Skocz do zawartości


Zdjęcie

pismo o aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

niech żyje konkurencja

Budojo to nie zadne czasopismo o aikido. Po przeczytaniu kilku numerow nie jestem w stanie konkretnie okreslic kierunku tego pisma.
.


Szczepan nie umie znaleźć dystansu nie potrafi być jednocześnie twórcą i tworzywem. :)

A tak na poważnie, kierunek Budojo jest prosty - pisać co wiemy i najlepiej jak umiemy.
Jeśli ktoś w Polsce wie lepiej o kenjutsu, aikido, koryu, kung fu niz ci którzy piszą w Budojo,
z przyjemnością poczytamy ich artykuły. Ale jak na razie albo nie maja czasu albo im się nie chce, albo ich nie ma :cry: .
Gdyby powstała konkurencja do Budojo ileż twórczej weny by się pojawiło, teksty polemiczne a potem polemiki z tymi tekstami.
:roll: :P :roll:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

Jeśli ktoś w Polsce wie lepiej o kenjutsu, aikido, koryu, kung fu niz ci którzy piszą w Budojo,
z przyjemnością poczytamy ich artykuły. Ale jak na razie albo nie maja czasu albo im się nie chce, albo ich nie ma :cry: .


... albo wolą robić aikido, niż mówić o aikido. To że ktoś nie pisze o aikido nie znaczy, że o nim nic nie wie. Sam O'Sensei nawet mawiał, że prawdziwego budo nie da opisać się słowami.
  • 0

budo_songmaker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido
no tak, ale w ten sposob to o niczym nie byloby warto pisac, tylko to robic - i tak zniklaby cala edukacja, he he... we don't need no education :)
jedna rzecz mnie powaznei zastanawia - to ze aikido jest tak slabo spopularyzowane. brak dzialan promocyjnych czy tez swiadoma i nieswiadoma hermetycznosc srodowisk "aikidockich"? dlaczego np. w fitness clubie, do ktorego chodze, co by poprawiac kondycje (nie mylic z silownia!) nie ma zajec aikido? a jest setka innych, w tym rozne sztuki walki?
mysle ze trzeba i warto propagowac aikido - na wszelki mozliwy sposob. a nie zamykac sie jeszcze bardziej...
lub tez azaliz gadam glupoty he he
zdroofko
a
  • 0

budo_novic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Where the Lincolns, and the Chevies and the Cadis at

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

aikido jest tak slabo spopularyzowane.

eee tam slabo spopularyzowane..

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


:lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

no tak, ale w ten sposob to o niczym nie byloby warto pisac, tylko to robic - i tak zniklaby cala edukacja, he he... we don't need no education :)


Tylko że edukacja w aikido (jak i innych MA) przedewszystkim polega na fizycznym ćwiczeniu, a nie czytaniu książek.
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

no tak, ale w ten sposob to o niczym nie byloby warto pisac, tylko to robic - i tak zniklaby cala edukacja, he he... we don't need no education :)


Tylko że edukacja w aikido (jak i innych MA) przedewszystkim polega na fizycznym ćwiczeniu, a nie czytaniu książek.


Songmaker, pismo o aikido nie ma sensu, chyba Garry ci to jasno wyłożył, a może jednak obstajesz przy swoim ..... :) :) 8) :) :)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

no tak, ale w ten sposob to o niczym nie byloby warto pisac, tylko to robic - i tak zniklaby cala edukacja, he he... we don't need no education :)

Tylko że edukacja w aikido (jak i innych MA) przedewszystkim polega na fizycznym ćwiczeniu, a nie czytaniu książek.

Songmaker, pismo o aikido nie ma sensu, chyba Garry ci to jasno wyłożył, a może jednak obstajesz przy swoim ..... :) :) 8) :) :)


eee tam. głos redakcji się nie liczy bo z gruntu jest nieobiektywna.
obiektywny jestem np. ja i powiem, że...... pismo o aikido nie ma sensu. Garry jasno wyłożył dlaczego.



