Skocz do zawartości


Zdjęcie

HiTec Protein vs. Dymatize Elite


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

mrozek18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

HiTec Protein vs. Dymatize Elite

czesc. jak kazdy cwiczacy na silce ja rowniez chce troche masy przybrac. cwicze prawie rok na silce i bralem juz bialka takie jak: whey protein complex 100% i profi whey mass (oba z Olimpu). Na wakacje zrobilem sobie przerwe od bialka i po wakacjach chce znowu ruszyc z robieniem masy. Mam dylemat ktore bialko wybrac. Wyczytalem ze niby dobre jest HiTec Protein, a kolega polecil mi Dymatize Elite. Mial ktos stycznosc z ktoryms z tych bialek? A moze jakies inne polecicie mi w podobnej cenie i o bodobnym skladzie (chodzi mi zeby mialo ok. 80% bialka, ale im wiecej tym lepiej angry.png ).

Ja bardziej jestem przekonany do HiTec Protein poniewaz za ok. 170zl jest 3,5kg a z Dymatize Elite trzeba dac ok. 130zł za 2,2kg.

PS. Diete mam.

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...n-4-5-kg,p.html


  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: HiTec Protein vs. Dymatize Elite

czesc. jak kazdy cwiczacy na silce ja rowniez chce troche masy przybrac. cwicze prawie rok na silce i bralem juz bialka takie jak: whey protein complex 100% i profi whey mass (oba z Olimpu). Na wakacje zrobilem sobie przerwe od bialka i po wakacjach chce znowu ruszyc z robieniem masy. Mam dylemat ktore bialko wybrac. Wyczytalem ze niby dobre jest HiTec Protein, a kolega polecil mi Dymatize Elite. Mial ktos stycznosc z ktoryms z tych bialek? A moze jakies inne polecicie mi w podobnej cenie i o bodobnym skladzie (chodzi mi zeby mialo ok. 80% bialka, ale im wiecej tym lepiej :angry: ).

Ja bardziej jestem przekonany do HiTec Protein poniewaz za ok. 170zl jest 3,5kg a z Dymatize Elite trzeba dac ok. 130zł za 2,2kg.

PS. Diete mam.

Z tych dwóch wybrał bym to od Dymatize,a polecił bym ci białko od Gaspari Nutrition- Myofusion.

mrozek18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: HiTec Protein vs. Dymatize Elite

Z tych dwóch wybrał bym to od Dymatize,a polecił bym ci białko od Gaspari Nutrition- Myofusion.


hmm. moze i to co poleciles jest dobre ale jednak troche kosztuje, a z kasa kiepsko troche.
Poczytalem jeszcze troche o HiTec'u i troche go krytykowali. No nie wiem, bede musial sie jeszcze zastanowic.
  • 0

GośćGuest_GOLIAT_*

Guest_GOLIAT_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: HiTec Protein vs. Dymatize Elite
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024