Skocz do zawartości


Zdjęcie

BUDO w mieście Łodzi!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_peter80
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

BUDO w mieście Łodzi!
Witam wszystkich serdecznie!Ciekawy jestem czy macie jakieś doświadczenia z łódzkim Aikido?Jaki jest poziom?A może znacie mogoś kto trenuje w Łodzi?Może mieliście z kimś styczność? :!:
cyt."..w mieście w którym psom chodzenie nawet szkodzi...!"
Adaś Miauczyński(Cezary Pazura) z filmu "Nic śmiesznego" :lol: :lol: :lol:
[/b]
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
nie.. z Łodzią mam wylacznie skojarzenia sexualno-pijackie...
  • 0

budo_horror vacui
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 245 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Warszawy. I nie wstydzę się tego.

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
"Łódź - stolica mediów wschodu"

Tak czytałem w kaźdym razie ale o Aikido tam nie wiem nic.
  • 0

budo_peter80
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
Sexualno-pijackie?AIKI jak mam to rozumieć-czy brałeś w nich udział?Jeśli tak to chyba pozytywne skojarzenia! :D
A jeśli nie-no cóż-zapewniam WAS że znowu nie jest tak tutaj najgorzej-da się żyć 8)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
Wiadmo, że BUDO (jak i kot Pawlaków i Kargulów) z miasta Łodzi pochodzi. :wink:

Jest tam taki jeden, Antoni mu na imię. Całkiem sympatyczny facet.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!

Sexualno-pijackie?AIKI jak mam to rozumieć-czy brałeś w nich udział?Jeśli tak to chyba pozytywne skojarzenia! :D

to jak najbardziej pozytywane wspomnienia.. btw moja podroz do miasta Łodzi z wawa- centralna
wpadllen na dworzec jakies 5 min przed odejciem pociagu, pobieglem na peron i wsiadlem do podstawionego skldu, pociag ruszyl,a ze akurat sie napatpoczyl konduktor wiec go spytalem , kiedy nedziemy w Ł. ot tak, by zagaic.. urzednik pkp zrobil wielkie oczy i powiedzial,ze bedziemy ale w krakowie za jakies 4 h i najblizszy przystanek to czestochowa.. po czy sie oddalil , a ja ludzac sie ,ze chociaz sie zatrzyma w wawa zach pozostalem z twarza przyklejna do szyby.. i pewnei bym tak zostal do czestochowy, gdyby nie to ,ze pocig zwolnil bieg w okolicach wawa costam.. lamiac przepisy i plombe bezpieczenstaw otworzylem drzwi i wyskoczylem . na podmiejskim peronie byl tylko jeden podrozny i chyba byl lekko zdziwiony gdy go zapytalem czy ten do lodzi to juz przejezdzal.. no.. paanie ale on sie tu nie zatrzymuje.- uslyszalem.. to, to ja wiem i zaczailem sie na nadjezdzajacy pospiech wawa cent-lodz , tenze rowniez zwolnil dajac i tym samym szanse, ktora wykorzystalem.
nie lubie sie spozniac na spotkania.. tak jakos.
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
Łódź miasto w ktorym przekrety nie wychodza :] ...
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
huhuhu... :)) chyba śnisz
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
Postaram sie na temat:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bylem na 3 stażach, brałem udział w jednym "zwykłym" treningu. Można poćwiczyć. Innych nie znam. ****/*****
  • 0

budo_peter80
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
Znam,znam ponieważ tam trenuje!
Naszym mistrzem jest Antoni Płoński 2 dan Aikido.
Polecam z czystym sumieniem Łódzkie Centrum Aikido,jeśłi tylko będziecie w Łodzi i bedziecie chcieli sie troche zmęczyć! :twisted:
Ćwiczymy również na dodatkowych treningach dla aikidoków BJJ. :twisted:
  • 0

budo_adamm
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
Cześć. W Łodzi jest kilka klubów w których można trenować Aikido.
Ja trenuję w "Łódzkiej Szkole Aikido Aikibudo" ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] )
Trenerem jest Paweł Benczak (1dan).
Treningi są bardzo ciekawe, dynamiczne, wzbogacone o elementy samoobrony z innych sztuk walki.
  • 0

