Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy dobrze postąpiłem???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Hmm... może ze mnie wariat ale bym się żucił na gości z dzikim krzykiem. Juz tak kiedyś miałem. 3 łepków przyszło mojego kumpla lać.Zdaje się że poszło o jakąś dziewoje. Dwóch innych kumpli stało i patrzyło jak tamtego leją. Nie zrobili nic. Jak przyszłem do ich budy i zobaczyłem co sie dzieje akcja była natychmiastowa. Szarża na prowodyra z dzikim wrzaskiem zakonczona łokciem w oko natychmiast ostudziła ich zapał, a ostrzegawczy błysk noża sprawił że nie dogoniłbym ich nawet jak bym bardzo chciał. W końcu kto ma ochote walczyć z wariatem na dodatek o budowie małego czołgu.
  • 0

budo_as
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Zrobiliście bardzo źle idąc z nimi! :(
Cieszcie się, że nie wykorzystali tego i nie zrobili Wam czegoś jeszcze gorszego.
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Tylko tez czasem lipa jak uciekasz a takie dwa karki dopadna cie np w lasku albo w jakiejs ciemnej uliczce to mozesz byc pewny ze cie przekopia i to ostro;/
  • 0

budo_bezel_1988
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świętochłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
witam ponownie.Wczoraj dowiedzialem sie od kumpli,ze tych 2 kozakow co nas zaczepilo,to tez im ukradli oni tel.Tylko ze oni mieli sytuacje 2 na 2.I jak im powiedzialem z wygladu jacy oni byli,to mowieli ze to sa ci sami,co im zabrali tel.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???

Tylko tez czasem lipa jak uciekasz a takie dwa karki dopadna cie np w lasku albo w jakiejs ciemnej uliczce to mozesz byc pewny ze cie przekopia i to ostro;/

chodzi o to by uciekac tak by zawsze byc "w jasnosciach" najlepiej biec tam gdzie zna sie dobrze rejon. Bezel jesli Twoi kumple zglosili to wczesniej na policje i teraz wy zglosicie moze jeszcze ktos pozniej to mozesz byc pewien ze policja zacznie weszyc
  • 0

budo_bezel_1988
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świętochłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
tamci moi kumple poszli na komisariat z ojcem od tego co mu ukradli tel.I 5 minut tez dowiedzialem sie ze po wczorajszym zdarzeniu to takze kumpel poszedl wczoraj na komisariat.Ale narazie wiecej sie nic nie dowiedzialem
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
w sumie to kazdy z was powinnien pojsc bo wtedy bedzie wiecej zeznan i napadnietych wiec i wieszky powod do dzialania.
  • 0

budo_bezel_1988
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świętochłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
najlepiej by bylo.Ale musialo by isc tych 2 kumpli co bylo wczoraj ze mna i jeszcze tych 2.Bo jakby oni(tych 2 wtedy co bylo) jeszcze potwierdzili ze wtedy ci sami ich napadli.TAk jak mowiwisz SKORPIOB zaczeli by pewnie szukac ich
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Niezawsze da sie uciekac tam dzie jest pełno ludzi!!
sa sytuacje ze mozesz sie ustawic ze znajomym gdzie kolwiek nawet w lesie, i on cie wystawi bo np za tobie wejdzie do lasu jeszcze paru kolesi i co wtedy gdzie uciekasz - przed siebie!!
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
jasne ze nie zawsze da sie uciekac tam gdzie jest pelno ludzi (chocby dlatego ze moga tarasowac droge). Po co sie ustawiac ze znajomym 8O (ciekawi mnie co rozumiesz przez to). Uciekasz tam gdzie mozesz ale madrze wyselektuj najlepsza droge z dostepnych. N.p jesli przed soba widzisz gleboki las lub osiedle to jesli sa blisko lepiej wybrac osiedle a jesli sa daleko to las (choc i tu mozna dyskutowac bo w lesie mozna sie zgubic).
  • 0

budo_nukibo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Można też wciągnąć ich w las i urządzić polowanie :twisted:
A poważnie, to uciekając w las ryzykujesz, że Cię dogonią, a w najgorszym wypadku długo nikt ciała nie znajdzie. Jak jesteś dobrym sprinterem to też nie zawsze jest dobre rozwiązanie, bo o ile w tym lesie nie mieszkasz, to będziesz musiał z tego lasu wrócić, a tu ryzykujesz natknięcie się na "znajomych". O ile nie ma przeciwskazań to najlepiej kierować się w znane miejsce, żeby się w któryms momencie nie zatrzymać, nie wiedząc co dalej.
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Ludzie!! Jaki las? To było przy szkole, w mieście :-) Znowu zaczyna się "gdybanie" :)
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
W sensie ustawic sie z kims np mozesz z jakas paniena w lesie albo w celu załatwienia "pewnych interesów" niekoniecznie legalnych!!!!
U mnie w klasie był taki przypadek - koles ustawił sie z pewna laska w lesie a tu sie okazało ze jej niebyło tylko tamtedy któredy on szedł zajechała jakas fura i wyszło z niej 3 kolesi! Chodizło im konkretnie o telefon wiedzieli jaki ma i wogóle, poprostu laska w chuja go zrobiła a ten koles jest naprawde spoko!! Takiej to bym rzyczył zeby ja kiedys jakis koles zgwałcic bez kitu!! :twisted:
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???

