Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_mikias
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kanzas (k/Łodzi)

Napisano Ponad rok temu

Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
Siemanko.
Znacie może jakieś kluby Mt lub Kick Boxingu w Łodzi??
Jak tak to wpisujcie (oprócz Sirocco na Jaracza 40).

Pozdro dla wszystkich z downem na punkcie Sztuk Walki! :)
  • 0

budo_red boy_ostry
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
i mam prośbe żebyście powiedzieli nam gdzie można znaleźć kluby tam gdzie są sami WIDZEWIACY bo jeżeli kluby tam gdzie sami ŁKS-acy to nie potrzeba nie chce wracać pobity z treningu :) czy jest jakiś klub na Żabieńcu związany z MT lub KB ??? :?: :twisted: :wink: PISAĆ prosze o kluby związane z dzielnicami gdzie trenują sami WIDZEWIACY albo taki klub co chociaz trenuje tak pół na pół jak pójde na trening to żebym nie był sam jako jeden WIDZEWIAK a reszta sami łks-acy to już nie jest ciekawiej ale jak by było troche ziOmów to wiadomo człowiek czuje sie bezpieczniej :wink: :twisted: :D
  • 0

budo_athlon
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
Jeżeli masz ochote potrenować w normalnym towarzystwie (nie mam na myśli tutaj tylko kibiców Widzewa) to zapraszam na ul. Lermonotwa 7. szkoła podstawowa nr 33. Treningi grupy początkującej o 16.30(poniedziałki, piątki), zaawansowanej o 18.00 (poniedziałek, środa, piątek). Trenująl udzie raczej mało związani z kibicami...aczkolwiek kilku na pewno komuś tam kibicuje...
  • 0

budo_luku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
Ja osobiscie trenuję na Jaracza 40. Jest tez klub koło CZMP, w CHKS...
  • 0

budo_red boy_ostry
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!

Jeżeli masz ochote potrenować w normalnym towarzystwie (nie mam na myśli tutaj tylko kibiców Widzewa) to zapraszam na ul. Lermonotwa 7. szkoła podstawowa nr 33. Treningi grupy początkującej o 16.30(poniedziałki, piątki), zaawansowanej o 18.00 (poniedziałek, środa, piątek). Trenująl udzie raczej mało związani z kibicami...aczkolwiek kilku na pewno komuś tam kibicuje...

a na ulicy Lermantowa to tam szkoła jaka MT czy KB ??
  • 0

budo_red boy_ostry
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!

Jeżeli masz ochote potrenować w normalnym towarzystwie (nie mam na myśli tutaj tylko kibiców Widzewa) to zapraszam na ul. Lermonotwa 7. szkoła podstawowa nr 33. Treningi grupy początkującej o 16.30(poniedziałki, piątki), zaawansowanej o 18.00 (poniedziałek, środa, piątek). Trenująl udzie raczej mało związani z kibicami...aczkolwiek kilku na pewno komuś tam kibicuje...

a Jeżeli chodzi o kibicowanie to nie sadze ostatnio zawitałem w szkole na Perla 11 w Łodzi a patrze a tam sami łks-acy jeszcze w dodatku mieli koszulki Łks-u a znajac życie zapisał bym sie tam i wlazł na trening w koszulce WIDZEWA to zaraz po treningu lekki wpierdol by był niestety takie życie :? :(
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
Zapraszam na treningi thai-kickboxing do sekcji na ul Rewolucji 11 w szkole "Shinobi" obok Karczmy. Nie ma u mnie podziałów na łks-iaków, widzewiaków i kibiców Odrzyportków Wólka Domaniowska. Jakby tak było to wyrzuciłbym kolesi na zbity pysk niezależnie od sympatii klubowych(-: Treningi odbywają się w poniedziałki środy i czwartki 16.50- 18.15. Potem jest szansa poznawać tajniki Shidokanu. Pozdrawiam.
  • 0

budo_athlon
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
Na Lermotowa jest klub KB, na pewno część osób przychodzących na treningi komuś kibicuje, ale nikt nie przychodzi w koszulkach z nazwami klubów, ponieważ trener tego zabrania. Obowiązuje ustalony strój, o którym dowiesz na pierwszych zajęciach. Zapraszam.
  • 0

budo_polaco
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
Czy ktos sie orientuje kiedy odbywaja sie treningi na CHKS-sie?
  • 0

budo_gt4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
A kto każe Ci ubierać się w jakieś palanciarskie koszulki łks, widzewa czy innych piłkarskich kaszaniarzy? Jak chcesz trenować KB albo MT to zajmij się tym, a nie ujawnianiem sympatii klubowych. Ja osobiście trenuje w jednym z wymienionych już w temacie klubów i jakoś nie przeszkadza mi, że ktoś nosi określony rodzaj stroju. A jak to Ci nie odpowiada to zapisz się na judo. Tam nosi się judoge i nie będziesz miał jakiś śmiesznych kłolpotów.
  • 0

budo_luku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
wielki lol

Dla mnie sympatie klubowe bedace wyznacznikiem uczeszczania - badz tez nie - na treningi to wielka jedna, wielka porazka. Ile wy macie lat, panowie? 13? Sam jestem sympatykiem łódzkiego Widzewa, ale branie tego pod uwage w innym miejscu niz stadion uwazam za kpine i dzicinade.

Kolega gt4 ma racje w jednym - ubieranie sie w koszulki klubowe na treningi jest co najmniej smieszne.

[Bynajmniej nie uwazam W. za kaszaniarski klub, ale z natury jestem tolerancyjny i nie przeszkadza mi opinia kolegi :) ]
  • 0

budo_red boy_ostry
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
po 1 to nie mam kurwa 13 lat :evil: :X po 2 nie pierdolcie mi tu takich smutów tylko mój znajomy mial tak że jak sie zapisał na MT to tam trenowali sami łks-acy i sie dowiedzieli ze widzewiak i w koncu jak wychodzil z treningu to sie ustawili na niego i taki wpierdol obskoczył że hohoho chce poprostu w klubie trenować spokojnie bo są niektorzy debile którzy o takie gówna by sie bili po treningu chce poprostu trenować spokojnie :roll: zresztą
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
to nie zakładaj koszulki pt. "Widzew", to nikt się nie kapnie komu kibicujesz. No chyba że jesteś taki mega gangsta, że co mecz na żylecie stoisz i wszyscy cię znają, ale w to raczej wątpię :lol:
  • 0

budo_luku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
: - ))))

To raz. A dwa, żyleta to nie to miasto ;]

pozdrawiam,

Łukasz
  • 0

budo_macz1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Instytut Kettlebell Sport Polska
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
Fighter Łódź [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gt4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby Kicka lub Muay Thai w Łodzi!
Nawiązując do słów kolegi Luku - sam jestem również sympatykiem W. a raczej chyba powinienem napisać, że kiedyś byłem, bo patrząc na popisy tych tzw. "piłkarzy" to odechciewa się kibicowania jakiejkolwiek drużynie w tym kraju, stąd moje określenie "kaszaniarze" rzeczywiście może trochę przesadzone.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024