Skocz do zawartości


Zdjęcie

DZIEWCZYNY NA TRENINGACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

budo_shido
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Tia..... widać że wiosna idzie :)


nie pozostaje mi nic innego jak tylko się zgodzić z Twoją interpretacją 8)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Tia..... widać że wiosna idzie :)


Fakt, czuc to w kosciach :)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Hmmm... u mnie na szczęscie nie ma takich dziewczyn, ktore są wymalowane etc...Zresztą dla senseja to sę nie liczy, tylko ich umiejętności....

Chociaż jak wiadomo facet jest facetem (nawet sensei) i jak jest na czym to oko zawiesi ;)

U mnie jest cienka grupa, mało dziewczyn. mało fajnych chłopaków (rzekłabym, ze w ogóle ich nie ma! )..

Lubię cwiczyc z facetami, bo wtedy czuję się na równi z nimi..Wolę dlatego z nimi, bo jak wiadomo są silniejsi od kobiet i wtedy mam pewność, że po treningu kumite z nimi na ulicy podczas ataku może bym nie miała aż tak wielkiego stracha widząc bandytę / przestępcę etcc 8O

Ale mój najlepszy kumpel z karate, z którym zawsze staram się ćwiczyć kumite waży koło 100 i ma ponad 1,9 wzrostu...Jak sie czasem wycinamy to fajny huk jets jak on upada na ziemię..:D Przyznam, ze to przyciąga uwagę innych ;)
  • 0

budo_eventhorizon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
eh, lepiej ćwiczyć generalnie z tymi (dziewczyny i faceci), którzy przyszli na trening a nie na pokaz bądź podryw. Jak laska przychodzi z fullmakeupem to jeszcze można przeżyć, ostatecznie to ona po treningu będzie wyglądać fatalnie. gorzej jak ma zrobione paznokcie - wtedy zaczynam obawiać się o swoje bezpieczeństwo
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

gorzej jak ma zrobione paznokcie - wtedy zaczynam obawiać się o swoje bezpieczeństwo

Hehehe, wtedy trzymaj taka osobe na dystans tzn. uzywaj kopniec hehe. Wal mae - geri, lub yoko - geri i juz :D . (Co wy za problemy macie heh :lol: )
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Hmm...pzankcie jesli nie są sztuczne ( bo wtedy to są szpony) i jak nie są za długie to jest OK.

Kiedyś miałam troszkę dłuższe u nóg to przy podcięciach podrapałam kumpla...nawet nie wiem jak :roll: :oops:
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Hmm...pzankcie jesli nie są sztuczne ( bo wtedy to są szpony) i jak nie są za długie to jest OK.

Kiedyś miałam troszkę dłuższe u nóg to przy podcięciach podrapałam kumpla...nawet nie wiem jak :roll: :oops:

wstydz sie :) . Mnie cos podobnego spotkalo tzn. taka jedna osoba mnie chciala podciac i normalnie zjechala mi niezle panznokciami skore, okropnie to wygladalo. Moze to bylas ty :D hehe
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Hehhe, to na pewno nie ja...Ale teraz nosze krótkie, bo koleś był naprawdę podrapany :(
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Hehhe, to na pewno nie ja...Ale teraz nosze krótkie, bo koleś był naprawdę podrapany :(

I przez Ciebie koles bedzie sie bał ćwiczyć :D (z dziewczynami :) )
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
No co ty, u mnie w klubie takich mało, więc jest skazany na mnie :twisted:

A oostanio powiedział, ze lubi ze mną cwiczyć, bo ja to chce, a inni sie obijają :evil:

:oops:
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

No co ty, u mnie w klubie takich mało, więc jest skazany na mnie :twisted:

A oostanio powiedział, ze lubi ze mną cwiczyć, bo ja to chce, a inni sie obijają :evil:

:oops:

Nom, ja tylko marze o takich partnerach lub oczywiscie partnerkach :D ktorzy cwicza na serio, czyli nie obijaja sie. Nie lubie tez takich osob co mowia: "zaczekaj chwilke, daj mi odetchnac" (hehe moze to tylko ja takich nie lubie). Albo sa tacy co uciekaja po calej sali, doslownie,,, co mam robić biegac :? :)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Nie widze sensu chodzić na treningi aby sie obijac...czasem sa takie dni u kobiet, ze się nie chce, bo...wiadomo co :D

Ale wtedy jesteśmy usprawiedliwione...;)

A ogolnie to z facetami sie cwiczy lepiej, bo oni tez chca, a u mnie dziewczyny sobie jaja robią ze wszytskiego, albo nic nie wiedzą ..:? więc no comment :P
  • 0

budo_green_lady
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Nie widze sensu chodzić na treningi aby sie obijac...czasem sa takie dni u kobiet, ze się nie chce, bo...wiadomo co :D

Ale wtedy jesteśmy usprawiedliwione...;)

A ogolnie to z facetami sie cwiczy lepiej, bo oni tez chca, a u mnie dziewczyny sobie jaja robią ze wszytskiego, albo nic nie wiedzą ..:? więc no comment :P


Nigdy nie miałam czegoś takiego, że nie chciało mi się, bo wiadomo co.

