Skocz do zawartości


Zdjęcie

DZIEWCZYNY NA TRENINGACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Dobra a teraz na temat :D :
Plusy - jest na co popatrzec hoho, jest na kim stosowac dzwignie :)
Minusy - jak mozna z nimi walczyc, caly czas narzekaja tylko i nie mozna mocno walic :(
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

A to racja! Że widac...

Jak pierwszy raz miałam karatege na sobie, to przyznam, że nie wiedziałam, ze trzeba mieć coś pod tym i poszłam tylko w samym staniku, w dodatku czarnym, i czułam się strasznie skrępowana jak karatega się rozchylała podczas wykonywania ćwiczen, ale teraz już zakładam białe topy, bo to lepiej wygląda niż stanik :P

Chciałbym Cie wtedy widzieć :D hehe


Tak obserwuje twoje posty od jakies czasu i dochodze do wniosku, ze chyba podrwyasz mi tu moja kolezanke :) :) :)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Koks! No co ty :oops:

heheh

A dodam do tego, ze wtedy robiłam kumite z facetem i....niezłego robił "żurawia" za dekolt :P
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Aha i dodam jeszcze to co kieyś powiedział pewien sensei...

Na treningu nie ma dżentelmenów, wszyscy są równi i trzeba ostro z dziewczynami, bo nigdy nie nauczą się samoobrony! Oczywiście z granicami :P

Ja podzielam jego zdanie, i przy chłopakach staram się nie wymiękać :P
  • 0

budo_pai mei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
prawde mówiac lepiej wyglda stanik niz top :) no troszke generalizowalem, ale faktem jest ze nie ma co sie zastanawiac nad laskami w pelnym make upie (?), tylko robi swoje jak najlepiej, a laski moze mlode sa, moze to ich pierwzy kontakt wogole z czyms takim i po prostu przyjmuja znajome sobie wzorce bo czuja sie niepewnie w nowym klimacie, a ze sa laski i podrywaja sie z chlopakami to sa do tego przyzwyczajone i to robia co uimeja zeby sobie poprawic morale, daj im czasu i jak nie wymiekna to sie na pewno zmienia.
  • 0

budo_pai mei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
ps. fajen zdjecie, to kokieteria taka jak rozumiem:) patrz jak lato zmusic chlopakow do rozmowy, hehe :) :)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Ech, gdyby koedukacyjnie ćwiczyć sprowadzanie do parteru a byłbym uke to chyba bym się słabo bronił, no ale gdybym był tori to wtedy dałbym z siebie maxa. :)
  • 0

budo_helisa
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Karate_shotokan Wysłany: 2005-08-09, 16:12 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dobra a teraz na temat :
Plusy - jest na co popatrzec hoho, jest na kim stosowac dzwignie
Minusy - jak mozna z nimi walczyc, caly czas narzekaja tylko i nie mozna mocno walic


Z tego co wiem, to u ciebie cwicza dziewczyny z czarnymi paskami (przynajmniej jedna :wink: ) i to chyba one na tobie stosują dzwignie :lol:
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

A to racja! Że widac...

Jak pierwszy raz miałam karatege na sobie, to przyznam, że nie wiedziałam, ze trzeba mieć coś pod tym i poszłam tylko w samym staniku, w dodatku czarnym, i czułam się strasznie skrępowana jak karatega się rozchylała podczas wykonywania ćwiczen, ale teraz już zakładam białe topy, bo to lepiej wygląda niż stanik :P

Chciałbym Cie wtedy widzieć :D hehe


Tak obserwuje twoje posty od jakies czasu i dochodze do wniosku, ze chyba podrwyasz mi tu moja kolezanke :) :) :)

No oczywiście że tak, a co ty myslales :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Ech, gdyby koedukacyjnie ćwiczyć sprowadzanie do parteru a byłbym uke to chyba bym się słabo bronił, no ale gdybym był tori to wtedy dałbym z siebie maxa. :)


Oj ja tez :) :) :)


:wink: :wink:
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

jest tylko jeden plus dziewczyn na treningach, że niektóre są ładne dupy , i jest na co popatrzeć reszta to same minusy- obniżają poziom, są nie kumate i doszukują sie w karate jakiś czarodziejskich mocy... najbardziej to lubią rozciaganie i narzekanie...

a w sumie swoją poznałem na treningach więc jeb** te wszytkie wady pies :)


no to życze ci takiej na treningu od której dostaniesz wpierdol, a wierz mi są takie które potrafią niejednemu facetowi skopać dupe (przynajmniej w kyokushin :wink: )
a wtedy zmienisz zdanie.
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
To musi być baaaaaaaaaaaardzo duża różnica poziomów.
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

To musi być baaaaaaaaaaaardzo duża różnica poziomów.


bardzo/nie bardzo nie wierzysz? powalcz z paniami Sypień,Pawlikowską,Bieńkowską w kyoku to uwierzysz.
No chyba że jesteś jednym z tych 16 letnich macho co to kobiety zna tylko z playcośtam...
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Można się czasem przejechać...

