Skocz do zawartości


Zdjęcie

DZIEWCZYNY NA TRENINGACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

budo_klin_geerw
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
U mnie na terningu jest więcej dziewczyn i to jest zajebiste. Nie ma żadnych sztywniaków, którzypróbują coś udowodnić. Każdy robi swoje. A poza tym nie ma umnie żadb=nych laluni są porządne dziewczyny, które jak chcą to naprawde potrfią skopać każdemu tyłek :)
  • 0

budo_paweło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Nie mam nic przeciwko dziewczynom trenujących sztuki walki, dopuki nie muszę z nimi ćwiczyć w parze. Problem jest wtedy, gdy na treningu robimy zadaniówki w parach lub sparring. W takich sytuacjach, to już wolę ćwiczyć sam, ponieważ nic nie wynoszę z treningu i tylko się ograniczam ( przecież nie uderzę mocno dziewczyny, a markowanie jest bezsensu). Brzmi to bardzo szowinistycznie, ale takie jest moje zdanie. Na treningu daję z siebie wszystko i nie lubię jak mi ktoś w tym przeszkadza, a z dziewczynami to mogę iśc na piwo do knajpy :)
  • 0

budo_karate_shotokan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Nie mam nic przeciwko dziewczynom trenujących sztuki walki, dopuki nie muszę z nimi ćwiczyć w parze. Problem jest wtedy, gdy na treningu robimy zadaniówki w parach lub sparring. W takich sytuacjach, to już wolę ćwiczyć sam, ponieważ nic nie wynoszę z treningu i tylko się ograniczam ( przecież nie uderzę mocno dziewczyny, a markowanie jest bezsensu). Brzmi to bardzo szowinistycznie, ale takie jest moje zdanie. Na treningu daję z siebie wszystko i nie lubię jak mi ktoś w tym przeszkadza, a z dziewczynami to mogę iśc na piwo do knajpy :)

U mnie to jak cwicze z dziewczyna to wale jak trzeba tzn. technika dochodzi, rzuty bez trzymania (jak spadnie tak spadnie :D ) i już kobita zaczyna walczyc jak trzeba tzn. poprawnie atakuje (szybko, mocno) i... poprawnie sie broni :) :):):):):)
  • 0

budo_włochata
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze W.S.I. ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
no a ja cwicze już troche czasu i jest elegancko. przed treningiem wszyscy przepuszczają przez drzwi a na treningu biją ;] w kazdym razie chwale to sobie :) stwierdzam ze niektore dziewczyny sa czasem bardziej agresywne od facetow a to juz z własnych obserwacji. pozdrawiam :)
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

dziewczyny sa czasem bardziej agresywne od facetow a to juz z własnych obserwacji.


Włochata
to chyba przed niektórymi dniami w miesiącu....;)

Pozdro.
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
jezeli fajna laska to czemu nie :) zawsze zmotywuje w leniwe dni :) ale przed kumite niech ida do domu juz
  • 0

budo_paweło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
No i DUPA!!! :evil: Wykrakałem sobie kilka postów wyżej... :evil: :evil: :evil: Dzisiaj miałem trening z dziewczyną...MASAKRA!!! Reagowała na moje akcje 3 sekundy później...Eeeehh. Jedynie nad dynamiką sobie popracowałem, ale waliłem w powietrze, bo bałem się że to chuchro zabije moje tsuki. Wiem że są dziewczyny, które są niezłe "w te klocki", ale tylko raz na taką trafiłem...
  • 0

budo_mistress
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
PawełQ ale jedna to nie znaczy, że wszystkie :) .

Pozdro.
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
nielubie ogladac kumite w wykonaniu kobiet traca troche kobiecy urok przy tym, kobieta niejest stworzona do walki jst piekna delikatna i te chechy powinna uwidaczniac. Ale to tylko moja zdanie
  • 0

budo_matischa
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
[quote name="Mistress"]PawełQ ale jedna to nie znaczy, że wszystkie :) .