Dla mnie nie ma znaczenia z kim ćwiczę, ale musi to być ktoś prawy, twardy. Wiadomo, że różni ludzie przychodzą na treningi, ale jak głupie lolki przychodzą, albo tak jak ostatnio jakiś żeluś, który się martwił o swój fryz, to nie lubię patrzeć czy przypadkiem nie trafię tam gdzie nie trzeba i jak on/ona będą się z tym czuć.

O co chodzi z tym, że nic nie wiedzą :?:
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Ja np mam z tym problemy i to dość duże, więc dlatego mis ię czasme nie chce 9wiesz o co chodzi) :(


A do tego, ze nie wiedzą => mam w grupie kumpele, ktore chce zawsze ze mną cwiczyc. przez to ogranicza swoje horyzonty i jak ma isc do kumite z kims innym to patrzy na mnie tak, jakby zaraz miala płakac :? ...A przyznam, że jest o dwa lata starsza ode mnie...A drugi przykłąd , który mnie irytuje na maxa to taki, że gdy podczas treningu robimy kata, ona je generalnie zna, tylko potem ja każdy robi sam te kata na wyższy stopień niz posiada , ona za każdym razem sie mnie pyta o nazwe tego kata. Jakby nie mogła zapamietac dwóch wyrazów... :evil:

Ale bardziej wkurza mnie to, że tydzień przed egzmainem sensei powiedział jej, ze ma nie podchodzić , bo nie zda, bo nie umie kata. A ona , ze się nauczy i będzie OK.

Na egzaminie kata zrobiła tak samo beznadziejnie jak robila na treningach i o dziwo zdała egzmain. Mnie to wkurza, bo ja się solidnie przygotuje i zdam dobrze, a innni nie i to mnie najbardziej irytuje. Ale fakt, ze przy ogłoszeniu wyników dwom osobm , ktore zdawaly oprócz mnie na ten sam stopień powiedział, ze przez rok nie mają podchodzić do egzaminu . Tzn to taka kara jakby dla nich, ale oczywisci wiadomo, ze to im wyjdzie na dobre ;) . Al na szczęscie mi tak nie powiedział :P .
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Eh te dziewczyny... Co one robia na treningach hehe :wink: :
- jakieś plusy o dziewczynach na treningach
- i jakies minusy o dziewczynach na treningach

>Pisac bo nudno sie tu robi :)


  • 0

budo_mistake
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
minusy ?? no co ty :) dziewczyny to same plusy mają a te na treningach to już wogóle :twisted:
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
jest tylko jeden plus dziewczyn na treningach, że niektóre są ładne dupy , i jest na co popatrzeć reszta to same minusy- obniżają poziom, są nie kumate i doszukują sie w karate jakiś czarodziejskich mocy... najbardziej to lubią rozciaganie i narzekanie...

a w sumie swoją poznałem na treningach więc jeb** te wszytkie wady pies :)
  • 0

budo_pai mei
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
e tam, po to trenuja zeby si zmienic, nie tylko nauczy bic, z czasem sie dziewczyny wyrobia i zastosuja do wymogow treningowych. a to ze maja cycki na wierzchu to tylko sie innym dziwczynom nie podoba, a i tak nie wszystkim , hehe, tylko tym zazdrosnym. ja tam lubie popatrzec na fajne cycuszki
spod karategi tez widac dekolt, dziewczyny widac nie wiedzialy, sie dowiedza to zaczna dekoltowac karategi. :) :):)
a ty nie zazdrosc tylko sie albo ubierz zachecajaoco dla chlopakow, albo wyrzuc ten problem ze swojej swiadomosci ( bo dopóki tego nie zrobisz, to tak naprawde bedzie twój problem, nie ich) albo je przebij intelektem. pzdro
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
A to racja! Że widac...

Jak pierwszy raz miałam karatege na sobie, to przyznam, że nie wiedziałam, ze trzeba mieć coś pod tym i poszłam tylko w samym staniku, w dodatku czarnym, i czułam się strasznie skrępowana jak karatega się rozchylała podczas wykonywania ćwiczen, ale teraz już zakładam białe topy, bo to lepiej wygląda niż stanik :P

Karate zmienia każdego :P Niezalęznie od płci.

A ja Ci powiem, ze jak byłam w grupie początkującej to zawyżałam poziom tej grupy, bo szybciej kumałam niż inni, np schemat kata, etc...:P Więc tutaj nie wrzucaj wszystkich do jednego wora :P
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

A to racja! Że widac...

Jak pierwszy raz miałam karatege na sobie, to przyznam, że nie wiedziałam, ze trzeba mieć coś pod tym i poszłam tylko w samym staniku, w dodatku czarnym, i czułam się strasznie skrępowana jak karatega się rozchylała podczas wykonywania ćwiczen, ale teraz już zakładam białe topy, bo to lepiej wygląda niż stanik :P

Chciałbym Cie wtedy widzieć :D hehe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024