Skocz do zawartości


Zdjęcie

DZIEWCZYNY NA TRENINGACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Od razu chciałbym zaznaczyć że tu nie ma żadnej szydery po prostu piszę co sądzę.

Moim zdaniem kobiety nie dadzą rady tak dobrze wykorzystać karate w samoobronie jak mężczyźni z bardzo prostego powodu, mężczyzna ma kilkakrotnie większy przyrost masy mięśniowej i nawet pierwszy lepszy żul udeży mocniej niż przeciętna dziewczyna. Co za tym idzie może po prostu przez siłę zwyciężyć.

Pozatym jakoś kobieta i walka mi nie pasuje może jestem staroświecki ale ja mnie np ciężko jest sparowac zdziewczyną na treningu bo po prostu mam blokadę przed uderzeniem jej mocniej niż pacnięciem.

Pozatym moim zdaniem dziewczyna trenująca sporty czy sztuki walki trochę traci na swojej kobiecości zwłaszcza jeśli mówimy o kumite.

Drogie dziewczyny nie złośćcie się po prostu to moje zdanie.
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Co do siły - to sie zgodze. Niestety, natury sie nie przechytrzy,no chyba ze kobitka sie uprze i skutecznie przypakuje na silowni... Tylko po co...
Co do kobiecosci - tu sie nie zgodze. Oczywiscie, jesli komus podobaja sie eteryczne filigranowe kobitki, to "sportowki", nawet uprawiajace gimnastyke , nie maja szans z powodu zdrowego wygladu ;-) .
Łyba, udzial % kobiecosci w kobiecie nie zalezy od sportu,jaki ona uprawia (moze z wyjatkem wspomnianych pakerek :-) ) .Przygladnij sie kumiciarom i dowolnie wybranej losowej probie z populacji kobiet i zobaczysz, ze bedzie miej wiecej taki sam % "lasek" i "nielasek" w obydwu grupach.
A ta utrata kobiecosci w Twoich oczach moze byc spowodowana strachem... :)
  • 0

budo_wild_animal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sodoma a czasem i Gomora
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Od razu chciałbym zaznaczyć że tu nie ma żadnej szydery po prostu piszę co sądzę.

Moim zdaniem kobiety nie dadzą rady tak dobrze wykorzystać karate w samoobronie jak mężczyźni z bardzo prostego powodu, mężczyzna ma kilkakrotnie większy przyrost masy mięśniowej i nawet pierwszy lepszy żul udeży mocniej niż przeciętna dziewczyna. Co za tym idzie może po prostu przez siłę zwyciężyć.

A pani Rylik ?? :)

Pozatym jakoś kobieta i walka mi nie pasuje może jestem staroświecki ale ja mnie np ciężko jest sparowac zdziewczyną na treningu bo po prostu mam blokadę przed uderzeniem jej mocniej niż pacnięciem.


I tu to TY odbierasz jej szanse na realną samoobronę... inna kobieta ani krasnoludek jej raczej nie napadną... :(
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Pamiętam I Akademickie Mistrzostwa Śląska w Karate Tradycyjnym. W kumite startowały 3 dziewczyny na zasadzie każda z każdą, co prawda to nie przypominało KT, ale jak one sie pięknie prały... A jakie miały sińce po zawodach... :) :) :)
  • 0

budo_poncho
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 687 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
W mojej obecnej grupie jest zaledwie kilka dziewczyn i większość z nich jest ode mnie wyższa stopniem. Nie zauważyłem też, żeby któraś z nich się obijała.
Za to rok temu miałem karate jako wf na uczelni. Tam już było trochę gorzej. Dziewczyny zaczynały jęczeć i marudzić, jak tylko trafiło się jakieś cięższe ćwiczenie. Całe szczęście, że sempai potrafił sobie z nimi poradzić. :) Najgorzej było, kiedy pod koniec semestru na wf przychodzili zupełnie nowi ludzie z innych grup odrabiać zajęcia. Tłok na sali, sempai zajęty wpisami do indeksu, zero dyscypliny i ogólny burdel. :? Na szczęście na normalnych treningach takie sytuacje nie mają miejsca. :-)
  • 0

budo_dagger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
A ja myśle, że dziewczyny mogą być równie skuteczne w karate co męszczyźni. Tracą co prawda na sile, ale to jest do wytrenowania (np. siłka). Wystarczy że odezwie się w nich zapał do Karate. Jednak faktem jest, że u dziewczyn zapał pojawia się rzadziej niż u facetów.
  • 0

budo_lassensei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

A ja myśle, że dziewczyny mogą być równie skuteczne w karate co męszczyźni. Tracą co prawda na sile, ale to jest do wytrenowania (np. siłka). Wystarczy że odezwie się w nich zapał do Karate. Jednak faktem jest, że u dziewczyn zapał pojawia się rzadziej niż u facetów.


dziewoje tez sa agresywne, mnie kiedys jedna z krzykiem zaatakowala na ulicy, musialem salwowac sie ucieczka, oczywiscie wczesniej podciagnawszy gacie 8O
roznie to bywa
osu
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

czywiscie wczesniej podciagnawszy gacie


To co ona Ci zrobiła? ;)

:P
  • 0

budo_thinspoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radlin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

czywiscie wczesniej podciagnawszy gacie


To co ona Ci zrobiła? ;)

:P


Należałoby raczej spytać co lassensei robił tuż przed atakiem :wink:
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Rzeczywiście, mój błąd :-) .
  • 0

budo_dagger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Lepiej nie wiedzieć :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024