Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Powiem tak!! Jechałem na szkolenie ciut nie przygotowany (strach się przyznawać:) ), przede wszystkim kondycyjnie, bo wcześniej zaległem na korzonki na prawie tydzień. Mimo wszystko forma o dziwo nie opadła i człek choć stary dał rady:). Całe szkolenie w formie i treści było fenomenalne. Ani na chwilę El Komendante nie odpuścił nikomu:) !! Po ostrej sobocie pod znakiem wszystkich znanych nam bunkai – omote i bassai-dai engi bunkai. Niedzielny poranek z Sochin i pozycją sochin-dachi do najłatwiejszych nie należał. Energia była i siła się również znalazła by udźwignąć własne ciało na nogach na niskim pułapie przez 2 h. :) ! Ważna była też motywacja podgotowana krzykiem Szefa. Wszystko robiliśmy – jak to pewien nieletni karacista rzekł – na 120 zł.
Faktycznie dzisiaj czuję nogi, choć przed końcem treningu zapomniałem, że mięśnie bolą bo nie było czasu o nich myśleć.
Ważna była również świetna atmosfera imprezy gdyż im częściej się spotykamy tym bardziej człowiek zgrywa się z całością. Dzięki za wspólny trening i miłą atmosferę.
Pozdrowienia dla wszystkich i do zobaczenia już za 6 tygodni.
:) :) :)
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Rewelacyjne treningi. Dzisiaj chodzenie nie jest takie łatwe:D Pozycja Sochin-dachi do łatwych nie należy i dzisiaj to czuję.
A jak tam Wasze samopoczucie?

Pozdrowienia dla @ll



ja to czuję nie tylko nogi :-) rece tez daja znać, ze zgrupowanie bylo w weekend :P
ah to sochin ;)
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Rewelacyjne treningi. Dzisiaj chodzenie nie jest takie łatwe:D Pozycja Sochin-dachi do łatwych nie należy i dzisiaj to czuję.
A jak tam Wasze samopoczucie?

Pozdrowienia dla @ll



ja to czuję nie tylko nogi :-) rece tez daja znać, ze zgrupowanie bylo w weekend :P
ah to sochin ;)


A to dziwne że bolą Cie nogi bo na tej fotce nie widać żebyś jakoś ciężko pracowała :P
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Hehe
Ale nie bój się jest też i fotka na której widać , że i ja sie obijam :P
A właściwie to my się nie obijamy tylko chwilowo ładujemy akumulatory, żeby za chwilę wykonać fenomenalne Sochin-dachi :P

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_szames
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stąd
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Cieszę się, że mogłem być na tym szkoleniu mimo moich obaw podyktowanych kiepską znajomością bunkajów. Było naprawdę super.
Może to masochistycznie zabrzmi :D , ale podobało mi się to, że nasz Big Boss zmuszając nas do niskich pozycji nie patrzy na wiek - tak samo nisko musi stanąć 17-stolatek no i ja - już za nieduża chwileczkę -50-latek :-) .
W poniedziałek, na świeżo, wykorzystując bolące jeszcze mięśnie, sprawdzałem czy "zapamiętały" one ruchy formy i bunkai sochin.

Tu pragnę podziękować za.......... cierpliwość moim partnerom, z którymi ćwiczyłem, mimo, że sknociłem niejedną technikę :-) . Byli nimi - w sobotę - wysoki, łysy dżentelmen, którego imienia niestety, nie zdążyłem poznać :( , oraz Włochatej - z którą spędziłem niedzielny trening na sochin.

A w ogóle do wszystkich Was - zaszczytem jest dla mnie móc ćwiczyć razem z Wami :-) .
Oss!!
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Tu pragnę podziękować za.......... cierpliwość moim partnerom, z którymi ćwiczyłem, mimo, że sknociłem niejedną technikę :-) . Byli nimi - w sobotę - wysoki, łysy dżentelmen, którego imienia niestety, nie zdążyłem poznać :( , oraz Włochatej - z którą spędziłem niedzielny trening na sochin.

