Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka w szkole :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_mich@l
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Walka w szkole :(
Siema. Jestem nowy na forum i trenuje zapasy.Wczoraj w szkole jakis koles sie do mnie przyczepil ze popryskałem go dziewczecymi pefrumami chciał sie ze mna bic na korytazu ale sie tylko obronilem i odszedlem.Po lekcjach zarzadal ustawki :( Nie chcialem sie bic no ale jesli bym odmowil to i tak by chcial sieze mna bic.No wiec wyszlismy po szkole no i chlopak dostal odemnie strzala i prawie zemdlal .Takie cos to raczej nie jest powod do dumy :( bo ja nie lubie sie bic na ulicy no i jeszcze w takich blachych sprawach.
Prosze powiedzcie czy jesli sie kiedys zdarzy znow taka sytuacja to znow mam sie bic czy da sie cos innego wtedy zrobic??
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
na nastepny raz nie psikaj ludzi damskimi perfumami...

a tak wogóle to kto cie zmuszał do bicia mogłes po prostu odejsc albo uciec.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
po pierwsze - nie pryskaj gości damskimi perfumami, to nie będziesz miał takich dylematów :D
po drugie - nie chciałeś walczyc, ale wygrałeś, byc może zdobyłeś taka reputację, że juz nikt Cie nie ruszy - a może jakis kozaczek bedzie chciał Cie sprawdzić
po trzecie - jesli będzie coś podobnego, spróbuj sie wymigać, jak się nie da znokautuj kolejnego
po czwarte - gdy zauważysz, że polubiłeś lanie innych idź do lekarz :)
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
masz racje błacha sprawa ale koles uniosl sie honorem :) i wyzwal Ci na pojedynek ale niestety bylo KO....
  • 0

budo_grozes desperades
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinond

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
za 90 dni ktoś ci tak prz..... ze nie bedziesz wiedział gdzie jesteś
wszystko co dajesz swiatu wraco do ciebie 3 x mocniejsze
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(

za 90 dni ktoś ci tak prz..... ze nie bedziesz wiedział gdzie jesteś
wszystko co dajesz swiatu wraco do ciebie 3 x mocniejsze

hmm, sorry za OT ale dlaczego 90 dni...?
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(

za 90 dni ktoś ci tak prz..... ze nie bedziesz wiedział gdzie jesteś
wszystko co dajesz swiatu wraco do ciebie 3 x mocniejsze

hmm, sorry za OT ale dlaczego 90 dni...?

Bo moze Mich@l wlasnie grozesowi przywalil :) :wink:
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Trzeba założyć osobny dział. Mamy "Ulicę" teraz miejmy jeszcze "Szkołę"
  • 0

budo_mich@l
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Własnie to nie ja popryskałem tego kolesia tylko jakis inny typ a on sie do mnie przyczepił.
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
ale po co pryskano go perfumami damskimi?? :?
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Taki dowcip?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Jak sie w szkole tluczesz to uwazaj, zeby pani nie zobaczyla bo wezwie mame i potem od taty po dupie mozna dostac albo bana na telewizor i konsole!
  • 0

budo_mich@l
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Nie wiem po co popryskano damskimi perfumami :? Poprostu sie ludzie chyba nudza... :?
  • 0

budo_schtruntz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 909 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Mich@l, a nie pomyślałeś przez chwilę, by najpierw w miarę składnie i rzeczowo wytłumaczyć napastnikowi swoją niewinność po czym olać kretna? Może zapytać postronych czy nie potwierdzą twojej wersji wydarzeń? Nie mogłeś go zadżwigniować/rzucić/poddusić? Zawsze łatwiej się z tego wytłumaczyć, gdy wkroczy "ciele pedagogiczne"
  • 0

budo_xjankowski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
hahahaha Prawda, kiedy do tej sprawy dorwie się to cielsko to nie będzie tłumaczenia, że nie chciałeś i to on się zaczynał itd ble ble poprostu ty będziesz miał problem a kozaczek będzie czysty. Przejdziesz do historii szkoły jako pierwszy uczeń który wyleciał za KO. U mnie kiedyś w budzie kolesie umówili się na solówke. Po MIESIĄCE nagle o całej sprawie dowiedzał się jakiś nauczyciel i koleś który wygrał miał problemy. To tak na pocieszenie :) Zawsze ignoruje takich kolesi, lepiej sobie dać spokój niż później mieć problem. W szkole wszyscy się znają, co innego jakaś dyskoteka, pub itd. No ale jak mus to mus, wtedy najlepiej zrobić to co mówił Schtruntz.
  • 0

budo_mich@l
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Jeszcze zanim doszło do wszystkiego to mu tłumaczyłem ze ja nie pryskałem i zeby sie odczepil.No ale on chba chciał zakozaczyc przed swoja klasa... no i przed ludzmi ze sql...
Zreszta mam wielu świadków ze on sam chciał no i zebym nie zareagował to bym dostał sam.
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Jak dla mnie dobrze zrobiłeś. Teraz fama się rozniesie i nikt nie będzie chciał się ciebie czepiać. Miałeś świadków , że nie chciałes się bić, że to on zaczął, nie dałeś się poza tym zastraszyć,więc wszystko jest OK. Jakbyś zwiał, to by ciebie zaczepiał ciągle.
Ja sam kiedyś w podstawówce miałem takiego łebka, który mnie zaczepiał. Aż któregoś dnia tak mu przy*ebałem w nos, że musiał uzyć obu rąk, by powstrzymać krwawienie :roll: . Ale od tamtego czasu miałem w podstawówce spokój bo wystarczyło słówko od moich kumpli z klasy , że to "ten co rozwalił Marka S." :wink:
Po prostu czasem przemoc to najlepsze rozwiązanie. Mimo wszystko. Takie jest życie.
  • 0

budo_mich@l
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Mam nadzieje ze nie poda mnie na policje.Bo z policja wiadomo ....zawsze bronia poszkodowanego.... :?
  • 0

budo_mich@l
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Mam nadzieje ze nie poda mnie na policje.Bo z policja wiadomo ....zawsze bronia poszkodowanego.... :?
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(

Siema. Jestem nowy na forum i trenuje zapasy.Wczoraj w szkole jakis koles sie do mnie przyczepil ze popryskałem go dziewczecymi pefrumami chciał sie ze mna bic na korytazu ale sie tylko obronilem i odszedlem.Po lekcjach zarzadal ustawki :( Nie chcialem sie bic no ale jesli bym odmowil to i tak by chcial sieze mna bic.No wiec wyszlismy po szkole no i chlopak dostal odemnie strzala i prawie zemdlal .Takie cos to raczej nie jest powod do dumy :( bo ja nie lubie sie bic na ulicy no i jeszcze w takich blachych sprawach.
Prosze powiedzcie czy jesli sie kiedys zdarzy znow taka sytuacja to znow mam sie bic czy da sie cos innego wtedy zrobic??


Z ciekawości czy w zapasach są ciosy?? Bo piszesz że go walnołeś w łeb i to pożądnie. Moim zdaniem dobrze zrobiłeś. Jakiś głupi gość szukał zaczepki to mu pokazałeś że nie warto ludzi zaczepiać. Tylko nie lepiej go na solo wyzwać??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024