Skocz do zawartości


Zdjęcie

DZIEWCZYNY NA TRENINGACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Ostatnio na treningi tam gdzie chodzę przyszły trzy dziewuchy - tapeta, wymalowane jak na dyske, dekoldy i tak dalej... I robiły wszystko tak jakby był to jakiś "Big Brother" i wszyscy na nie mieli patrzeć. Z początku mnie zatkało i robiłam swoje, ale później ze śmiechu nie wyrobiłam jak jednej się tysz rozmazał wokoło czu, a drugiej tapeta "spłynęła" w sumie na białą bluzke :D Połowa takich przychodzi. U Was też są tacy ludzie, czy każdy robi co ma robić :?: APEL do ludu - robić swoje :X
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

... U Was też są tacy ludzie, czy każdy robi co ma robić :?: APEL do ludu - robić swoje :X


yyyyy nie zrozumialam koncowki wypowiedzi :?
W moim klubie zdarzaja sie takie lale na treningach grupy poczatkujacej - obcisla bluzeczka ,dekold (rozpraszający kolegów :) ) i czasem.... o zgrozo! dżinsy (obcisle oczywiscie), ewentualnie inne porcięta podkreślające krągłości :D makijaż oczywiście obowiązkowy :)
po jakims czasie zauważalna jest poprawa tzn. dostosowanie się do warunków treningów :)
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

... U Was też są tacy ludzie, czy każdy robi co ma robić :?: APEL do ludu - robić swoje :X


yyyyy nie zrozumialam koncowki wypowiedzi :?
po jakims czasie zauważalna jest poprawa tzn. dostosowanie się do warunków treningów :)


Chodziło mi o to czy zachowują się jakby każdy się na nich gapił i żeby każdy robił swoje i nie myślał, że tak jest.
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
w mojej grupie nie ma takich egzemplarzy :D i kazdy chyba skupia sie na treningu. natomiast w mlodszych (stażem) zdarzaja sie....
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

w mojej grupie nie ma takich egzemplarzy :D i kazdy chyba skupia sie na treningu. natomiast w mlodszych (stażem) zdarzaja sie....


To masz szczęście, bo u nas co raz więcej takich.
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
A jedna rzuciła tekst - "To może małe wybory miss z ekipy, co? Hihihi..." - PARANOJA. Z początku się śmiałam, ale później przyszedł czas na poważne refleksje :)
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

A jedna rzuciła tekst - "To może małe wybory miss z ekipy, co? Hihihi..." - PARANOJA. Z początku się śmiałam, ale później przyszedł czas na poważne refleksje :)

Zawsze się prtzyda jakaś odmiana na treningu :-) a jeśli tą odmianą jest jakaś fajna laska to jeszcze lepiej :D , -jeszcze większa motywacja do ćwiczenia :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Troche nie jasno to napisalas.

Przyszly popatrzec, czy trenowac??

Ale to nie zmienia faktu, ze u mnie nie ma ani jedych, ani drugich....

No poza paroma 13 latkami, ale to jeszcze dzieci, a nie dziweczyny :)
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
U nas takowych przypadków nie zaobserwowałem - w naszym klubie dziewczyn jest mało, ale wszystkie porządne i wiedzą że przyszły na trening, a nie na wybory miss. Poza tym shihan jest dosyć restrykcyjny jeśli idzie o ubiór treningowy i wszelakie "ozdobniki", więc jakby się takie panie jakie opisałaś u nas pojawiły to pewnie by szybko z sali wyleciały.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Green Lady, wydaje mi sie ze przez Twoj post czuje zazdrosc jakas, ze to wlasnie na te 3 nowe ludzie zwracaja uwage a nie na Ciebie...