A w ogóle do wszystkich Was - zaszczytem jest dla mnie móc ćwiczyć razem z Wami :-) .
Oss!!



Eeee! Szames źle nie było, może trochę spięty byłeś z powodu takiego wielkoluda jak ja. Jak na - w Twoim mniemaniu - słabą znajomość bunkaiów dobrze Ci szło, do czego również motywował swym głosem El Komendante. Teraz tylko trenować i powtarzać i następnym razem będzie jak znalazł. A co do łysiny - :? zapomniałem zabrać tupecik :lol: dodam jeszcze że wiek nie gra roli!! Pan Wacek u nas ostro szaleje i pracuje nad techniką - jak młodzian niemalże.
Dzięki również za trening - ćwiczenia cielesne z kimś niskim do łatwych nie należą ale pozwalają na wypracowanie dystansu i zmuszają do kontroli. Pozdrowiam!!
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Cieszę się, że mogłem być na tym szkoleniu mimo moich obaw podyktowanych kiepską znajomością bunkajów. Było naprawdę super.
Może to masochistycznie zabrzmi :D , ale podobało mi się to, że nasz Big Boss zmuszając nas do niskich pozycji nie patrzy na wiek - tak samo nisko musi stanąć 17-stolatek no i ja - już za nieduża chwileczkę -50-latek :-) .
W poniedziałek, na świeżo, wykorzystując bolące jeszcze mięśnie, sprawdzałem czy "zapamiętały" one ruchy formy i bunkai sochin.

Tu pragnę podziękować za.......... cierpliwość moim partnerom, z którymi ćwiczyłem, mimo, że sknociłem niejedną technikę :-) . Byli nimi - w sobotę - wysoki, łysy dżentelmen, którego imienia niestety, nie zdążyłem poznać :( , oraz Włochatej - z którą spędziłem niedzielny trening na sochin.

A w ogóle do wszystkich Was - zaszczytem jest dla mnie móc ćwiczyć razem z Wami :-) .
Oss!!


No to już wiem kim jesteś :D
Oczywiście że nie ma patrzenia na wiek !!! Co to ma znaczyć??!! :D Nie ma znaczenia czy ma się 7 czy 77 lat trzeba równie ciężko pracować :D

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_szames
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stąd
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Eeee! Szames źle nie było, może trochę spięty byłeś z powodu takiego wielkoluda jak ja. Jak na - w Twoim mniemaniu - słabą znajomość bunkaiów dobrze Ci szło, do czego również motywował swym głosem El Komendante. Pozdrowiam!!


Dzięki Bady za słowa otuchy :D .
  • 0

budo_szames
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stąd
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

No to już wiem kim jesteś :D
Oczywiście że nie ma patrzenia na wiek !!! Co to ma znaczyć??!! :D Nie ma znaczenia czy ma się 7 czy 77 lat trzeba równie ciężko pracować :D

Pozdrowienia dla @ll


Anooo, to sem ja :) .
Nic innego nie pozostaje mi, jak tylko odpowiedzieć na drugie zdanie - Oss!! i amen :D . Nic tu dodać, nic ująć. Masz Waść rację :-) .

Zapewne z częścią z Was spotkam się już niebawem, bo na konsultacjach 29 lutego, a więc do zo... .
Serdeczne pozdro.
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Anooo, to sem ja :) .
Nic innego nie pozostaje mi, jak tylko odpowiedzieć na drugie zdanie - Oss!! i amen :D . Nic tu dodać, nic ująć. Masz Waść rację :-) .


:D
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Bardzo się cieszę, że się Wam podobało, El Commendante też był zadowolony. Kiedy na wtorkowym treningu w Wałczu grupa zaawansowana usłyszała pod koniec treningu komendę KATA SOCHIN ! - wszyscy jęknęli a zachwytu... :wink: :wink: :wink:
Myślę, że koncepcja takiego typu szkoleń się sprawdziła i następne będą jeszcze lepsze.
Teraz to należy juz myśleć o naszej najważniejszej imprezie, czyli szkoleniu z sensei Dario Marchini /6 Dan/ i Sensei Cristina Restelli /6 Dan/, które w Wałczu odbędzie się 5-6 kwietnia 2008 roku. Zapraszamy już dzisiaj. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_szames
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stąd
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Kiedy na wtorkowym treningu w Wałczu grupa zaawansowana usłyszała pod koniec treningu komendę KATA SOCHIN ! - wszyscy jęknęli a zachwytu... :wink: :wink: :wink:


