Skocz do zawartości


Zdjęcie

AIKIDO - sztuka WALKI????


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

budo_akadaka
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

AIKIDO - sztuka WALKI????
Aikido - filozofia, miekko nie miekko, mistrzowie, staze... ale ludzie, jak sie patrzy na was kiedy cwiczycie to widac ze wy udajecie!!! i to ma byc sztuka WALKI???????
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
Dali Bóg Panowie!!! Przejrzał nas!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
Nie, rekreacja.
Ssij.
  • 0

budo_akadaka
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????

Dali Bóg Panowie!!! Przejrzał nas!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


No niestety - to wyglada jak aerobik. Najsmieszniejsze jest umawianie sie co do ataku - co to ma wspolnego z realna sytuacja?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????

Aikido - filozofia, miekko nie miekko, mistrzowie, staze... ale ludzie, jak sie patrzy na was kiedy cwiczycie to widac ze wy udajecie!!! i to ma byc sztuka WALKI???????

istoto o nieznanej płci - spróbuj skorzystać z archiwum, bo inaczej obudzisz trolla
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
oki - rozumiem, ze karatecy jak ćwiczą konkretną formę w układzie mogą atakować jak chcą z pluciem i gryzieniem włącznie :) judocy rzut przez biodro pasjami ćwiczą tez na atak podwójnego kopnięcia w głowę z wyskoku z n ożem w zębach. za to w bjj ćwiczy sienormalnie balachę w odpowiedzi na serię bokserską. z bolei bokserzy ćwiczą układy zupełnie dowolnie i broń boże na rekawicach i tarczach bo to pedalskie....
rozumiem ze definicje treningu sztuki walki dla kolegi to 2 panów z cegłami w każdej dłoni - atak dowolny. adres sekcji poprosimy :) :) :)
ale oczywiście w 100 procentach udajemy... tu masz racje...
odpowiedz:
a. masz 15 lat
b. jestes guupiii
c. a+b
witamy na forum hehehehehehhehehehehhe
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
Mo po prostu zmienic nazwe z Sztuka Walki na Sztuka i liczba takich topikó drastycznie spadnie....


Dobra przyznam sie ze Aikido nie jest sztuką walk tylko sektą ...zbieramy ludzi a jak ktos nam podaje ręke rano robimy mu kote zeby złamac nadgarstek , bo my jestesmy sadystami...i co z tym zrobisz....musisz miec 12 lat zeby isc do nas czyli z 6-7 jeszcze cie nie zobaczymy...
  • 0

budo_takamori
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????

oki - rozumiem, ze karatecy jak ćwiczą konkretną formę w układzie mogą atakować jak chcą z pluciem i gryzieniem włącznie :) judocy rzut przez biodro pasjami ćwiczą tez na atak podwójnego kopnięcia w głowę z wyskoku z n ożem w zębach. za to w bjj ćwiczy sienormalnie balachę w odpowiedzi na serię bokserską. z bolei bokserzy ćwiczą układy zupełnie dowolnie i broń boże na rekawicach i tarczach bo to pedalskie....
rozumiem ze definicje treningu sztuki walki dla kolegi to 2 panów z cegłami w każdej dłoni - atak dowolny. adres sekcji poprosimy :) :) :)
ale oczywiście w 100 procentach udajemy... tu masz racje...
odpowiedz:
a. masz 15 lat
b. jestes guupiii
c. a+b
witamy na forum hehehehehehhehehehehhe


Adres... aaa! A dres to oczywiście Adidasa :) :) :) :) :) :)


Sorki nie moglem sie powstrzymać :twisted:

A do akadaka - A filmy ze Stefkiem widziałeś :?: :!: 8O

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Pozdr
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????

...musisz miec 12 lat zeby isc do nas czyli z 6-7 jeszcze cie nie zobaczymy...


:rofl: :rofl: tetsudo trafił w sedno... Szczepan, zamknij temat, proszę!
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
szczepan, mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze Cie ubieglem, ale zajrzalem jak raz na Aikido, i mi sie slabo zrobilo na widok trolla. Az mnie reka zaswiezbila, i pomyslalem sobie ze nie bede sobie odpuszczal ...

pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
a czemu??? ten trolik taki fajny był... pocieszny...
  • 0

budo_akadaka
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
oj, ludki, ale wy jestecie drazliwi... a myslalem ze aikido poznaja ludzie rozsadni... filmy ze stefkiem widzialem - widzialem tez pare inych filmow, np. Hero....
tylko nie widzialem w polskich sekcjach tego rodzaju podejscia, jakie prezentuje Stefek.
to moze mi powiecie zatem, dlaczego ludzie w sekcjach nie dbaja o ogolny rozwoj fizyczny? sa po prostu slabi. nie mowie ze wszyscy, ale wielu.
a lat nie mam 15 tylko wiecej i znam aikido doskonale - pewnie lepiej niz niektorzy z was. boli mnie tylko przerost "filozofii" nad sensem treningu.
pozdrawiam wszystkich drazliwych :) )))
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
Nie wiem ile masz lat, ale tak na oko zyjesz dosc krotko skoro jeszcze nie nauczyles sie ze wchodzac do kogos do domu mowi sie "dziendobry" i zdejmuje buty, a nie strzela w ryj gospodarza i sra na dywan posrodku salonu :roll:
  • 0

budo_kiod
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????

