Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
aha :)
  • 0

budo_azazel_clf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

Czy z braniem kreatyny wiążą się jakieś niebezpieczeństwa zdrowotne ? i czy jest jakiś ograniczony wiek, żeby ją brać ? Bo szukałem na necie ale wszedzie znajduje mi same zalety :-) a w to nie wierze :)


raczej nie stwierdzono żadnych poważnych przypadków, wkońcu kreatyne mamy w sobie :D
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

raczej nie stwierdzono żadnych poważnych przypadków, wkońcu kreatyne mamy w sobie


Testosteron tez ... :]]

Prawda jest taka, ze nie znamy skutkow ubocznych kreatyny na dluzsza mete. Mozliwe, ze po 20 latach siadzie ludziom watroba czy cos cholera wie. Narazie nic na to nie wskazuje, ale wszystko jest mozliwe.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
takie pytanko mam, dowiedziałem się, że suplementację kreatyny dobrze wspierać dekstrozą. Gdzie to kupić ? Czy wy to stosujecie?
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
ja kupiłem razem z kreatyną za pierwszym razem [2 w cenie 1 :) ]
A tak to osobno kupić można w chyba każdym sklepie z suplami.

pzdr :-)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Ogólenie kreatyna jest całkowicie nieszkodliwa jeśli nie będzie się brało wiecej niż jest podane na opakowaniu i będzie się piło przy tym sporo wody (kreatyna[właściwie już kreatonina] może odkładać się w nerkach i wątrobie). Osobiście stosuje 2/3 porcji zalecanej na opakowaniu gdyż ilości z opakowania są zwykle nieco zawyżone. Z wodą też nie przesadam, mi 1,5 litra dziennie ponad normę w zupełności wystarcza. Oprócz tego opłaca się kupić do kreatyny jakiś wspomagacz (chociarzby carbo, taurynę, dextrozę). Nie trzeba też ćwiczyć codziennie 2-3 razy w tygodniu wystarczą. Kuracja połączona z odpowiednia dietą da zajebiste efekty.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

takie pytanko mam, dowiedziałem się, że suplementację kreatyny dobrze wspierać dekstrozą. Gdzie to kupić ? Czy wy to stosujecie?



Nie zawsze, ale staram się.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

....kreatonina........

kreatynina chyba :wink:
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
O Qwa :oops: tak jest kreatynina :oops:
  • 0

budo_nebir_one
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 209 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:odkręcone miastO

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
troche z innej beczki, będe miał jakieś efekty używająć kreatyny ćwicząc raz w tygodniu na śiłce i do tego 3 razy treningi Muay thai + worek w domu ?????? jess sens wogule ?????? :lol:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Tak wogóle :) to pewinie że będzie miało sens, masa nie będezie szła jak byś chodził 3x na siłke ale bendzie szła, siła i wytrzymałość napewno też będą szły w góre.
pzdr :-)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Efekty będą na pewno, tylko treba jeść dużo białka i weglowodanów mało tłuszczy, chyba że wiesz że przez długi czas nie będziesz nic jadł to wtedy tłuszcze są potrzebne.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
to już mój 2 cykl kreatynowy ale nagle zachorowałem i biore antybiotyk lekkotarowy i nie wiem czy to będzie miało jakies skutki uboczne. Co o tym sądzicie??
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
jeżeli bym miał siły na treningi to brał bym dalej, ale takiej sytuacji nie miałem więc nie wiem czy to coś da.
pzdr :)
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
w sumie jeśli jesteś chory tak że musisz przyjmować antybiotyki to twój organizm jest słabiony czyli bardzo duużo energii traci na walkę z drobnoustrojami i na utrzymnie równowagi. Dlatego chyba powinieneś najpierw wyzdrowieć a później powoli wracac do treningów.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Nie trenujac na silce, spokojnie mozesz stosowac kreatyne przy treningach SW.

Jezeli chodzi o dekstroze to zdecydowanie polecam OLIMP Dextro Juice. (tauryna + dekstroza) bardzo dobra cena 29,90 zl za 1,5 kg.
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
POWER-ZONE - czemu przy kreatynie zalecana jest dekstroza, jaki ma wpływ na organizm?

PS Czy Twoja stronka ze stopki dalej działa? Bo u mnie po kliknieciu na rozbudowaną klatę kolesia na pierwszej stronie następna jaka sie ładuje jest cała czarna :cry:

Żeby uściślic [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] stronka jest cała czarna...
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Hm u mnie wszystko dziala, z jakiej przegladarki korzystasz?

Jezeli chodzi o dekstroze to chodzi o to, zeby przez duza podaz cukrow o wysokim indeksie glikemicznym spowodowac wyrzut insuliny do krwi, daje to ze komorka miesniowa jest bardziej czula skladniki pokarmowe min. kreatyne, daje to lepszy transport i magazynowanie kreatyny w miesiniach. Wszystko ladnie tylko, ze wysoka podaz cukrow prostych moze prowadzic do otylosci, wiec sa plus i minusy tego sposobu, teraz jest trrewnd na rynku odzywkowym by odchodzic od laczenia kreatyny z dekstroza/glukoza/carbo czyli weglowodanami.

Pozdrawiam
ekspert PZ
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Dextroza - szkoda kasy. Lepiej zainwestować w carbo lub taurynę (jeśli nie ma jej w kretce). Podaż = otyłość? Trzeba by żreć non stop, mało prawdp.
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

Hm u mnie wszystko dziala, z jakiej przegladarki korzystasz?


Strzał w dziesiątkę :D
Na Firefoxie nie chodzi - jakieś wtyczki co mnie wkurzały usunałem ostatnie ręcznie ;) ale w IE 6 wszystko widzę.

Thx za wyjaśnienie POWER-ZONE i za Twoje zdanie, Combat. Sądzę jednak że w najbliższym czasie do gainera dorzucę po prostu kreatynę i tyle :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024