Heehehe, z zachwytu? Czy aby na pewno? :) Bo ja jeszcze czuję słodki ból w kolanach, jak zasuwam do siebie na czwarte pietro :lol: .
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

w Wałczu grupa zaawansowana usłyszała pod koniec treningu komendę KATA SOCHIN ! - wszyscy jęknęli a zachwytu... :wink: :wink: :wink:


No to tak jak u nas w Chojnicach:) Gdy kazałem robić kata Sochin dziwnie podejrzany uśmiech pojawił się na twarzy Baksa :) Ale to nic, jakże rozradował się gdy chwilę później musiał już robić Sochin Engi Bunkai oraz Basai-dai Engi Bunkai 1 i 2 :)

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A kropo statystyk:

PELPLIN 8 4 50%

Z tego co wiem, było 5 osób, 62,5% w imieniu uczestników proszę o korektę :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

A kropo statystyk:


A kropo? A co to znaczy ?? :PPPPPPP

No to a propo tych statystyk to z Chojnickiej dziesiątki było nas 5 :)

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
A właściwie to chyba apropo albo a`propo ? :D :D :D

Ja tam się nie znam

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Koks!!!
Wstydu nie masz! My tu ciężko pracowaliśmy a ty sobie wolny weekend po wypadku wziąłeś zamiast do formy wraz z nami dochodzć !!
Teraz jeszcze śmiesz korekty wstawiać?!! :) :) Oj Koksiu igrasz z ogniem!! Trza było samemu statystykę podnieść bo twoja obecność liczyła by się jako za dwóch!!! :) :P Pozdro ściemniaczu!!!
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
KOKS oczywiście masz rację, korekta wykonana, za błąd zainteresowanych bardzo przepraszam, wiecie z matemy miałem tylko trójkę :(
ZIELLIK ale z polaka to miałem piątkę więc pisze się to: a' propos :D
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Koks!!!
Wstydu nie masz! My tu ciężko pracowaliśmy a ty sobie wolny weekend po wypadku wziąłeś zamiast do formy wraz z nami dochodzć !!
Teraz jeszcze śmiesz korekty wstawiać?!! :) :) Oj Koksiu igrasz z ogniem!! Trza było samemu statystykę podnieść bo twoja obecność liczyła by się jako za dwóch!!! :) :P Pozdro ściemniaczu!!!


No właśnie jakieś tanie wymówki stosujesz !!! :)

ZIELLIK ale z polaka to miałem piątkę więc pisze się to: a' propos


No i wszystko jasne :P

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

KOKS oczywiście masz rację, korekta wykonana, za błąd zainteresowanych bardzo przepraszam, wiecie z matemy miałem tylko trójkę :(


Dobra, dobra Dan, ta matma to tak pewnie przez skromność :) !! Bo z liczeniem punktów na szkoleniu szło ci znakomicie!! :P :) Mam tylko nadzieję, że do seminarium w kwietniu będzie dres to -3 pkt nie stracę :lol: :P :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Koks!!!
Wstydu nie masz! My tu ciężko pracowaliśmy a ty sobie wolny weekend po wypadku wziąłeś zamiast do formy wraz z nami dochodzć !!
Teraz jeszcze śmiesz korekty wstawiać?!! :) :) Oj Koksiu igrasz z ogniem!! Trza było samemu statystykę podnieść bo twoja obecność liczyła by się jako za dwóch!!! :) :P Pozdro ściemniaczu!!!



o korektę prosili uczestnicy, czuli sie zawiedzeni :) :) :) :)


Nie sciemniam, tylko zbieram kase, torche bekne za remont po dachowaniu :( :( :( :( :( :( :(

Badz co badz za ten wyjaz juz nowa szyba przednia z wstawieniem byla :) :) :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024