Skocz do zawartości


Zdjęcie

kulanie sie na macie w kyokushin...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...

Na Głowackiego zrobili maty.

Jesli chodzi Ci ze o te na dole to one byly juz dawno. No chyba ze na gorze ulozyli :?:
  • 0

budo_]aszczur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...

dzwignia na łokieć

W parterze czy w stojce?

Przeciwnik leży, a Ty zakładasz dzwignię na łokieć uciskając kolanem jego żebra.

parę takich IMHO nieżyciowych technik

No a to juz jest totalny standard niestety :?

Tak jak mówiłem - pozostał niedosyt.

Tak BTW to ostatnio bylem na moim pierwszym treningu bjj (zreszta prowadził Saku z bratem). Chce wiecej (szkoda ze sie rozchorowalem :evil: ) :!: :!:

I jak?
  • 0

budo_]aszczur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...

Na Głowackiego zrobili maty.

Jesli chodzi Ci ze o te na dole to one byly juz dawno. No chyba ze na gorze ulozyli :?:

Na górze. Zieleń z oczojebną czerwienią.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...
No coz poczatki bywaja trudne...

K_P
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...

I jak?

Wypas! :) Nie no powaznie, polecam!

Na górze. Zieleń z oczojebną czerwienią.

Fajnie wam. Czesto macie takie treningi tam? Kurde moze bym sie kiedys przeszedl, ale boje sie ze sensei Jacek mnie wzrokiem zabije [za zdrade :wink: ] .... :)
  • 0

budo_]aszczur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...

Fajnie wam. Czesto macie takie treningi tam?

Kulanie się na macie? Nie, jedynie raz miałem przyjemność na Głowackiego tego zakosztować.
Za to ostatnio mamy częściej zabawy w parach oraz zabawy z poduszkami rodem ze ,,Sztuki kochania'' M. Wisłockiej. ;-)
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...

Za to ostatnio mamy częściej zabawy w parach oraz zabawy z poduszkami rodem ze ,,Sztuki kochania'' M. Wisłockiej. ;-)

Znaczy sie co? Klincz?
  • 0

budo_]aszczur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...

Znaczy sie co? Klincz?

Nie, ćwiczeń klinczu jako takiego jeszcze nie widziałem w klubie.
  • 0

budo_oli
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...
ludzie, parter w kyoku... zazdroszcze calym sercem, moj trener w ogole go nie wprowadza.
swoja droga, nie dziw sie zupelnie, ze Ci wpierdzielili, bo ludzie z tradycyjek (badz, co badz, kyokushin powstal na bazie tradycyjki) zupelnie nie maja o tym pojecia. po pieciu latach kyokushinu, chcialam sie przerzucic na cos innego i trafilam no shido-kan
( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] )... dla niewtajemniczonych mowie, ze chodzi o polaczenie brazylijskiego ju-jitsu, thai boxu i tzw. karate "kontaktowego"... nie dosc, ze dostawalam po ryjku, bo nie wiedzialam jak "bronic twarz" przed uderzeniami frontalnymi (u nas, przeciez nie ma mozliwosci zebrac z otwartej po glowie), to jeszcze na ziemi myslalam, ze dostane jasnej cholery, bo kiedy ktos przygniotl mnie do maty, nie mialam pojecia jak sie uwolnic. po miesiacu dopiero czlowiek zaczyna sie przyzwyczajac do obu rzeczy, jak i do tego, ze nie trzymanie dystansu znaczy przechwyt i gleba.

niestety zaliczylam relacje potylica-podloga, a co za tym poszlo wstrzas mozgu, dlatego tez wrocilam na kyoku, zeby nie dostawac tak czesto ;)

pozdrawiam...
a parteru warto sie uczyc, mam nadzieje wrocic do realnej w przeciagu pol roku...
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...
w sumie to moim zdaniem zrobilas najgorzej jak moglas- zobaczylas ze to co do tej pory cwiczylas sie nie sprawdza i powrocilas do tego...inna sprawa ze chyba nie do konca powazni ludzie są w tej sekcji shidokanu gdzie bylas skoro tak sie skonczyla twoja kariera tam (no chyba ze sama bardzo sie upieralas ze zaw szelka cene chcesz walczyc i koniec).
  • 0

budo_oli
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: kulanie sie na macie w kyokushin...
postapilam dosc niedobrze, z tym, ze nie z powodu "powrotu na styl, ktory mi sie nie podoba", tylko z tego, iz w ogole uprawiam w tym momencie jakis sport. jestem tu spowrotem, gdyz ruszac sie musze, a poki co taki kontakt jak w shido bylby cokolwiek niewskazany dla mojej glowy. kyokushin traktuje bardziej jako rekreacje, a z czasem, kiedy bedzie ze mna w porzadku, wracam do "realnej". za bardzo to polubilam.
swoja droga, upieralam sie na tak intensywny trening, a poza tym wina lezy po mojej stronie-nie zamortyzowalam uderzenia.

pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024