Skocz do zawartości


Zdjęcie

odciski :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(
ej nie chce cie urazic , ale idz sie lecz co?
ja sie wychowalem na kicku u i nigdy zlego slowa nie powiem o tej sw.
a repertuar kopniec w kicku jest podobny do karate i tkd wiec nie wiem jak ktos mogl powiedziec ze w kb sa slabe kopniecia. nie spinaj sie tak czlowieku i trenuj swoje..
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(
jooooooooo daj jakies przyklady tego "dogryzania"
a co do tkd to sie nie zgodze bo na moje w tkd jest wiecej kopniec nic w KB
ale kick jest spoko 8) 8) 8)
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(

... nie spinaj sie tak czlowieku i trenuj swoje..


To najlepsze słowa podsumowania..
Wcześniej trenowałem kravkę więc takie muay thai na oko wyglada mi lepiej dla samoobrony bo na sport to chyba dla mnie za późno (łokcie, kolana etc) ale nie mam gdzie wiec trenuję kicka. Na kicku tez znajduję zaspokojenie więc nie będe narzekał ani nikomu zazdrościł ani nikogo nie przekonywał że to co robię jest najlepsze. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak ktoś kiedyś powiedział..
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(
tt48 tak z czystej ciekawości... ile masz lat?
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(

ej nie chce cie urazic , ale idz sie lecz co?
ja sie wychowalem na kicku u i nigdy zlego slowa nie powiem o tej sw.
a repertuar kopniec w kicku jest podobny do karate i tkd wiec nie wiem jak ktos mogl powiedziec ze w kb sa slabe kopniecia. nie spinaj sie tak czlowieku i trenuj swoje..


Nie będę wertował postów w dziale tkd. Czy ty widziałeś abym kogoś obraził? Bo jak narazie ja widze że ty mnie obrażasz. Jestem osobą co lubi się spierać wyrażać zdanie ale też szanuje innych zdanie. A jak nie wiem to się pytam, sam sobie poszukaj jeśli ci zależy bo dla mnie nie ma to sensu. Dobra wyluzujmy przecież to tylko internet.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(

tt48 tak z czystej ciekawości... ile masz lat?


24
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(

... nie spinaj sie tak czlowieku i trenuj swoje..


To najlepsze słowa podsumowania..
Wcześniej trenowałem kravkę więc takie muay thai na oko wyglada mi lepiej dla samoobrony bo na sport to chyba dla mnie za późno (łokcie, kolana etc) ale nie mam gdzie wiec trenuję kicka. Na kicku tez znajduję zaspokojenie więc nie będe narzekał ani nikomu zazdrościł ani nikogo nie przekonywał że to co robię jest najlepsze. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia jak ktoś kiedyś powiedział..


Ja tylko wyrażam swoje opinie i doświadczenie jakie zdobyłem, trenuje KB bo lubie style uderzane i full contaktowe , mogłem sobie pujść na boxing ale wolałem coś związane z nogami. Low-kick w moim przypadku to zabójstwo, groziło by mi kalectwo. Mimo tego że nogi mam bardzo silne.
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(
wiesz na czym polega twój problem? ..na tym, iz od początku uznałes ,ze kick jest najlepszy i nie dociera do ciebie nic innego. Sam mowiles ,ze trenujesz kicka od niedawna ,wiec moze to tylko poczatkowe zaslepienie,moze taki wizerunek kreuje się u ciebie w klubie.. Sam trenuje kickboxing ale wierz mi w pelni zdaje sobei sprawe z tego ,ze istnieją style lepsze i bardziej funkcjonalne.

Dystans chłopie. tyle.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(

wiesz na czym polega twój problem? ..na tym, iz od początku uznałes ,ze kick jest najlepszy i nie dociera do ciebie nic innego. Sam mowiles ,ze trenujesz kicka od niedawna ,wiec moze to tylko poczatkowe zaslepienie,moze taki wizerunek kreuje się u ciebie w klubie.. Sam trenuje kickboxing ale wierz mi w pelni zdaje sobei sprawe z tego ,ze istnieją style lepsze i bardziej funkcjonalne.

Dystans chłopie. tyle.


Wyrażałem swoją opinie i nie napisałem że KB najlepszy tylko najbardziej mi odpowiada. Jedynie co żle napisałem to o tsunami ale w tym mam racje (karate które ma 20kyu i wymyślone przez Polaka to lekkie przegięcie).
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(

Nie będę wertował postów w dziale tkd. Czy ty widziałeś abym kogoś obraził? Bo jak narazie ja widze że ty mnie obrażasz. Jestem osobą co lubi się spierać wyrażać zdanie ale też szanuje innych zdanie. A jak nie wiem to się pytam, sam sobie poszukaj jeśli ci zależy bo dla mnie nie ma to sensu. Dobra wyluzujmy przecież to tylko internet.


widze ze nie dotarlo do ciebie co napisalem.
pokaz mi gdzie cie obrazilem? oprocz textu zebys sie do lekarza zglosil bo cierpisz na chorobliwa obsesje na punkcie obrony kb przed "niewiernymi".
ja trenuje MT bo przeprowadzilem sie ze swojego hometown na studia i po prostu nie bylo sekcji kicka ktora by mi odpowiadala. jakbym nie musial to bym nie zmienial stylu... bo mi sie podobal
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: odciski :(
Żeście chłopaki off-topa niezłego dali :wink: tylko prosze nie krzyczcie na mnie :) :) :) . Wracając do tematu odcisków to 2 tygodznie musi boleć, plastry ci wiele nie dadzą bo nie wytrzymają nawet rozgrzewki, mozesz ze 3 treningi ćwiczyć w butach jak ci pozwoli trener albo jebać to i mimo bólu ćwiczyć boso cały czas. Osobiście polecam to drugie :twisted: .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024