Skocz do zawartości


Zdjęcie

DZIEWCZYNY NA TRENINGACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

budo_paweł_gdańsk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kickboxing "DUET" Gdańsk
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
a u mnei(nie w mojej grupie) kobieta jest trenerką i wszyscy na nią sie pewnie patrzą ;)
Adrianna Bieńkowska, pewnie znacie :D


i dodam jeszcze, ze ja sie patrze jak inni cwicza, gdyz sam niewiele umiem, i musze "zgapiac" ;)

w mojej grupie sa 3 kobity, ale sie nie maluja i wogole mnie nie rozpraszaja :D
  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
w sumie chyba kazda podchodzi do tego inaczej... musze przyznac ze ja uwielbiam sie pocic na treningach ..hyh...jak wychodze z sali cala mokra to przynajmniej wiem ze dalam czadu :D ...ale pamietam ze poczatki byly trudne...jesli chodzi o cwiczenie z facetami...noi w sumie nie dziwia mnie takie zagubione panny.. :) ...poza tym kazdy uczy sie na bledach :!:
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
U nas w sekcji jest kilkanaście dziewczyn w różnym wieku (razem w 3 grupach) ubierają sie i ćwiczą normalnie - gdyby ktos przyszedł umalowany to by dostał upomnienie od senseia.
Natomiast pamietam jak na jakimś obozie przyszła na trening taka "laska" w bikini pod karategi i usłyszała od "zaprzyjaźnionego" senseia prowadzącego trening: "Idź załóż podkoszulek , bo sie trening zamieni w gwałt zbiorowy" miała przez to niezły "obciach"
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
a ja musze sie wlasnie teraz pudrowac, bo mam oko podbite!!! :X
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Co się stało? 8O
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
jak to co? koleżanka właśnie przykładała się do treningu, ostro walczyła... no i trofeum jest :wink:
może to skutek zapatrzenia się na jakiegoś fajnego kolege z klubu :wink:
  • 0

budo_harpagan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
laski odpadaja po jednym złamanym paznokciu :) no po dówch :) ale nie wszystkie
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
na szczęście takie panny szybko odpadają... i na szczęście u mnie praktycznie jestem tylko ja z koleżanką i nie narzekam... i nie mam już dawno takich problemów jak w temacie.
Dagusia, zgadzam się z Tobą - trening bez potu to brak treningu :wink:
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Kurcze wy to macie fajnie :wink:

U mnie nie ma zadnych dziewczyn :wink: No poza dziecmi. Piszac dziewczyn mam tu na mysli takie, ktore ukonczyly 16 rok zycia :wink:

To się ciesz przynajmjniej do treningu się będziesz przykładał a nie skupiał uwagi na czym innym... :)
  • 0

budo_mistake
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
u mnie co pare treningów pojawiają się nowe ogzemplarze mniej lub bardziej ubranych kobitek :D fakt faktem faceci są u mnie wyjątkowo ładni :) była taka jedna bardziej rozebrana niż ubrana chłopaki niby nie zwracali uwagi ale kątem oka za nią wodzili. laseczce się chyba spodobał pierwszy trening i przyszła na 2, 3 na czwartym treningu sensei nie wytrzymał i przy wszystkich powiedział zuzia troche mniej podkładu bo kimono masz już brązowe :lol: dziewczyna spaliła buraka ale na nastepnym treningu przyszła już mniej "opalona" :)
  • 0

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

Ostatnio na treningi tam gdzie chodzę przyszły trzy dziewuchy - tapeta, wymalowane jak na dyske, dekoldy i tak dalej... I robiły wszystko tak jakby był to jakiś "Big Brother" i wszyscy na nie mieli patrzeć. Z początku mnie zatkało i robiłam swoje, ale później ze śmiechu nie wyrobiłam jak jednej się tysz rozmazał wokoło czu, a drugiej tapeta "spłynęła" w sumie na białą bluzke :D Połowa takich przychodzi. U Was też są tacy ludzie