Jak pierwszy raz miałem sparing z kobietą to ciąglę kręciłem nosem, że kobiety się nie uderza, że nie mogę mocno itd. Trener wziął moją koleżankę "na słówko" i potem w trakcie sparingu dostałem z nienacka taką bombę, że poleciałem na dechy. Podniosłem się szybko mocno wqr..... i zacząłem walczyć jak z facetem. Po trzech prostych trener przerwał sparing i kazał zrobić 10 kółek dookoła sali i po dwie pompki w każdym narożniku na okrążeniu (czyli razem 40), bo "za dużo energii mnie roznosi"....

...potem sparing był już wyrównany :wink:
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
dobra ale ja tu brałem pod uwagę średnią, oczywiście że są taki co zajebiście walczą, ale są i tacy faceci co nie można ich mocniej dotknać... Przecież nie wypisze wam wszystkich panien co trenują i je znam i opisze jak sie zachowują, taki jest mój ogólny pogląd na sprawę.
  • 0

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

dobra ale ja tu brałem pod uwagę średnią, oczywiście że są taki co zajebiście walczą, ale są i tacy faceci co nie można ich mocniej dotknać... Przecież nie wypisze wam wszystkich panien co trenują i je znam i opisze jak sie zachowują, taki jest mój ogólny pogląd na sprawę.


masz racje średnia jest taka byle jaka :wink: na moje oko to tak z 30% pań przychodzących na treningi może z powodzeniem dokopać facetowi


pozdr.
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

na moje oko to tak z 30% pań przychodzących na treningi może z powodzeniem dokopać facetowi .


???

Większemu?
Silniejszemu?
Trenującącemu SW?

Czy raczej
W swojej klasie wagowej...
...albo nie trenujacemu SW

W mojej sekcji jest kilka dziewczyn, brąz na biodrach noszą, ładnie robią kata, uderzyć też potrafią ale raczej młodszych, czy mniejszych (rozbite nosy, ukruszone zęby). Ale jak przyjdzie do walki z wagą ciężką to te dziewczyny baaardzo uważają...
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

na moje oko to tak z 30% pań przychodzących na treningi może z powodzeniem dokopać facetowi .


???

Większemu?
Silniejszemu?
Trenującącemu SW?

Czy raczej
W swojej klasie wagowej...
...albo nie trenujacemu SW


Fakt nie chce byc meska szowinistyczna swinia, no ale kobiety nie maja zbyt duzych szans z facetami :) :) :)
  • 0

budo_chemik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Nie chcę być złośliwy, ale jeśli chodzi o dziewczyny które stają do walki to wkładają one w to 100% zaangażowania czego nie mozna powiedzieć o większości facetów.
Poza tym - stawianie sprawy, że dziewczyna nigdy nie dorówna facetowi bo jest on silniejszy, cięższy, sprawniejszy etc. jest bez sensu. SW w moim rozumieniu maja służyć po pierwsze rekreacji, po drugie jak każde hobby, jakiemuś tam rozwojowi psychicznemu (tylko żeby nikt mnie tu zaraz z jakąś misją SW, tradycją etc nie wyskakiwał). Gdyby celem naczelnym była utylitarność systemu to wierzcie panowie ale wyszkolona baba więcej szkody potrafi narobić niż facet. I wreszcie - jak się okazuje w polskim np. pływaniu, siatkówce, szermierce i lekkiej atletyce o innych nie mówiąc, to właśnie dziewczyny tam święcą sukcesy a panowie robią sobie wycieczki.
Wszystko to kwestia podejścia i psychologii, ze tak powiem.

I tym optymistycznym akcentem, życząc wielu pozytywnych wrażeń w obcowaniu z płcią piękną na macie (a zwłaszcza poza nią) pozwolę sobie skończyć
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Zgodzę się z chemikiem, że kobiety są na maxa zaangażowane :) Jak już się zacznie to trzeba skończyć i to dobrze :D

A dodam, ze u mnie w okolicy czesciej "biją" się kobiety niż męźczyźni...:P TYlko proszę nie mysleć , ze są agresywjniejsze od mężczyzn ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024