Skocz do zawartości


Zdjęcie

WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2184 odpowiedzi w tym temacie

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
To uważaj, żebyś się nie zmienił w słup soli jak żona Lota
  • 0

budo_rohu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Myślałem, że ta uroczysta chwila nastąpi w Gdyni :) :) :)
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Myślałem, że ta uroczysta chwila nastąpi w Gdyni :) :) :)


Ta na "ORP Błyskawica"!! :)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Myślałem, że ta uroczysta chwila nastąpi w Gdyni :) :) :)


Zawsze możesz sciągnąć pierścionek i dokonać symbolicznych zaślubin z morzem
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Myślałem, że ta uroczysta chwila nastąpi w Gdyni :) :) :)


Zawsze możesz ściągnąć pierścionek i dokonać symbolicznych zaślubin z morzem



Tu raczej Koledze Rohowi pozostaje obrączka ślubna!!! :) :)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Gratulacje!
Fajnie, że się rozwijacie - ja stoję w miejscu :( (albo się cofam)...
Dan co się stało z Twoją ręką???? 8O
Pozdrowionka for all!
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
złamana :(
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

złamana :(


Słuchaj a może pójdziesz krok dalej i zamontujesz sobie protezy wymienne takie jak u czarnego bohatera Wnijścia Smoka. Możesz w ogóle zrobić taki myk, że będzie to opcja multitool (cuś a'la szkajcarski scyzoryk). Nie wiem wprawdzie jak z funkcjonalnością, ale sława pioniera byłaby nieprzemijająca. A nawet ktoś by o Tobie pracę napisał.

A tak na poważnie - po złamaniu gnat będziesz miał mocniejszy i w tym samym miejscu już sie nie złamie drugi raz.
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

złamana :(


Słuchaj a może pójdziesz krok dalej i zamontujesz sobie protezy wymienne takie jak u czarnego bohatera Wnijścia Smoka. Możesz w ogóle zrobić taki myk, że będzie to opcja multitool (cuś a'la szkajcarski scyzoryk). Nie wiem wprawdzie jak z funkcjonalnością, ale sława pioniera byłaby nieprzemijająca. A nawet ktoś by o Tobie pracę napisał.

A tak na poważnie - po złamaniu gnat będziesz miał mocniejszy i w tym samym miejscu już sie nie złamie drugi raz.


Ja proponuję złamać z drugiej strony w ty,m samym miejscu co by lepiej puchło. A i jeszcze jedna korzyść!! Drugi gnat też będzie mocniejszy!! :) :) :)
  • 0

budo_ziellik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 353 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Chojnice/Człuchów
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Ostatnio w Poznaniu umpierałem się że na filmiku umieszczonym na stronie Włoskiej Federacji Karate Basai Dai wraz z Marchinim robi sensei Fugazza. Dan mówił mi że to nie jest możliwe. I przyznaję racje. Sprawdziłem kto na tym filmiku bierze udział wraz z senseim Dario Marchinimi i sa to Alessandro Cardinale - 6 Dan oraz Pasquale Acri- 6 Dan.

Pozdrowienia dla @ll
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
I co myślisz, że to wystarczy? Przez swoją pyszność podważyłeś autorytet El Commendante, a co za tym idzie wszystkich innych senseiów starszych stopniem. :twisted: :twisted: :twisted: Takie rzeczy są niewyobrażalne. Powinieneś na najbliższym spotkaniu publicznie złożyć samokrytykę, a jeżeli przyznasz, że w chwili mówienia swoich słów bluźnierczych byłeś niepoczytalny, to może znajdziesz rozgrzeszenie, przynajmniej u najbardziej zainteresowanego. Ale oczywiście nie załatwia to sprawy - wydaje mnie się, że publiczne odcięcie sobie języka, którego dokonasz przed finałami zawodów w Czersku, połączone z seppuku zlikwiduje cześć Twojej wielkiej winy. Oczywiście uprzednio musisz wszelkie dobra swe materialne rozdać ubogim - bo pamiętaj łatwiej wielbłądowi przejść przez ucho igielne itd...
:)
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
O kurcze !!! Chemik powrócił z długiego niebytu i to w jakiej formie :)
Znowu da nam czadu swoim ciętym dowcipem. Miejcie się na baczności wsiowe pokraki :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
DAB - 4.99 za puszkę czyli i ty możesz zostać literat(ką)*em

PS. Dla niewtajemniczonych (czyli tych, którzy w przeciwieństwie do El Commendante nie pamiętają z autopsji przemówień Gomułki) nie jest to samica-pisarz :)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
PSII do ostatniego posta. Pan Wacek pewnie też pamięta Gomułkę, jeszcze ze studiów w Międzynarodowej Akademii Leninowskiej.

