Skocz do zawartości


Zdjęcie

KONTUZJA :-(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_kuddlaty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KONTUZJA :-(
Witam wszystkich. Jest to moj pierwszy post. od jakiegos pol roku trenuje KK i przez nieszczesliwy przypadek pare treningow temu po kopnieciu lowkicka ( niecelnego i ogolnie lipnego :P ) popekaly mi kosci srodstopia. Pot tygodniu czasu samemu (domowymi sposobami zdjalem gips). Chcialbym wznowic treningi. Ale nie wiem czy moge (noga troche boli). Jesli tak to jakich cwiczen unikac. A jezeli nie to kiedy bede mogl. Jestem poczatkujacym "KARATEKA" wiec prosze o cierpliwosc.

pozdrawiam kuddlaty
  • 0

budo_modzewa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg (DresSiti)/Grecyja
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
meeen szkoda mi slow nawet...
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
Stary jak chcesz jeszcze kiedyś cokolwiek ćwiczyć to idź po nowy gips i chodź z tą nogą jak z jajakiem.
  • 0

budo_kuddlaty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
To az taka powazna sprawa?? odpowiedzcie prosze
  • 0

budo_buasheii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
aż taka poważna, a nawet bardziej niż taka, dużo bardziej... Jak Ci sie to źle zrośnie to sobie nie pochodzisz, w najlepszym razie będziesz lekko utykać...
  • 0

budo_kuddlaty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
No tak... ale jesli ja nie polamalem stopy tylko pekly mi ta\m jakies kostki w srodstopiu..... to nie wiem. Chcialem zapytac jakich cwiczen narazie unikac. I ewentualnie jak "dbac" o noge jakies oklady albo cos :) z gory thx :)
  • 0

budo_mika'
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(

Chcialem zapytac jakich cwiczen narazie unikac. I ewentualnie jak "dbac" o noge jakies oklady albo cos

I chcesz z tym ćwiczyć ! 8O ja bym nie radziła jak ci się to źle zrosnie to bedziesz miał duże problemy
  • 0

budo_buasheii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
"Jakieś kostki w śródstopiu) w większości tworzą stopę, więc połamałeś sobie stopę i powinieneś jak najszybciej iść po gips :o
  • 0

budo_kuddlaty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
ok. skoro tak mowicie to musze to przemyslec : ) tzn. przez jakis czas nie trenowanie :PPP bo na gips to nie ma takiej opcji
thx
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
Masz do wyboru.
1. Chodzic w gipsie az sie zrosnie, rehabilitowac, opuscic pare treningow.
2. Olac gips, isc mimo bolu, byc twardym, bo karateka nie czuje bolu.

Z tym ze kazde wyjscie niesie za soba konsekwencje.

1. 2 miechy bez treningow, spadek formy, zdrowa noga.
2. Przy najblizszym kopnieciu moga peknac Ci kolejne kosci i kolejne i jeszcze kolejne. Potem skomplikowane zlamanie moze sie nie zrosnac i na starosc bedziesz czul w stopie ze idzie deszcz. A tymczasem bedziesz mial poblemy z chodzeniem i wogole stawaniem na tej nodze. No ale bedziesz "twardy" i "madrzejszy" od lekarzy.

Wybor nalezy do Ciebie.
  • 0

budo_kuddlaty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
Dziekuje Liczmistrzu za rozrysowanie sytuacji :) mysle ze opuszcze te kilka treningow ;-)

Ale mam w takim razie inne pytanie. Co robic w domu (pewnie z gipsem) zeby nie spadla forma za bardzo (pompki i co oprocz tego)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
Mozesz pomachac hantelkami sobie, robic brzuszki, nozyce - wszystko to co nie obciaza Ci nadwyrezonej stopy.
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
Chyba podwieszę ten temat... w zbiorze "najgłupsze pomysły". :twisted:
  • 0

budo_kuddlaty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
HEHHE czuje sie zaszczycony :PPPPP ale wolalbym nieee :P
kuddlaty
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(

HEHHE czuje sie zaszczycony :PPPPP ale wolalbym nieee :P
kuddlaty

To pomyśl o swoim zdrowiu perspektywicznie, a nie tylko patrząc na obecne treningi. Złamania w obrębie stopy, dłoni ze względu na ilość występujących tam kostek muszą być dobrze hmm wyleczone, żeby potem nie narzekać na każdy ruch i nie stać się przepowiadaczem pogody.
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
stosuj sie do zalecen lekarza i kombinuj !
  • 0

budo_maciejsobczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 391 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawka

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(

Witam wszystkich. Jest to moj pierwszy post. od jakiegos pol roku trenuje KK i przez nieszczesliwy przypadek pare treningow temu po kopnieciu lowkicka ( niecelnego i ogolnie lipnego :P ) popekaly mi kosci srodstopia. Pot tygodniu czasu samemu (domowymi sposobami zdjalem gips). Chcialbym wznowic treningi. Ale nie wiem czy moge (noga troche boli). Jesli tak to jakich cwiczen unikac. A jezeli nie to kiedy bede mogl. Jestem poczatkujacym "KARATEKA" wiec prosze o cierpliwosc.

pozdrawiam kuddlaty


8O 8O 8O zamiataj spowrotem po gips, z tymi jakimiś tam kostkami jest sporo problemów. Dokładnie to co slasz napisał jest ich tam troche i nie ma żartów
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
kufa, masz pokiereszowane srodstopie i sam sobie sciagasz gips 8O ? po tygodniu? 8O nie masz wyobrazni?
pojdz lepiej z tym do lekarza, taka rada zglebi serca!!
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
Hmm a ja bym jednak podwiesil ten post. A raczje dal go do "Najlepszych postow dzialu" czy cos takiego i nazwal "Co zrobic jak glupi lekarz zalozy ci gips". Mowie calkiem powaznie.

Proponuje jeszcze bys kuddlaty nie zakladal gipsu znowu, chodzil na treningi i po pol roku napisal tutaj swoje doznania po domowej kuracji zlamania srodstopia.

Mysle, ze to bylo by bardzo pouczajace dla nastepnych madrzejszych od lekarza maniakow sportowych.

Pozdrawiam.

PS: jak by ktos nie zrozumial postu to powiem na wszelki jasniej: Lec do lekarza po gips bo zostaniesz kaleka.
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KONTUZJA :-(
Wiecie, Nakayama niegdys ze zlamana reka zdobyl mistrza swiata a potem dopiero sie przyznal trenerowi ze mial zlamana reke. Allen Iverson gral ze zlamanym kciukiem prawie trzy kwarty zdobywajac wtedy ok. 40 pkt.

Ale nikt z nich nie zdejmowal sobie gipsu!!! Poza tym Allen dostaje za to kupe kasy a Nakayama wygral mistrzostwa swiata. A co do tego przypadku to chyba nie trzeba komentowac. Z dorego serca: ZAPIE***** do szpitala! Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024