Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Poczytaj o transporcie kretki w organizmie - to przemyślisz sprawę ;-) (carbo 1 kg kosztuje 20-23 zł /kg, a większe wypada po 20 zł/kg). No ale rób jak uważasz. Ja przeważnie ładuję kreatynę razem z węglami.
  • 0

budo_.ab]u[se.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za monitora

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Kreatyne masz w czerwonym mięsie - czyli to co jesz na Święta "TATAR" ;) nie jest ona szkodliwa.. bierz jak najwiecej cykli kreatyny tylko rob sobie przerwy.. miesieczne.. i nie rob cykli trwajacych miesiac bo nie ma sensu wal 2-3 tygodniowy cykl..

PS. Kreatyna zwieksza kondycje i wytrzymalosc dla sportowcow, jezeli chodzi o ceny.. to ostatnio spodobala mi sie Czeska Kreatyna.. starczy na miesiac czasu a cena jej wynosi 37 zl.. taka taniocha a takie efekty.. i niby firma malo znana.. takie sa najlepsze.. ;)

  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
2-3 tygodnie cykl? :lol: :)
  • 0

budo_.ab]u[se.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za monitora

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

2-3 tygodnie cykl? :lol: :)


Pewnie, a po co Ci wiecej? w czwartym tygodniu odczuwasz cos? raczej juz masz przyzwyczajony organizm do kreatyny.. góra 3 tygodnia wiecej nie trzeba.. juz z 10 cykli mialem takich miesiecznych i naprawde nie warto. Resztki kreatyny zostawisz na nastepny cykl za miesiac. Pozdro
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Jechałeś na mono 10 cykli? 8O :)
  • 0

budo_.ab]u[se.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za monitora

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

Jechałeś na mono 10 cykli? 8O :)

:X :oops: :evil:
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Ja juz jadlem duzo kreatyny i różnej. Nie zauwazylem efektów ubocznych. Po kreatynie wzrosnie Ci sila, masa bardzo niewiele, trzeba pic duzo wody. Najlepiej stosowac wraz z kreatyna: D-Ribose, Dextrose czy Carbo, albo chociaz pic duzo soków.
  • 0

budo_.ab]u[se.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za monitora

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Wlasnie... jak z sokow to Winogronowe;)
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Zeby byly lepsze efekty z kreatyna stosuj D-Ribose( jesli jestes przy kasie :) ) albo Dextrose czy Carbo. Podczas stosowania kretyny musisz zwiekszyc ilosc podawanych plynow wciagu dnia. Jesli jesz sama kreatyne bez zadnyc innych suplementow to chociaz pij duzo soków ( winogronowe, jabłkowe). A co najwazniejsze, zeby byly efekty trzeba cwiczyc, samo nic nie przyjdzie. Kreatyna jest tez dobra z HMB. Ja wlasnie teraz jem kreatyne i HMB, nie narzekam na efekty. Tak smao kazdy tak strasznie narzeka na firme OLIMP, ale prawda jest taka ze OLIMP wcale nie jest taki zły, jem Monohydrate Creatine Mega Caps 1250 Olimp + HMB Olimp, i efekty sa zupelnie wystarczajace.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Jeszcze taki "drobiazg" jak dieta :wink: Same suple nic nie dadzą.
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Tak, tak to prawda. Dieta to podstawa. Samych odzywek nie ma sensu jesc. Trzeba sie tez wysypiać.
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
.ab]U[se.- masz znakomitego nicka jeśli chodzi o używanie kreatyny :lol:

1. Kreatyna mono(hydrat) jest dobra, ale na początek i stosunkowo krótko (2-4 cykle) potem należy przejść na mocniejsze / inne konfiguracje. Mogą być w połączeniu z mono (w ostateczności drogie stacki: np. F-16, KO, Xpand itp. . jabłczany itp.) Dlaczego? Bo z czasem wpływ na organizm jest słabszy. Wynika to z wielu opracowań tematu

2. Na kretce robi się 4-8 tygodniowe cykle (jeśli cyklicznie) lub niecyklicznie można brać b.długo.

3. WYKRES

Dołączona grafika

2-3 tygodnie to trochę za krótko - jak widzisz.

