Skocz do zawartości


Zdjęcie

mięśnie...za duże!! pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

mięśnie...za duże!! pomocy
mam problem z mięśniami brzucha, bocznymi. Nigdy tego nie mialam, a teraz wyrobiło mi sie takie cos :cry: i naprawde, nie wiem jak cwiczyc by to zrzucic. Trening kick mam 3 razy w tyg. po 1,5h a silownie tylko raz w tyg. to chyba nie wyrobilo mi sie z cwiczen, co? pomocy, do lata przecie nie daleko :oops:
  • 0

budo_suhy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
Spoko, ja wole wysportowane dziewczyny:D Wyrób sobie cały brzuszek;]
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
chyba mnie zle zrozumiales :] chodzi o to, ze WYROSŁA mi opona i nie wiem dlaczego, a brzucha nie mam :]
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
hmm... nie za bardzo rozumiem co sie stało? Czym jest ta opona?
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
noo takie cos :oops: normalnie, miesnie...w innych okolicznosciach pomyslalabym ze to zwykly tluszcz moze, ale kolega z silowni tez takie ma i mowi ze to sa miesnie i mam nie cwiczyc zadnych np skretow itp. No to juz nie cwicze ale nie wiem jak to zrzucic!!!
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy

: normalnie, miesnie...w innych okolicznosciach pomyslalabym ze to zwykly tluszcz moze, ale kolega z silowni tez takie ma i mowi ze to sa miesnie i mam nie cwiczyc zadnych np skretow itp.!!!

a moze 'kolega' nie potrafi sie pogodzic z otłuszczenem własnego brzucha i kit ci wciska...
napnij te miesnie i chwyć sie za skórę na nich,przekonasz sie czy to czasem nie jest po prostu tluszcz...
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
ja proponuję - zrób zdjęcie wtedy będzie jasne czym jest owa tajemnicza opona. i wszyscy sie wspólnie zastanowimy :wink:
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
Tak, urosły ci boczne mięśnie brzucha. Przyjmują one kształt takiej oponki :-) I nie koniecznie urosły od ćwiczeń na siłowni. Mogły urosnąć od wykonywania np. kopnięć bocznych (ćwiczysz kicka), ale także od skrętów i innych onoszeń tłowia bądź nóg bokiem. Niestety, nie znam sposobu na to aby mięśnie zanikły. Kolega dobrze ci poradził, aby unikać skrętów itp. Jak sie bedziesz źle odżywiać i bardzo mało ćwiczyć, to powinny się zmniejszyć, ale nie o to chyba chodzi aby sobie szkodzić.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
OT: tak sobie pomyslałem, że gsyby zadac pytanie "jak zmniejszyc mięśnie" na forum dla kulturystów, to te ich przekoksowane serduszka z wrażenia by popękały.
Musisz po prostu Anamario..itd. chodzic na plaże dla pakerów :D a wnet docenisz zalety solidnej opony
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
chupacabara-noo dzieki...uspokoiles/as mnie :( :cry:
cynik-nie na darmo masz taki nick :evil:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy

OT: tak sobie pomyslałem, że gsyby zadac pytanie "jak zmniejszyc mięśnie" na forum dla kulturystów, to te ich przekoksowane serduszka z wrażenia by popękały.

a tu sie mylisz...celowe spalanie nieltorych grup miesni to nie jeden kulturysta przezyl...
ja stracilem w ciagu oststnich 6 miechow 10 kilo czystej masy miesniowej...tyle ze akurat nie celowo :(
kojarzenie kulturystyki tylko z polglowkami ladujacymi sobie na mecie otluszczone zwaly miesni,po to tylko zeby lepiej im sie bujalo po ulicy;jest jak kojarzenie fanów MA z kibolami bawiacymi sie w ustawki...
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
yyy...znaczy ze co Chupacabara??? niby mialabym przestac kopac??? bo brzuszkow ze skretem juz nie robie, ogolnie pilnuje sie przy cwiczeniach i nie robie zadnych skretow, kupilam sobie żel wyszczuplający, serwuje wiekszą dawkę CLA i karnityny..ale to chyba wszystko malo....o jedzeniu nie wspominam, bo gdybym powiedziala ile i co jem to bys nie uwierzyl/a....chyba bedzie trzeba pomyslec o odsysaniu, hihihi. Milego wekendu all;)
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
MESJASZ: o tym, że kulturyści muszą dbac o proporcje i jak im coś za bardzo urośnie to muszą zmniejszyc to wiem, ale generalnie to mam wrażenie że chłopaki wolą raczej więcej niz mniej

