Skocz do zawartości


Zdjęcie

MT 5x w tygodniu ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_ona mt łódź
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: MT 5x w tygodniu ?
Rozumiem cię, bo ja chyba się już uzależniłam od treningów, jak nie mam treningu to ponosi mnie. Gdyby można było to bym trenowała cały tydzień po 5 godzinek :D I nie przetrenujesz się, tylko pamiętaj żeby się dobrze odżywiać!!! Powodzenia :lol:
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MT 5x w tygodniu ?
Własnie ..ja bym sie bardzo chciał dobrze odżywiać, ale zbytnio niewiem od czego zacząć :( . troszke szperałem na forum i poczytałem o tym, ale jakoś niespecjalnie wiem co jak ile i kiedy. Jeśli mógłby mi ktoś pomóc (np wysyłając coś na priv'a albo na maila- [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]) to bym był naprawde, ale to naprawde bardzo wdzięczny :wink: Pozdrawiam.
  • 0

budo_baca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Świata
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: MT 5x w tygodniu ?
Co do przetrenowania to wszystko zależy od intensywności treningu, kiedyś ćwiczyłem kicka 2xtyg i byłem zmęczony treningami, teraz muay thai ale jakość treningów jest taka że mógłbym ćwiczyć co dziennie.Na twoim miejscu uzupełnił bym MT siłownią bo czasem może braknąć czasu aby uda i piszczele się zregenerowały.
  • 0

budo_niewinne_rysy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MT 5x w tygodniu ?
hszanek tak ogólnie to chodzi o to, aby kilka godzin przed treningami jeśc potrawy z większą ilością węglowodanów (to będzie energia), po treningach możesz też sobie zjeść niewielką ilość węglowodanów i większą białka... reszta to poprostu minerały, witaminki... co do tłuszczy możesz je albo ograniczać... albo jeść jak jesz bo to też energia... pozdro
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MT 5x w tygodniu ?

Dałbyś rade :-) . Ja tak trenuje, a przynajmniej się staram - trening trwa 2-3h. Tylko nie wiem czy dobrze jest mieć 2 trenerów od tej samej SW :?


Ja nie widze w tym nic zlego bo kazdy trener moze na co innego zwrócić uwage i wytknąc błedy ktorych drugi trener nie wychwyci albo jakis element wytlumaczyc lepiej Gorzej jak jeden np uczy ustawiać sie tak a drugi inaczej dlatego myśle ze na poczatku lepiej przez jakis czas cwiczyc pod okiem jednego trenera by nabrać przyzwyczajeń tak aby pozniejsze treningi uzupelniajace treningi u drugiego trenera nie wprowadzily niepotrzebnego zametu. Sam uczyłem sie kopać i uderzać od 4 osób i od kazdego uczylem sie czegos innego ale przez pierwsze 2 miesiace trenowalem pod okiem jednego (klubowego) trenera i uwazam ze choc do doskonalosci mi daleko to lepiej nie moglem sie rozwinac.
  • 0

budo_anabi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: MT 5x w tygodniu ?
hszanek,widac ze az rwiesz sie by trenowac wiecej,
wiec skoro masz czas i troche kasy to czemu nie? sprobowac zawsze warto-

tylko sie nie przetrenuj i dobrze sie odzywiaj!
powodzenia :D

ps: napisz za jakis czas jak Ci poszlo 8) [/list]
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: MT 5x w tygodniu ?
Niestety niewyszło to trenowanie na 2 sekcjach naraz, ale zapytałem się trenera czy bedzie w przyszłosci możliwość trenowania więcej niż tylko 3 razy w tygodniu i ....powiedział mi ze moge przychodzić na trening siłowy do grupy, która sie przygotowuje na zawody :) :) :) Ja tam oczywiście zawodnikiem zadnym niebede ale jestem tym faktem ...zajebiście zajarany :) no i wychodzi ze będe trenował 4 razy na tydzien :wink: moze nie tak duzo jak początkowo zakładałem...ale wiecej niż 3 :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024