Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czasopismo BOKSER w nowych barwach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Czasopismo BOKSER w nowych barwach
Trzymam właśnie w ręku nowego „nowego” BOKSERA. Teraz jest on wydawany przez Andrzeja Wasilewskiego i jego KnockOut Promotions a jego naczelnym jest Janusz Stabno. Pismo nieco się zmieniło. Jest więcej zdjęć lepszej jakości, lepsza jakość papieru – wydaje mi się że jest więcej reklam, które o dziwo jednak nie wygrały z ekonomią, bo pismo nie kosztuje mniej ale więcej (8.50 zł). Za podwyżkę ceny zespół redakcyjny przeprasza i obiecuje lepszą jakość w zamian. Poprawę widać co do jakości technicznej a jakość merytoryczna myślę że też jest w porządku.
Redakcja ma ambicję połączyć „tradycję i elementy nowoczesne” BOKSERA. Z całego serca im tego życzę bo myślę że dobrze byłoby mieć w Polsce pismo na poziomie tych zachodnich traktujących o boksie.
W poprzednim BOKSERZE był stały dział kick-boxerski w tym jest też oprócz tego coś o pucharze Polski w muay thai oraz artykuł „Polska trzecią drużyną Mistrzostwa Świata w Muai Thai 2004”. To chyba mała pomyłka „muai” a nie „muay” może nie do końca dopracowany artykuł, co do wartości merytorycznej artykułu też się nie wypowiadam – osądźcie sami bo akurat na tym forum jest chyba więcej fanów thaia niż boksu. Może jakaś osoba z tego forum udzieliłaby się też w tym piśmie w takim temacie i możliwe, że taki dział w BOKSERZE ukazywałby się regularnie – redaktor naczelny czeka jak sam deklaruje na uwagi i komentarze (byle nie pewien fachowiec w cudzysłowiu którego tu spotkałem co nawet raz nie zaliczył treningu muay thai a dużo papla – kolejne nieporozumienia niczego dobrego nie wygenerują). Do dzieła drodzy formuowicze bo nie brakuję tu ludzi z wiedzą i doświadczeniem...
Nie będę więcej zanudzał tylko napisze pokrótce o zawartości tego numeru (styczeń/luty – może to trochę za późno??):
- Kliczko – Williams kolejny nokaut ukraińskiego olbrzyma (bardzo dobre zdjęcia)
- Traver vs Johnson
- Krasniqi – Hoffmann
- Dużo krótkich info z ringów zagranicznych
- Starty Polaków zagranicą (Diablo i Cygan w USA, Sosnowski w Miami)
- Dawid Cygan Kostecki – mistrzostwo WBC + plakat A4
- Światowe rankingi zawodowe + miejsca Polaków
- Boks olimpijski + wywiad z prezesem PZB Adamem Kusiorem, wywiad z Ludwikiem Buczyńskim trenerem reprezentacji Polski
- i inne jeszcze.

Pozdrawiam i polecam..

Może już wyszedł następny numer??
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Czasopismo BOKSER w nowych barwach
Przepraszam ale pewnie nie jest on już taki nowy bo to numer styczeń/luty
Coś chyba straciłem rachubę czasu :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024