Mistress ma racje. Po za tym nie lubie jak traktują mnie jak porcelanę, a to się niestety zdarza...
  • 0

budo_paweło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Kiedy dziewczyny to zrozumiecie ? Mówicie że nie chcecie być traktowane jak porcelana, ale gdyby było inaczej to przygoda ze sztukami walk skończyła by się dla Was znacznie szybciej...Ciało kobiece jest z natury delikatniejsze i takie pozostanie, nic na to nie poradzicie...Dlatego nie zabardzo lubimy sparringi z babkami, bo niestety ale trzeba się przy nich ograniczać. I chociaż ta dziewczyna z którą ćwiczyłem, mówiła że mogę w nią walnąć, to ja się pod nosem lekko uśmiechnąłem, pomyślałem ,że dziewczyna naprawdę nie wie co mówi i dalej biłem w powietrze...Eeeeh
  • 0

budo_kasia s
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
coz temat zmienia nieco kierunek, nie rozumiem za b co komu przeszkadza czyjs makijaz akurat na treningu karate(na judo, np inaczej juz chyba jest)poza tym nie bardzo sobie wyobrazam jak mozna sie tak spocic zeby strugi potu zalewaly oczy, a nastepnie jakis cudem rozpuszczony tusz splynal az do ubrania, teraz sa naprawde swietne kolorowe kosmetyki; ja akurat maluje sie na codzien (bo lubie) i nie mam ochoty ani mozliwosci zmywac sie przed trningiem; natomiast jesli chodzi o kobiety to drogie kolezanki smutna prawda jest taka, ze nie wspieramy sie w wiekszosci przypadkow, traktujac nawzajem jak konkurencje, a czesto probujac, szczegolnie nowym kolezankom pokazac ich miejsce w szeregu poprzez demonstracje swoich umiejetnosci, dlatego (szczegolnie na goscinnych wystepach) radze cwiczyc raczej z panami :)
  • 0

budo_matischa
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
hmm... Paweł ale wiesz, jest rózca między traktowaniem dziewczyny jak porcelane i biciem nie jej a powietrza, a delikatniejszym biciem. Co do tego, że dziewczyny są delikatniejsze to nie mam wątpilowości i nie bede się tu spierać :) Jednak myśl, że faceci nie zawsze je doceniają. Mam jednego kumpla, który boi się mnie uderzyć, żebym się nie rozleciała, a drugi za to się nie cacka za bardzo. Szczerze wole trenować z tym drugim :)
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

...poza tym nie bardzo sobie wyobrazam jak mozna sie tak spocic zeby strugi potu zalewaly oczy, ...

8O to normalne przy treningu MA :!:
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
niestety panowie tutaj mamy racje, cwiczac z dziewczyna nie ma zadnego postepu, i dokladnie tak jak powiedzial jeden kolega tu - jesli by sie was traktowalo inaczej jak porcelane, to juz na nastepny trening nie przyszlybyscie,

poza tym w dziale aikido byl kiedys podobny i dlugo kontynuowany watek:)
  • 0

budo_paweło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Siła ciosu wypływa z dynamiki, więc nawet nie muszę się specjalnie starać aby cios był silny - wystarczy że zrobię to szybko i dynamicznie...I co wtedy? Gdy nie wkładamy siły w cios, a on i tak jest bolesny? Musiałbym go wykonać bez dynamiki i znacznie wolniej - ale jaki jest sens wykonywanie takich ciosów w walce?
  • 0

budo_paweło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

stwierdzam ze niektore dziewczyny sa czasem bardziej agresywne od facetow a to juz z własnych obserwacji. pozdrawiam :)

Agresja nie powinna mieć miejsca w dojo...a to już z własnych obserwacji :wink:
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

...poza tym nie bardzo sobie wyobrazam jak mozna sie tak spocic zeby strugi potu zalewaly oczy, a nastepnie jakis cudem rozpuszczony tusz splynal az do ubrania, ....

Mozesz sobie nie wyobrazac tego , ale uwierz mi, ze mozna. Jedni mniej inni bardziej sie poca, jeszcze inni w ogole (zwykle ci, ktorzy sie obijaja na przez caly trening ) :? , tusz moze do ubrania nie doplynie(jedynie da efekt misia pandy), ale podklad w wersji czekolado-brąz - i owszem :)
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
panowie moze zaczniemy zasiadac razem z kobietami do lustra i malowac sie hahah
  • 0

budo_paweło
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

panowie moze zaczniemy zasiadac razem z kobietami do lustra i malowac sie hahah

Jasne...tylko nie zapomnij wysłać swojego zdjęcia na forum po tym zabiegu :) Trochę humoru nie zaszkodzi, hehehe
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024