ANAMARIO...ITD: a może to twoja opona wcale nie jest taka straszna, tylko Tobie sie wydaje - pojawiło sie coś nowego i myslisz, że oszpeca. Wysportowane dziewczyny z zaznaczonymi mięśniam ( w rozsądnych oczywiście granicach) sa baaardzo pociągające.
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy

Tak, urosły ci boczne mięśnie brzucha.

A jak potrafisz to ocenic po tak ogolnikowym opisie :roll:
U mnie po 2 latach cwiczenia miesni skosnych,jeddyne co moglbym nazwac "oponka' to resztki tłuszczu ktory sie pojawil gdy w zeszlym roku przestalem trenowac,a ktorego nie zdazylem jeszcze w calosci zrzucic...
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy

mam problem z mięśniami brzucha, bocznymi. Nigdy tego nie mialam, a teraz wyrobiło mi sie takie cos :cry: i naprawde, nie wiem jak cwiczyc by to zrzucic. Trening kick mam 3 razy w tyg. po 1,5h a silownie tylko raz w tyg. to chyba nie wyrobilo mi sie z cwiczen, co? pomocy, do lata przecie nie daleko :oops:

a jak dlugo cwiczysz?
bo ja sie od roku staram o "miesniowa" oponke i "kaloryfer", tyle ze nie robie aerobow i efektow wielkich nie ma.
chcialbym miec takie problemy :wink:
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
teżbym chciał mieć problemy typu : za duże mięśnie :D :D:D:D:D dziewczyno brzuszek mozesz mieć wyćwiczony, wygląda fajnie. Gorzej jakbys miala 40 cm w bicepsie :)
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
novocaine-nie wiem czy to zalezy tylko od dlugosci cwiczen, ja Ci powiem z cala odpowiedzialnoscia, ze u mnie efekty bylo widac juz po 2 msc!!! przysiegam, ale ja juz tak mam.I wierz mi ze to nie przechwalki teraz, bo jakos mimo, ze nie cwiczylam intensywnie to jednak zawsze tak jakos wygladalam jakbym cwiczyla...coz, life;) no ale takich miesni to nigdy nie mialam wlasnie-stad moje pytanie. A cwicze prawie rok, ale jak mowie, nie wydaje mi sie by byla to sprawa tylko czasu...a kaloryfera nie mam...no bez przesady :) i wkurw....mnie na maksa te miesnie, bo wcale to nie jest przyjemne. PRZESTAJE JESC I TYLE. cu!
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
:)
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy

Tak, urosły ci boczne mięśnie brzucha.

A jak potrafisz to ocenic po tak ogolnikowym opisie :roll:

Po prostu, sam mam taką oponkę. Z tym, że ja specjalnie się o nią starałem :-) A przypuszczam, że się zbytnio nie mylę, bo właśnie z taką nazwą tego mięśnia się spotkałem - opona. Wielu znajomych, szczupłych i ćwiczących karate ma rozwinięty ten mięsień -przypuszczam, że rozwinął się od dużej ilości kopnięć wykonywanych a treningach.
Dołączona grafika
Na tym zdjęciu kulturysta ma dobrze widoczną oponkę -mięsień boczny brzucha tuż nad biodrami. Ani grama tłuszczu.
  • 0

budo_chupacabra
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: mięśnie...za duże!! pomocy
Hmm... nie jestem żadnym znawcą, ale może jednak brzuszki ze skrętem by ci pomogły? Bo tak sobie myślę, że wykonywanie szybkich spięć mięśni i wielu powtórzeń powoduje przykurczanie mięśni. No ale z drugiej strony jak ktoś wcześniej nie ćwiczył takich mięśni to jasne jest, że zaczną się rozwijać.
Ciekawą sugestię dał Mesjasz - może zasięgnij rady doświadczonego kulturysty, jak spalić niechcianą masę mięśniową?
I w zasadzie wydaje mi się, że żel wyszczuplający nie zmniejszy ci mięśni.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024