Skocz do zawartości


Zdjęcie

przeskok "czegoś"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_inny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

przeskok "czegoś"
witam
pisalem kiedys ze cos mi strzela w biodrze...
teraz mam inne "pytanie?"
przy zgiecie nogi w kolanie ( kat prosty ) czuje przeskok
tj jakies sciegno przeskakiwalo przy wyprostowaniu nogi i przy zgieciu wracalo na swoje miejsce
przy chodzeniu tego nie odczuwam, bo nie zginam az tak nogi
przy bieganiu raczej tez nie
"przeskok" ma miejsce pod kolanem i tylko w lewej nodze
mam tak od zawsze tzn odkad pamietam nigdy nie bylem z tym u lekarza bo nic mnie nie boli i raczej mi to nie przeszkadza
tak tylko pytam ...
mial ktos kiedys cos podobnego ???

pozdrawiam
  • 0

budo_mika'
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"
Ja tez tak mam. Byłam ostatnio u ortopedy on mnie zbadał i powiedział że nie moge trenować, tylko że mnie to prawie wcale nie boli więc narazie biore leki które mi przypisał i trenuje dalej :D
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"
też to mam i nie przeszkadz to mi w treningach :twisted:
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"
widze ze nie jestem jedyny no ja też ;)
może pod koniec sezonu wybiore się z tym do lekarza (sportowego!), a narazie ściągacz na kolano podczas ćwiczeń ;)
  • 0

budo_>zak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"
Też miałem coś podobnego. :( W moim przypadku musiałem ugiąć nogi do kąta o wiele mniejszego niż 90 stopni. To coś, co przeskakiwało nie powodowało bólu, ale tak jakoś nieprzyjemnie było. Dziwne uczucie. U mnie przeskok ten był duży … aż się noga przy tym trzęsła. :cry:
Tak jak pisałem, od pewnego czasu już tego nie mam. :wink: W dziwnych okolicznościach mi to zniknęło. Skakałem na materacach jakieś tam akrobacje, salta. W pewnej chwili poczułem, że kolano mi sztywnieje i puchnie. Cholernie się przestraszyłem! 8O Usiadłem se na ławeczce i patrzę a tu nic nie strzela ani nie przeskakuje w kolanie. 8O Po trzech tygodniach opuchlizna zeszła i kolano jest sprawne. Sam nie wiem co o tym myśleć. :roll: Na razie nie obciążam go zbytnio.
  • 0

budo_proxopata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"
ja jak zrobie w Front Kicka to mi cos przeskakuje w biodrze ale tylko jak robie prawa noga 8)
  • 0

budo_nothing
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"
ja tez tak mam w biodrze, jak tak dalej bedzie na starosc bede uzywała balkonika do chodzenia :?
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"
Boshe ludzie sekund pińć POMYŚLCIE, jeśli wam się to uda to poeinniście dojść do wniosku że lekarz nie gryzie i może jednak było by miło do niego zajrzeć, choćby po to żeby wiedzieć czym ryzykujecie w sytuacji kontynułowania trenigówi i żeby potem nie jęczeć, że nikt nie ostrzegał. No chyba że znacie swój organizm tak zajebiście.... a to wtedy sorry :roll:
  • 0

budo_>zak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"
MiJar wyluzuj! Nie takim tonem mi tutaj. :) Byłem u lekarza i zamierzam przejść się ponownie na konsultację, ale do innego. Gdybym wcześniej wiedział, co mi ten osobnik powie na wizycie oszczędziłbym sobie czasu. Typek nawet dobrze się nie przyjrzał, nie do końca posłuchał i wali tekst „Panie! Nie rób pan nic miesiąc, a przejdzie!”. :roll: Nie wiem… może jestem jakiś dziwny, ale ja z tego nie byłem zadowolony. :evil:
  • 0

budo_inny
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"

Boshe ludzie sekund pińć POMYŚLCIE, jeśli wam się to uda to poeinniście dojść do wniosku że lekarz nie gryzie i może jednak było by miło do niego zajrzeć, choćby po to żeby wiedzieć czym ryzykujecie w sytuacji kontynułowania trenigówi i żeby potem nie jęczeć, że nikt nie ostrzegał. No chyba że znacie swój organizm tak zajebiście.... a to wtedy sorry :roll:

heheh, pojde do lekarza i spedze caly dzien na czekaniu
...gdzies mam takie cos ;]

PS a swoje i tak bede robil
  • 0

budo_boshenqa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"

przy zgiecie nogi w kolanie ( kat prosty ) czuje przeskok ...



Też tak mam odkąd miałam operacje kolana (rekonstrukcję troczków) :?
  • 0

budo_matgaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"
A mi strzelało w kolanach jak zginałem, czasem czułem też ból (co kilka miesięcy) jak długo siedziałem i było zgięte o 90 stopni. Poszedłem do ortopedy, stwierdził że to, jak on to nazwał, tzw. "miękkie rzepki", zapisał mi jakieś tabletki z wyciągiem z sosu sojowego i awokado chyba, po miesiącu brania przeszło i do dzisiaj nie mam z tym problemów. Już nic nie strzela (czasem sporadycznie, ale to normalne).
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: przeskok "czegoś"
Przeskoki w biodrach to podobno wynik warunków anatomicznych :-) .
O kolana się strasznie boje, bo mi strzelają:( ,ale przestają jak je troche rozruszam/rozgrzeje. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024