Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy dobrze postąpiłem???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_adac
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Piszesz ze trenujesz kick-box, a twoj kolega kempo. Sztuki walki sluza do sammoobrony i zawsze wystepuje ten sam problem kiedy uzyc tego czego sie ucze?
Uzyje za szybko to poda mnie ktos na policje, uzyje za pozno to juz bedzie za pozno?
Wiec kiedy reagowac?
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Nie za wcześnie i nie za późno - sam sobie odpowiedziałeś. :wink:
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
dokladnie nie za wczesnie nie za pozno a tematów typu "pierwszy atak", "obrona konieczna" jest na forum mnostwo wiec poczytaj czy napewno podadza Cie na policje(albo raczej czy beda mieli racje).
  • 0

budo_hempspy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
moja rada to ich olewac nie potrzebnie zwalaliscie w druga strone bo oni to wykorzystali ze sie wystraszyliscie
  • 0

budo_ac19
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
zabardzo nie miałes innej mozliwosci , jedynie jak była możliwiośc sperdalać.

A apropo sam widzisz ilebys nie trenował zrobiłbys to samo oddął wszystko.

Po raz kolejny masa górą, trzeba byc nie lada kozakiem aby bić sie z wiekszym i silniejszym.
Wyżej dupy nie skoczysz , zacznij pakowac a póżniej KB, uwierz mi własne doswiadczenie.

Pomyśl co by było gdyby ich dwuch a nawet trzech była, a wy byscie byli tak przypakowanie jak oni(a może lepiej) i znali jakieś SW.
Dostali by wpierdol i wy byście ich ewentualnie skroili, a WOGÓLE TO BY NAWET NIEPODESZLI DO WAS.

JAk chodziłwm do szkoły sredniej zawsze byli skrojeni mniejsi słabsi. NAwet byl desperat który coś tam trenował i walnął w pysk jednego napastnika.
Musieli kumpla później ratowąc bo go ten misiek by zakopał na amen.

Ale jak to bywa w przyrodzie zaczeliśmy wracać ze szkoły grupą, była umowa że ten co spierdoli to wpierdul jutro od nas. J wiesz dawie walki były z tymi gnojami, coprawda nas było ok 15 a ich raz 5 raz 8 .Ale dali mam spokuj , nawet piliśmy z nimi mówili coś o szacunku, dobre.

SIłownia jeszzce raz siłka a potem SW.
Pamietaj nikt równego nie napadnie za duże ryzyko, zawsze jest dużo leszczy wolkół i wybiora ich a nie ciebie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024