
wiesz....dla mnie to zjebanie postapiliscie ;/ i moze ktos na mnie najedzie ale mam w dupie, bo dla mnie zostawienie kumpla w takiej sytuacji to ..... eh niewazne ;/ mogliscie chociaz mu towarzyszyc, moze cos byscie wymyslili :|
"prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie" ajj ;]
  • 0

budo_jabłon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie DOOOOOOOOkładnie

zgadzam sie Matee kumpli się nie zostawia. Jakby mu się coś stało to bym sobie tego nie wybaczył wole leżeć z nim w szpitalu niż opowiadać jakim był zajebistym ziomkiem na jego stypie :) TAKIE MOJE ZDANIE
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
JABŁON:


JA MAM TAKICH ZAIOMKÓW ŻE JAK BY MNIE KURWA PUDZIAN KROIŁ Z 2 ZETÓW TO MÓJ WYCHUDZONY KUMPEL MARIAN I TAK BY SIE NAKURWIAŁ JA WŚCIEKŁY .


:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Nie no genialny tekst. I to jest właśnie fakt, też mam paru takich Marianów, na których zawsze moge liczyć, z tym że mam też paru dużych Bolków, tacy też się przydają :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024