Nie spotkałem sie jeszce z czymś takim na treningu i mam nadzieje że sie nie spotkam bo takie malowanie uważam za żałosne(1 kg tuszu do oczu i 2 kg jakiegos innego badziewia :) )
  • 0

budo_ninja65
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Każda kobieta chce ładnie wygladać. A nie każda wie jak należy się stroić na trening. Ja nie oceniam.
Pozdrawiam jednocześnie wszystkie Panie na tym forum :)
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Dla mnie jest bardzo miło, kiedy jakaś fajna dziewzcyha przyjdzie na trening. Jest na czym oko zawiesić i w ogóle...niestety często jest tak, że kiedy widzę jej na przykład koordynację ruchów, czy w ogóle podejście do tego wszystkiego, to najpierw ogarnia mnie rozpacz, a potem śmiech, że jakaś taka laska wytapetowana przyszłla sobie na ytrening, ale w sumie po co....???
  • 0

budo_ronja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

niestety często jest tak, że kiedy widzę jej na przykład koordynację ruchów, czy w ogóle podejście do tego wszystkiego, to najpierw ogarnia mnie rozpacz, a potem śmiech, że jakaś taka laska wytapetowana przyszłla sobie na ytrening, ale w sumie po co....???


Daj jej trochę czasu!
Chyba każda z nas początki miała trudne 8)

Na pierwszych treningach to różnorodność jest ogromna. Pamiętam jak ze mną rozpoczynało kilka niemiłosiernie wytapetowanych dziewcząt, parę dresów (wtedy nie było jeszcze dresów, no ale koledzy podobnego pokroju), acha i jeden nożownik ;-) . Ci nieuleczalnie nieprzystosowani po prostu odpadli - najszybciej wszystkie dresy. A reszta złapała klimat i ciągnęła jeszcze długo... potem jakoś się wykruszyli, a szkoda :-(

A tak swoją drogą, to czy malowanie się na trening jest takie złe? Każda kobieta, chce ładnie wyglądać, jednej się to udaje bardziej drugiej mniej, ale z pomocą ostatnich wynalazków kosmetycznych to wcale nie trudno przetrwać trening z nierozmazanym tuszem ;-)

No a na moich treningach to zawsze pojawia się z pięć w porywach do dziesięciu dziewczyn, a w sumie trenuje drugie tyle :)
  • 0

budo_ninja65
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Ronja

Szkoda, ze ćwiczysz w Toruniu bo sam bym sie do was wybrał... :)
  • 0

budo_ronja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
Zapraszamy ninja65!
Miałbyś okazję oberwać u nas za to, co wypisujesz w innym wątku. O tym, że sosai Mas Oyama nie jest autorytetem w karate. :evil:
  • 0

budo_anamarija
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
kok.o - to nie skutek zapatrzenia sie..:] raczej skutek mojej agresywnosci..a wlasciwie, no co tu duzo mowic, glupoty :oops: , zwal jak zwal, ja tam sie nie czaje ze mam podbite oko, bo jak komus sie nie podoba to niech nie patrzy :wink: a pudrowac musze...do pracy przecie :D na treningi nie, bo po pol h i tak juz splywa hihi
  • 0

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH
A ja mam pytanie do Panów :D :
czy na treningach lubicie ćwiczyć z dziewczynami?
czy raczej ich unikacie trzymając się w męskim gronie -i dlaczego?
  • 0

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

A ja mam pytanie do Panów :D :
czy na treningach lubicie ćwiczyć z dziewczynami?
czy raczej ich unikacie trzymając się w męskim gronie -i dlaczego?


Co do samych ćwiczen to jest mi to obojętne, ale jesli chodzi o walki to nie lubie z dziewczynami walczyć, ponieważ jakoś tak głupio sie czuje walcząc z dziewczyną(mam dystans do walk z kobietami) :D
  • 0

budo_three
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY NA TRENINGACH

A tak swoją drogą, to czy malowanie się na trening jest takie złe? Każda kobieta, chce ładnie wyglądać, jednej się to udaje bardziej drugiej mniej, ale z pomocą ostatnich wynalazków kosmetycznych to wcale nie trudno przetrwać trening z nierozmazanym tuszem


zgadzam sie w całej linii..
takie 'ładne wyglądanie' nie może być priorytetem - takie przypadki się zdarzaja i najczęściej odpadaja albo zmieniają optykę - ale żeby w miarę mozliwości treningowych wyglądac przyjemnie dla oka - why not?
Ja na codzień prawie sie nie maluję, więc i na trening i do szkoły 'upiększam' sie tak samo, ale za to mam manię posiadania wszystkiego 'pod kolor' i aktualnie robię fryzurę za pomocą dwóch gumak - białej i niebieskiej :) (w wypadku czarno-czerwonej koszulki klubowej jest to oczywiście gumka czerwona + czarna, a co 8) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024