:D :D:D:D:D 8)
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

Tylko że edukacja w aikido (jak i innych MA) przedewszystkim polega na fizycznym ćwiczeniu, a nie czytaniu książek.


ja na ten przyklad lubie poszerzac swoja wiedze na temat SW...
  • 0

budo_songmaker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido
pismo to nie ksiazka :)
piszac o edukacji mialem na mysli cos, co bedzie rowniez wychodzilo poza zamkniety krag cwiczacych.
poza tym, idac tym tokiem rozumowania, nie powinno byc pism np. o wyscigach rajdowych, gdyz polegaja one na jezdzeniu. nie powinno byc pism o pilce noznej, gdyz edukacja w niej odbywa sie poprzez granie...
zanegowac mozna wszystko, oczywiscie.
ale ok - nie to nie. wydam kolejne pismo dla kobiet , he he...
wiecej nie pisze na ten temat. zniecheciliscie mnie.
bye bye
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

ale ok - nie to nie. wydam kolejne pismo dla kobiet , he he...
wiecej nie pisze na ten temat. zniecheciliscie mnie.
bye bye


Garry 007, zadanie wykonane, konkurencja Budojo zlikwidowana zanim jeszcze powstała. Garrytulacje. :) :P :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

pismo to nie ksiazka :)
piszac o edukacji mialem na mysli cos, co bedzie rowniez wychodzilo poza zamkniety krag cwiczacych.
poza tym, idac tym tokiem rozumowania, nie powinno byc pism np. o wyscigach rajdowych, gdyz polegaja one na jezdzeniu. nie powinno byc pism o pilce noznej, gdyz edukacja w niej odbywa sie poprzez granie...
zanegowac mozna wszystko, oczywiscie.
ale ok - nie to nie. wydam kolejne pismo dla kobiet , he he...
wiecej nie pisze na ten temat. zniecheciliscie mnie.
bye bye

mam nieodparte wrazenie, ze chciales komus zaimponowac przechwalkami bez pokrycia :wink: :roll: ale komu :lol: :lol:
Malo wiarygodne jest to co piszesz :(
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

poza tym, idac tym tokiem rozumowania, nie powinno byc pism np. o wyscigach rajdowych, gdyz polegaja one na jezdzeniu. nie powinno byc pism o pilce noznej, gdyz edukacja w niej odbywa sie poprzez granie...


Ta, wystraczyło by zwiększyć ilość pism piłkarskich, a na pewno wzrósł by poziom naszej kadry :rofl:
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

Garry 007, zadanie wykonane, konkurencja Budojo zlikwidowana zanim jeszcze powstała. Garrytulacje. :) :P :)

:2gunfire:
Polecam się na przyszłość, należność w tajlandzkich nałożnicach jak zwykle płatna do piętnastego ;)

PS. Ewentualnie mogę Wam dać upust w zamian za darmową prenumeratę ;)
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

(...)nie to nie. wydam kolejne pismo dla kobiet , he he...
wiecej nie pisze na ten temat. zniecheciliscie mnie.
bye bye

Szybko się zniechęcasz a to kiepska wróżba…
Uprzejmie przypominam, że były również głosy ZA :D

mam nieodparte wrazenie, ze chciales komus zaimponowac przechwalkami bez pokrycia :wink: :roll: ale komu :lol: :lol:
Malo wiarygodne jest to co piszesz :(

Czemuś mam podobne wrażenie…
Życzę więcej pozytywnie nastawionych czytelniczek nowego pisma kobiecego :wink:

Chyba, że to nie ściema i oto właśnie straciliśmy złoty róg...? :roll:
  • 0

budo_songmaker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido
dziwni z Was ludzie... czym niby mialbym sie popisywac? mam wrażenie, że poważna rozmowa Was nie interesuje. Jajcać się można ze wszystkiego - tylko po co?
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido
Dodaj chociaż te 16 stron do nowego nru budojo i będzie wtedy można o czymś pogadać. Narazie tylko gadasz... jestem pewny że nic nie napiszesz.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido

dziwni z Was ludzie... czym niby mialbym sie popisywac? mam wrażenie, że poważna rozmowa Was nie interesuje. Jajcać się można ze wszystkiego - tylko po co?

Tam dziwni od razu, Polacy i tyle, w dodatku aikidowcy :) 8)
  • 0

budo_songmaker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pismo o aikido
pisze caly czas - taki mam zawod :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024