Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walka w szkole :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
ja proponuje z włsnego doświadczenia dobijać przeciwnika- jeśli wiedza ze masz "downa" to dadzą sobei spokój . A najlepiej jets miec mocne plecy - jeśli masz wielu znajomych to kolęs moze ci podskoczyć 8)
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Taak, weź rozcieńcz kechup, weź scyzoryk, udaj, że ucinasz sobie palec, oblej się kechupem i powiedz, że z nimi podobnie zrobisz :D Albo weź tasak, krzyknij na całe gardło: "Nareszcie krew!!" i ruszaj na nich... :roll:
Ja tam nie dobijam, chyba że nie chcę, żeby już podeszli... Dziś znów Tadzik podszedł, ale mi się nie chciało z nim patyczkować więc dostał strzała w ryj :wink:
PoZdRo!
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Według mnie chłopak prawidłowo zareagował, chciał dyplomatycznie nie udało się to trzeba było fizycznie :D
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(

Dziś znów Tadzik podszedł, ale mi się nie chciało z nim patyczkować więc dostał strzała w ryj :wink:


to taki zart jest?
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Czemu żart? Czemu mam traktować z szacunkiem osoby, co życzą mi śmierci, chcą mnie zabić, spiskują przeciwko mnie, piepszone dresiarze :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
zabic cie chca? smierci zycza? spiskuja?

dwie rady:

* przeczytaj uwaznie regulamin forum
* poszukaj psychoterapii, tam Ci powinni pomoc
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(

Czemu żart? Czemu mam traktować z szacunkiem osoby, co życzą mi śmierci, chcą mnie zabić, spiskują przeciwko mnie, piepszone dresiarze :evil: :evil: :evil:


Na Twoim miejscu unikałbym w szkole miejsc przy oknie. :rofl:
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
El Filipo: oni cały czas przy oknach przesiadują :-)
AdamieD- czytałem regulamin. Już nie chcę komentować Twoich chamskich odzywek w stosunku do niektórych budo net owiczów :roll:
Ps. Sorry za off topa.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Jakich chamskich? Czlowieku, masz problem. To paranoja jest :?

A tak poza tym, to skoro juz zaczales temat - to albo skomentuj (obraujac rzecz cytatami), albo odwolaj to co powiedziales.
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Ale człowieku się żeś mnie przyczepił. Po prostu nie podoba mi się styl Twoich wypowiedzi...
Nie mam zamiaru się tutaj kłócić...
Jak Ci przeszkadza coś, to na PW, nie będziemy śmiecić tutaj.
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Oj, nie. Skoro rzucasz publiczne oskarzenia dotyczace "chamskich odzywek" to ja nie widze powodow dla ktorych mialbym dostawac wyjasnienia na priv.
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Już nic.

PS.Sorki za śmiecenie. Napisałem coś, ale mi się odwidziało, skasujcie to jak można.
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Nie kłóćcie się chłopaki. Zróbcie soluwe, kto więcej wyklika w Tetrisa albo Saper ;-)

Szkolne konflikty przeważnie rozwiązują się same bez udziału rodziców, nauczycieli, czy Policji. Angaż którejkolwiek z tych grup wypacza solidarność międzyuczniowską. Młodzi ludzie powinni sami potrafić rozwiązywać konflikty - i w pewnym sensie od tego jest szkoła, aby przygotować do dorosłoego życia :oops: to bolało.

Sytuacja może skończyć się na pare sposobów.
Już nigdy Cie nie zaczepi.
Za pare dni sprzeda Ci kose :(
Zaangażuje rodziców, tamci dyrekcje i zrobią z Ciebie małego bandyte - tamten będzie bardzo pokrzywdzony bo to bardzo dobre dziecko, dyrekcja nie lubi kłócić się z rodzicami i stwierdzą, że powinieneś z problemem udać się do wychowawcy a nie uciekać się do rozwiązań siłówych - nadstawić drugi policzek jak Cię wyzywał czy bił.. Wychowawca by go trochę pomęczył, ale efekt byłby taki, że w szkole dałby Ci spokój, natomiast strach byłoby za najbliższym rogiem.
Jak coś z kuratorium czy Policją proszę na priva .
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Nie sprzeda. Może z kumplami przyjść. A wtedy ja biorę swoich :twisted:
Jest zbyt tchórzliwy, żeby komuś kosę ożenić, ale tak to lubi chujek zaczepiać.
PoZdRo!
  • 0

budo_naimad
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Buk

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Ooj u nas pełno takich. Cieszę się, że mówicie tu o pojedynczych przypadkach. Nie wiem czy tak się dzieje tylko w mojej szkole, ale w Buku praktycznie co czwarty lub piąty osobnik to albo tani cfaniak albo zwykły dres... który jest mądry w słowach lub przy kumplach
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Buk- sadze ze to jakas mniejsza miejscowosc, wiec raczej sie w szkoel powinniscie znac bo to naprawde niedobrze jesli az tyle 'cfaniaczkow' tam u was
  • 0

budo_kumite
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Szerze mówiąc szkoła jest miejscem chyba najbardziej przepełnionym przemocą. Nie wiem jak w innych szkołach jest ale u mnie nie ma mowy o honorowuch pojedynkach jeden na jeden. Zwykle do akcji wkraczają koledzy przegrywającego. Ja mam o tyle dziwną sytuację że jestem w grupie 6 osobowej w której trzy osoby są na wysokim poziomie walki. Jednak wąty ma do nas grupa 16 osobowa. Siły nierówne lecz tamci to wążace, mocno czujące się w grupie prostaki, jeden na jeden- no proble z każdym mogę się zmierzyć. Ja co do uderzenia kogoś w szkole w samoobronie nie miałbym żadnych oporów. Boję się jednak że gdybym: złamał mu sczenę/nos/wypiepszył mu zęby to polskie prawo i policja stworziliby ze mnie napastnika, bandytę i ukarało.
  • 0

budo_elfilipo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(

Szerze mówiąc szkoła jest miejscem chyba najbardziej przepełnionym przemocą. Nie wiem jak w innych szkołach jest ale u mnie nie ma mowy o honorowuch pojedynkach jeden na jeden.


A u mnie w szkole w ogóle nie ma premocy, więc takie uogólnianie nie ma sensu. Wszystko zależy od szczęścia i środowiska, w jakie trafisz.
  • 0

budo_skorpiob
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 876 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
przyznam ze u mnie tez nie ma przemocy wystarczy chodzic do dobrej szkoly :wink:
  • 0

budo_kumite
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 79 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Walka w szkole :(
Jeżeli nie ma przemocy w szkołach to skąd te historie o pobitych nastolatkach, jeżeli nie masz przemocy wm szkole to i tak zetkniesz się z nią na ulicy. No chyba że mieszkasz w zamkniętym osiedlu i nigdy go nie opuszczasz. Wystarczy wyjść z kumplami na dyskoteke, spojrzysz na jakąś laske i jej chłopak będzie chciał ci z 10 kumplami dopieprzyć. Według mnie problem istnieje i napastnicy czują się bezkarni.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024