Takiej to bym rzyczył zeby ja kiedys jakis koles zgwałcic bez kitu!! :twisted:

Wiesz co chlopie, nic do ciebie nie mam ale jak masz takie bzdury pleść to sie lepiej nie odzywaj. Żadnej choćby nawiększemu wrogowi bym nie życzył gwałtu. Ty nawet nie masz pojęcia co to znaczy dla dziewczyny. O wiele gorzej niż śmierć...
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???

Takiej to bym rzyczył zeby ja kiedys jakis koles zgwałcic bez kitu!! :twisted:


Ja życzę Ci żebyś myślał nad tym co piszesz, albo lepiej zebys myślał wogóle :evil:

Co do tematu, raz za gówniarza dalem się kolesiom odprowadzić "na stronę" nigdy nie zrobię już tego błędu. Trzeba uciekać, bić się, cokolwiek, zawsze masz wieksze szanse, robiąc coś niż idąc na "rzez".
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???

Co do tematu, raz za gówniarza dalem się kolesiom odprowadzić "na stronę" nigdy nie zrobię już tego błędu.


A czym się to tak dokładnie skończyło, jeśli można spytać? :-)
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
Urządzili sobie mały trening. Nie było to nawet tak bardz bolesne jak upokarzające :?
  • 0

budo_arschschmerzen
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???
1) Co do uciekania w miejsca zaludnione, to nie wiem czy to ma sens. Ludzie mają gdzieś czy któś ci skróci rękę o telefon, czy spierze po buzi.Mój brat dostał partyzanta na środku ulicy w biały dzień. Jakos nikogo to nie obeszło.

2) Co do tego, że nie pomogłeś koledze. Tfuj nie ładnie. Trzeba sobie powiedzieć: "morda nie szklanka" (na mnie to działa :) )

3)

któredy on szedł zajechała jakas fura i wyszło z niej 3 kolesi

Furą po jeden telefon? Mam kumpli, którzy kroją telefony zawodowo (nie, nie kroję z nimi. To poniżej mojej godności. Oczywiście równierz tego nie pochwalam. Tak, prawię im kazania) i jeszcze się nie spotkałem żeby jechali furą po jeden telefon.
  • 0

budo_malachi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Amsterdam/Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???


któredy on szedł zajechała jakas fura i wyszło z niej 3 kolesi


Furą po jeden telefon? Mam kumpli, którzy kroją telefony zawodowo (nie, nie kroję z nimi. To poniżej mojej godności. Oczywiście równierz tego nie pochwalam. Tak, prawię im kazania) i jeszcze się nie spotkałem żeby jechali furą po jeden telefon.


Rzeczywiście trochę naciągana ta historyjka chyba. :?
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy dobrze postąpiłem???

1) Co do uciekania w miejsca zaludnione, to nie wiem czy to ma sens. Ludzie mają gdzieś czy któś ci skróci rękę o telefon, czy spierze po buzi.Mój brat dostał partyzanta na środku ulicy w biały dzień. Jakos nikogo to nie obeszło.

2) Co do tego, że nie pomogłeś koledze. Tfuj nie ładnie. Trzeba sobie powiedzieć: "morda nie szklanka" (na mnie to działa :) )

3)

któredy on szedł zajechała jakas fura i wyszło z niej 3 kolesi

Furą po jeden telefon? Mam kumpli, którzy kroją telefony zawodowo (nie, nie kroję z nimi. To poniżej mojej godności. Oczywiście równierz tego nie pochwalam. Tak, prawię im kazania) i jeszcze się nie spotkałem żeby jechali furą po jeden telefon.


AD 1\Czasami kiedy jest wiecej ludzi latwiej uciekac (lepiej nie stawiac ze ktos pomoze choc moze sie zdarzyc).
AD2\ moze nie morda szklanka ale bywa ze zeby tak :(
AD3\ Wiecie moze kolesie chcieli zaszpanowac :lol: jak stalem kiedys na przystanku kolesie(ktorych nie znam i oni raczej tez mnie nie znaja) zajechali bryka by dac mi wpier**(przynajmiej czesc z nich) naszczescie skonczylo sie na niczym
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024