Mo po prostu zmienic nazwe z Sztuka Walki na Sztuka i liczba takich topikó drastycznie spadnie....



Albo poprostu niech każdy nowy użytkownik, przechodzi jakiś test na inteligencje, nie zaliczy, sayonara hehe....,hmm chociaż z drugiej strony fajnie jest się czasem pośmiać z takich wypwiedzi hehe :)
  • 0

budo_akadaka
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
heh, ubawiles mnie... i zmartwiles. jezyk masz zupelnie nie "aikidocki".
co innego widac, co innego slychac... smutne.
generalnie wolalbym inteligentna rozmowe z uzyciem argumentow, a nie bluzgania. przekonaj mnie, a nie odwoluj sie do jezyka rodem z rynsztoka.


Nie wiem ile masz lat, ale tak na oko zyjesz dosc krotko skoro jeszcze nie nauczyles sie ze wchodzac do kogos do domu mowi sie "dziendobry" i zdejmuje buty, a nie strzela w ryj gospodarza i sra na dywan posrodku salonu :roll:


  • 0

budo_akadaka
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
tak, tak, oczywiscie - kazdego, kto ma inne zdanie, nalezy wykopac. jakie to nasze nadwislanskie.... smutne.
swoja droga chetnie bym porownal nasze testy na inteligencje - o ile sie odwazysz :)

Mo po prostu zmienic nazwe z Sztuka Walki na Sztuka i liczba takich topikó drastycznie spadnie....



Albo poprostu niech każdy nowy użytkownik, przechodzi jakiś test na inteligencje, nie zaliczy, sayonara hehe....,hmm chociaż z drugiej strony fajnie jest się czasem pośmiać z takich wypwiedzi hehe :)


  • 0

budo_akadaka
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
argument "jestes glupi" nie jest zadnym argumentem. to zwykle wyzwisko. zadalempytanie a wy nie umiecie sie do niego odniesc. musiec dyskusji sie trzeba uczyc. zwlaszcza na poziomie.
czy kazdy kto mysli inaczej, jest dla ciebie "glupi"?
nie wiem jak trenuja karatecy czy bokserzy, bo mnie to nie interesuje. interesuje mnie aikido i smiem twierdzic, ze to, o czym mowicie, jest zwyklym zaslanianiem sie przed prawda - wiekszosc cwiczacych nie wie, w jakim celu robi, to co robi. i treningi staja sie abstrakcja.



oki - rozumiem, ze karatecy jak ćwiczą konkretną formę w układzie mogą atakować jak chcą z pluciem i gryzieniem włącznie :) judocy rzut przez biodro pasjami ćwiczą tez na atak podwójnego kopnięcia w głowę z wyskoku z n ożem w zębach. za to w bjj ćwiczy sienormalnie balachę w odpowiedzi na serię bokserską. z bolei bokserzy ćwiczą układy zupełnie dowolnie i broń boże na rekawicach i tarczach bo to pedalskie....
rozumiem ze definicje treningu sztuki walki dla kolegi to 2 panów z cegłami w każdej dłoni - atak dowolny. adres sekcji poprosimy :) :) :)
ale oczywiście w 100 procentach udajemy... tu masz racje...
odpowiedz:
a. masz 15 lat
b. jestes guupiii
c. a+b
witamy na forum hehehehehehhehehehehhe


  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????

oj, ludki, ale wy jestecie drazliwi... a myslalem ze aikido poznaja ludzie rozsadni... filmy ze stefkiem widzialem - widzialem tez pare inych filmow, np. Hero....
tylko nie widzialem w polskich sekcjach tego rodzaju podejscia, jakie prezentuje Stefek.
to moze mi powiecie zatem, dlaczego ludzie w sekcjach nie dbaja o ogolny rozwoj fizyczny? sa po prostu slabi. nie mowie ze wszyscy, ale wielu.
a lat nie mam 15 tylko wiecej i znam aikido doskonale - pewnie lepiej niz niektorzy z was. boli mnie tylko przerost "filozofii" nad sensem treningu.
pozdrawiam wszystkich drazliwych :) )))

OMG 8O 8O 8O 8O
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Oj, bardzo rozsądni są aikidocy, na tyle nawet że rozumieją co piszą.
Zastanów sie dlaczego sekcje kung fu nie uczą sie na podstawie hero, a potem szukaj sigalowych sekcji aikido.
Krynico mądrości, jak to dobrze że masz już 17 lat, pryszcze i mocne nadgarstki. :twisted: Skoro znasz aikido doskonale, to czego pytasz tych co wiedzą mniej? :? 8O :o :lol:
A ludzie dbają o swój rozwój fizyczny, ja na przykład codziennie jem solidną kolację, nie palę i wietrzę pokój przed snem :lol: :lol: :lol:

PS. Jak chcesz dyskutować to zadaj sensowne pytanie.
  • 0

budo_eutyfrona
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Derby

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
Skoro Aikido znasz doskonale, to po co chcesz dyskutować z osobami, które dopiero się uczą? Nic nowego się nie dowiesz :evil:
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: AIKIDO - sztuka WALKI????
Szanowny akadaka: nie chodzi o Ciebie personalnie tylko o to, że temat "aikido metodydyka treningów i skuteczność na ulicy" byl poruszany wielokrotnie i powiedziano juz wszystko

poszukaj w archiwum
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024