Dla mnie to wszystko jedno kto i jak ubrany przychodzi na trening. W klubie panuje wrecz rodzinna atmosfera. Jezeli przychodzi ktos nowy to zostaja mu przedstawione podstawowe zasady a on sie do nich stosuje jezeli chce trenowac. Jeszcze nie widzialem wymalowanych kolezanek na treningu. No ale to dojrzale kobiety sa...
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Witam!musze,przyznać ciekawy temat!Może dlatego,że i dotyczył mnie!Nie chodzi mi o to że ja przychodziłam "wymalowana,wytapetowana" i wogóloe,ale o to ,że miałam na swoich trningach TAKIE EGZEMPLARZE.Dla nich był to nie trening,lecz wybieg.Było nie złe smianie z tego,ponieważ jedna z tych otóz "koleżanek" no lubiała dobrze wyglądac,być pomalowaną(jak na dyskoteke!)itp, i podobał się jej nasz SENSEI!On o tym chyba zdażył zauwżyć i raz jej powiedział,bo nie bardzo wychodziło jej kopanie:"Lepiej jak byś spedziła pół godziny przed lusterem wykonując kopnięcia a nie malując się".No dziewczynie zrobiło się troche głupio,ale co zrobić,długo nie pochodziła.Dla mnie to wszystko to była tylko kwestia czasu.I wcale to nie jest zazdrość "LICZMISTRZ".Pozdrwaiam! :wink:
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Green Lady, wydaje mi sie ze przez Twoj post czuje zazdrosc jakas, ze to wlasnie na te 3 nowe ludzie zwracaja uwage a nie na Ciebie...


No pewnie, że wszyscy się na nie gapili nie na mnie :) Ja byłam czysta, ale napisałam wcześniej, że one sobie bluzeczki trochę ubrudziły spływającym "makijażem" pocąc się.
Nie jestem zazdrosna.
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Hmmm... może ja jakiś dziwny egzemplarz faceta jestem, ale jak dziewczyna jest ładna i schludna to mi się spodoba czy jest wymalowana, czy nie. Za to na pewno nie zainteresuje mnie dziewczyna "pusta", czyli taka, która razem ze swoją urodą demonstruje swoją głupotę (ew. brak poszanowania dla innych, bo tylko tak można odebrać taki 'tryb ćwiczenia'). A że wśród trenujących prawdopodobnie (chociaż głowy nie dam sobie uciąć) pewnie więcej jest facetów podchodzących do sprawy w ten sposób niż takich, którzy przyszli na trening (pardon za wyrażenie) "popatrzeć sobie na cycki", to ja im zbyt wielkiego sukcesu nie wróżę :/

Tak jak Patrol napisał, u nas takich przypadków nie ma - i całe szczęście. Już wystarczy, jak dzieciaki na niższych grupach rozwalają treningi swoim brakiem dyscypliny, jeszcze takich egzemplarzy by brakowało :/
  • 0

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
jak moga chodzic popatrzec na cycki, skoro rzadko kiedy sie kobiety w sekcjach trafiaja...nie przesadzaj
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

No ale to dojrzale kobiety sa...


Kurcze wy to macie fajnie :wink:

U mnie nie ma zadnych dziewczyn :wink: No poza dziecmi. Piszac dziewczyn mam tu na mysli takie, ktore ukonczyly 16 rok zycia :wink:
  • 0

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

jak moga chodzic popatrzec na cycki, skoro rzadko kiedy sie kobiety w sekcjach trafiaja...nie przesadzaj


No właśnie to jest jeden z powodów :>
  • 0

budo_kox_man
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:B-Stok

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
no cuz , nie wiem czym sie tu przejmowac - poprostu ow wymienione dziewczyny nie mialy pojecia na jakich to sie zasadach odbywa i przyszly w stroju takim a nie innym, sadze ze napewno na drugi przyjda odpowiednio ubrane.

I ta dziewczyna w jeansach miala racje ! Lepiej spedzic pol godziny przed treningiem zeby sie wymalowac niz cwiczyc ryzykowne i czesto bezuzyteczne w konfrontacji kopniecia ;-)
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Wiesz co kox man to nie temat o skuteczności :wink:

Karate koks masz pecha :) ( ale spok kiedyś trafi się wam jakaś niewiasta )

PS. U mnie taka dziewczyna dostała by na wejsciu taki wycisk że albo sama by zmądrzała albo spasowała (pomijając że mój sensej lubi się śmiać :) cokolwiek by to miało oznaczać).

WSZYSTKIEGO NAJLPESZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET ( pora się podlizać :) )
  • 0

budo_motyllek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mega wieś zachodniopomorskiego :)

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

... APEL do ludu - robić swoje :X


... apelujący też niech się dostosują do APEL'u ... mi tam rybka kto i jak ... ja właśnie po to tam jestem by robić swoje i nie oglądać się na innych :twisted:
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
W klubie u mnie jedna kobieta jest - i to zajęta przez trenera hehehe. I ta sobie tylko zadaję pytanie..... dlaczego laski nie lubicie się pocićź na treningach, ćwiczyć na maxa swych możliwości, rozwalać innym laskom głowy na zawodach... ale wy jesteście jakies dziwne hehehe :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024