budo_sakura
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
Ja z kolei ćwiczę w Akademii Aikido Aikikai - i to już chyba będzie komplet aikikajów w mieście Łodzi. Doświadczeń z ćwiczenia w innych klubach i staży na razie brak :(
Pozdrawiam serdecznie łódżkich aikidoka zza miedzy!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] -----> A stefana to bark boli, że się tak trzyma? ;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] --------> polecam, Adam jest bardzo dobry w tym co robi.
  • 0

budo_zirael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:tak gdzieś pośrodku

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
W Łodzi istnieje również sekcja Toitsu Aikido, zwanego potocznie Ki Aikdo. Toitsu A. jest mniej tradycyjnym odłamem Tohei’owego Ki Aikido. Zaletą Toitsu Aikido jest to, iż cały czas się rozwija.
Sekcję prowadzi Dariusz Skowroński (1 dan), trenujący Aikido od 20 lat. 60-70% osób biorących udział w treningach stanowią ludzie studiujący, bądź tuż po studiach. Atmosfera na treningach jest świetna. Można również powiedzieć, iż sekcja jest integracyjna, ponieważ trenuje z nami chłopak, mający za sobą cudem przeżyty wypadek.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!

Postaram sie na temat:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Bylem na 3 stażach, brałem udział w jednym "zwykłym" treningu. Można poćwiczyć. Innych nie znam. ****/*****


pocwiczyc mozna:)nawet na 12 godzinnym treningu :) :) :)
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
Styl ki- aikido mniam mniam... Spróbowałbym tego. Niestety na moją prowincję jeszcze nie dotarło. Moglibyście się rozwijać szybciej.
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!

Styl ki- aikido mniam mniam... Spróbowałbym tego. Niestety na moją prowincję jeszcze nie dotarło. Moglibyście się rozwijać szybciej.

Styl Ki nie nadaje sie do jedzenia. To nie sushi czy sashimi....Oni tam raczej cwicza niezginalna reke i trzymanie jednego punktu.
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!

Styl ki- aikido mniam mniam... Spróbowałbym tego. Niestety na moją prowincję jeszcze nie dotarło. Moglibyście się rozwijać szybciej.

Styl Ki nie nadaje sie do jedzenia. To nie sushi czy sashimi....Oni tam raczej cwicza niezginalna reke i trzymanie jednego punktu.


gdziekolwiek pojawia się wzmianka o Ki Aikido, natychmiast musi pojawić się Wielki Inkwizytor Szczepan ze swoimi głębokimi przemyśleniami o tym stylu. Szczepan, czemu się tak czepiasz Ki-Aikidoków i gadasz brednie? Co Ci Ki Aikido zrobiło? Może podrywałeś jakąś Ki Aikidoczkę i Ci nie dała? :twisted:
Dla mnie to wygląda na jakiś brudny kompleks, bo krytyka jest bardziej emocjonalna niż merytoryczna.
Silvio
  • 0

budo_bestja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź / Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!
:) Zawsze myślałem, że Szczepan ćwiczy razem z drwalami w Kanadzie wiec na co mu subtelnosci KI? I rzeczywiście, każdy ma prawo iść taka drogą, która mu się podoba i jak ją choć troche przejdzie to może ją opisać, bo inaczej to tylko bredzi nie na temat.
Nie każdy MUSI w Aikido szukać na pierwszym miejscu skutecznosci i rozwoju własnego ego, ale o tym już tyle razy pisałem, że juz mi się nie chce.
Bestia
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BUDO w mieście Łodzi!

Styl Ki nie nadaje sie do jedzenia. To nie sushi czy sashimi....Oni tam raczej cwicza niezginalna reke i trzymanie jednego punktu.


Właśnie dlatego chciałbym spróbować. Sądzę, że byłoby to doskonałym uzupełnieniem treningów Aikido wersji Tissiera.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024