4. Miesiąc przerwy to też IMHO za mało.
  • 0

budo_.ab]u[se.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za monitora

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
Z kreatyny dzialaniem juz sie dobrze zapoznalem, biore gora 3 tygodniowe cykle bo takie jest zapotrzebowanie mojego organizmu.. powyzej 3 tygodni juz nic nie odczuwam.. Wiesz na kazdego to inaczej dziala.. Kulturysta to ja zadnym nie jestem, biore tyle aby mialo to jakis pozytywny wplyw na moje treningi.. wiecej to nie ma sensu..;)

P.S a co do nicka to dzieki heh.. ;(
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
A chyba, że tak. Wiesz - większość na siłowni bierze kreatynę aby siła (także wytrzymałość) poszła w górę. Osoby trenujące z ciężarami stosują dłuższe cykle. Zwłaszcza pierwszy cykl powinien być długi - aby nie stracić efektu pierwszego brania.

A co trenujesz i jakie zaobserwowałeś zmiany po braniu kreatyny?

Co do nicka, to taki żarcik.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
D-Ribose odradzam zdecydowanie szkoda kasy.

Kreatyne Vitalmax Micro 300 g w cenie 34 zl dla Budo rowniez goraco polecam.

Jezeli chodzi o dlugosc cykli to robilbym od 4 do 8 tyg., mozna pociagnac nawet tak dlugo cykl jezeli wciaz czujemy dizalanie kreatyny (dawki kreatyny 4-10 g dziennie)

Pozdrawiam
  • 0

budo_.ab]u[se.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:za monitora

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

A chyba, że tak. Wiesz - większość na siłowni bierze kreatynę aby siła (także wytrzymałość) poszła w górę. Osoby trenujące z ciężarami stosują dłuższe cykle. Zwłaszcza pierwszy cykl powinien być długi - aby nie stracić efektu pierwszego brania.

A co trenujesz i jakie zaobserwowałeś zmiany po braniu kreatyny?

Co do nicka, to taki żarcik.



Trenuje PLECY - lezenie w lozku hehe;) to rowniez maly zarcik. Po kreatynie zwiekszona jest chec do treningu, poprawia mi sie o wiele kondycja, wytrzymalosc.. a masy raczej nie mam bo wszystko wypoce;)
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

Trenuje PLECY - lezenie w lozku hehe;) (...) a masy raczej nie mam bo wszystko wypoce;)

To zmien koldre na ciensza..... tez zarcik ;)
  • 0

budo_sakul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?
A co powiecie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w wieku 15 lat.
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

A co powiecie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w wieku 15 lat.


Ja bym chciał żeby to skomentował POWER-ZONE. Bo coś mi tu kolo trochę fantazjuje a poza tym allegro to nie jest miejsce z którego bym zaopatrywał sie w odzywki... zbyt zależy mi na zdrowiu 8O
Poza tym słyszałem że kreatynę najlepej brac gdy ma sie już te 18 lat i ukształtowany kościec itd...
  • 0

budo_sakul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna ?

Ja bym chciał żeby to skomentował POWER-ZONE. Bo coś mi tu kolo trochę fantazjuje a poza tym allegro to nie jest miejsce z którego bym zaopatrywał sie w odzywki... zbyt zależy mi na zdrowiu 8O


Nie chodzi mi o Allegro, tylko o takie zestawienie np: czy moze je brac jako 15-latek, czy daje jakies efekty itp. A nie czy to sie oplaca kupic na Allegro.

Poza tym słyszałem że kreatynę najlepej brac gdy ma sie już te 18 lat i ukształtowany kościec itd...


I tutaj chcialbym sie zapytac: Dlaczego "kreatynę najlepej brac gdy ma sie już te 18 lat i ukształtowany kościec itd.."? Przeciez jest to naturalna rzecz, ktora i tak znajduje sie w organizmie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024