Tak dodałem, coby Wacław nie czuł się pominięty.
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
No nie mówiłem ?!
  • 0

budo_sympatyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Witam all
po długiej nieobecności z przyjemnością przeczytałem ostatnie posty i myślę że ten sarkazm oraz niewybredny dowcip Chemika w stosunku do Dana ma swoje źródło. Coś jest na rzeczy....
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Cześć Sympatyk,
rzeczywiście coś w tym jest 8) Dawno cię tu nie było, pewnie jednak praca wyciągnęła cię z forum, czyli jak to się mówi twarda rzeczywistość... Pozdrawiam serdecznie !
  • 0

budo_sympatyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
masz rację Dan , praca wyciągnęła mnie z forum. Poza tym muszę, na bieżąco uzupełniać swoją wiedzę zawodową. Całe szczęście, że jeszcze sprawia mi to przyjemność. Efekt jest taki że coraz bardziej zginam plecy. Czasami jednak udaje mi się podnieść głowę ku słońcu i nachodzi mnie wtedy jedyna myśl: PO CO? i CZY WATRO?
pozdrawiam.
  • 0

budo_dan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z dojo

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.
Tego typu pytania każdy sobie zadaje /najczęściej ok. 40-tki/... ja także ! Trudno na nie odpowiedzieć jednoznacznie. Myślę, że nasze karate jest poniekąd takim wyciągnięciem twarzy ku słońcu, wyprostowaniem wiecznie przygarbionych pleców. Młodsi chyba nie załapią o czym piszemy ale sądzę, że starsi Koledzy wiedzą w czym rzecz... Widzisz u mnie karate i praca organizacyjna jest poniekąd takim wyścigiem szczurów. Sam muszę brać w nim udział chociaż czasem mocno się buntuję przeciwko temu... Kiedy najzwyczajniej na świecie jestem zmęczony i mam wszystkiego dosyć także pojawiają się wspomniane przez Ciebie pytania. W takich momentach przywołuję do pamięci ideę jednego z biskupów polskich /zginął tragicznie/ i wiem, że to sposób aby zostawić swój "ślad na ziemii". Każdy z nas stara się go zostawić w innej dziedzinie, ale łączy nas jedno - potrzeba doskonalenia i bycia coraz to lepszym a to wymaga ciągłej pracy i wiele wysiłku... Jakiś mędrzec napisał kiedyś, że człowiek jest na ziemi zaledwie chwilkę i za wszelką cenę stara się być zauważony. Być może nasza praca to sposób, aby coś po nas zostało... właśnie taki ślad na ziemii ! Zanim go jedak zostawimy jak najczęściej kierujmy twarz ku słońcu /dosłownie i w przenośni/.
Mam nadzeję, że inni wybaczą mi ten nieco egzystencjalny ton wypowiedzi jednak już jesień za oknami... 8)
Oss !
  • 0

budo_badysław
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: WORLD SHOTOKAN INSTITUTE W.S.I.

Tego typu pytania każdy sobie zadaje /najczęściej ok. 40-tki/... ja także ! Trudno na nie odpowiedzieć jednoznacznie. Myślę, że nasze karate jest poniekąd takim wyciągnięciem twarzy ku słońcu, wyprostowaniem wiecznie przygarbionych pleców. Młodsi chyba nie załapią o czym piszemy ale sądzę, że starsi Koledzy wiedzą w czym rzecz... Widzisz u mnie karate i praca organizacyjna jest poniekąd takim wyścigiem szczurów. Sam muszę brać w nim udział chociaż czasem mocno się buntuję przeciwko temu... Kiedy najzwyczajniej na świecie jestem zmęczony i mam wszystkiego dosyć także pojawiają się wspomniane przez Ciebie pytania. W takich momentach przywołuję do pamięci ideę jednego z biskupów polskich /zginął tragicznie/ i wiem, że to sposób aby zostawić swój "ślad na ziemii". Każdy z nas stara się go zostawić w innej dziedzinie, ale łączy nas jedno - potrzeba doskonalenia i bycia coraz to lepszym a to wymaga ciągłej pracy i wiele wysiłku... Jakiś mędrzec napisał kiedyś, że człowiek jest na ziemi zaledwie chwilkę i za wszelką cenę stara się być zauważony. Być może nasza praca to sposób, aby coś po nas zostało... właśnie taki ślad na ziemii ! Zanim go jedak zostawimy jak najczęściej kierujmy twarz ku słońcu /dosłownie i w przenośni/.
Mam nadzeję, że inni wybaczą mi ten nieco egzystencjalny ton wypowiedzi jednak już jesień za oknami... 8)
Oss !


No Dan w prosty sposób acz filozoficzny poruszyłeś temat przemijania!! człowiek zastanawia się nad tym co przeżył, co robi i co ma do zrobienia jeszcze na tym ziemskim padole. A najważniejsze to myśl - tak czasami choć młodszym od ciebie jestem znacznie właśnie sobie myślę - jak długo jeszcze i czy warto!!! :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024