Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

ech, nic nie umiem z tego aikida... :cry:

Ej, po pierwsze primo to mój txt :wink:

oj, pożyczyłam se na chwilę, no... :oops:

jak się z kimś tyle gada, to i przejmuje się masę powiedzonek. ;)

po drugie primo to słuchaj Randalla

ja się staram, tylko potencjału brak. ech, starość nie radość.

co to za nagonka na boguduchawinną ligeję? :(

kiedy zlot robimy? kolegi h-k nie da się chyba uprosić, żeby się znowu zajął czymś, co może nie wypalić...

po trzecie primo nie wyolbrzymiajmy wątpliwych zdolności organizacyjnych jakiegoś kolegi h-k. h-k jak gdzieś jedzie to daje cynk ludzikom i tym sposobem się z nimi spotyka i razem trenuje a potem integruje. Nie wymaga też wcześniejszych zgłoszeń ani rejestracji uczestników spotkania :wink:

do zdolności organizacyjnych kolegi zastrzeżeń żadnych nie ma. tylko w narodzie chęci brak. ;)

żeby nie oftopować. przed treningiem nijak się nie czuję, ale cieszę się, że zagoiły się zadrapania i krew nie będzie kapać na matę i gi partnera. ;)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
dzisiaj rano obudziłam się z bólem szyi. przewiało mnie. no to super... w ciągu dnia w pracy podjęłam decyzję, że nie pójdę na trening. wróciłam do domu. napisałam koledze na gg, że nie idę na trening. potem przeczytałam, to co napisałam. potem napisałam "chociaż może jednak..." i poszłam na trening. nie mogę bez tego żyć!
ból szyi podczas treningu prawie mi przeszedł (rozgrzanie)
ciekawe, co będzie jutro rano...
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Bengaiem nasmaruj :D
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

dzisiaj rano obudziłam się z bólem szyi. przewiało mnie. no to super... w ciągu dnia w pracy podjęłam decyzję, że nie pójdę na trening. wróciłam do domu. napisałam koledze na gg, że nie idę na trening. potem przeczytałam, to co napisałam. potem napisałam "chociaż może jednak..." i poszłam na trening. nie mogę bez tego żyć!
ból szyi podczas treningu prawie mi przeszedł (rozgrzanie)
ciekawe, co będzie jutro rano...


albo kup sobie końską maść (tak się nazywa). to jest maść rozgrzewająca (piecze trochę po posmarowaniu), w skład której wchodzą różne zioła. nic z konia, wbrew nazwie, w sobie nie ma. ;) jest rewelacyjna. popytaj w aptekach - powinna już być dostępna u nas, my ją kupiliśmy akurat w Czechach, ale z tego co wiem, znajomi dostali już w Polsce.
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
chyba nie będzie takiej potrzeby :) bengaya znam i używam, ale akurat nie miałam wczoraj pod ręką więc poszedł w ruch fastum.

drugi raz już się okazało, że trening czyni cuda, zupełnie jak znachorstwo...
za pierwszym razem (ze dwa lata temu to było) byłam mocno przeziębiona i miałam temperaturę. poszłam na trening. to była zima :) wracałam z treningu na piechotę (mam około 2 km) i czułam się tak, jakbym za chwilę miała upaść i nie wstać. dowlokłam się do domu i padłam trupem na wyrko. rano wstałam... zdrowa jak ryba :)

w tej chwili szyja mnie nie boli w ogóle :) idę na trening hihi ;) pa
  • 0

budo_marmag13
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Przeszlam przez polowe notek umieszczonych w topicu i poczulam sie troche lepiej. ;)
Jestem poczatkujaca zarowno na forum jak i w samym aikido, a moje uczucia po tej dosc malej ilosci zajec (mozna powiedziec ze poznaje aikido przez niecaly miesiac) wachaly sie juz od poczucia pewnej lekkosci wewnetrznej, szczescia do dosc silnej irytacji na siebie, dolek motywacyjny w to wlaczajac. Trafilam do grupy troszke bardziej zaawansowanej niz moja skromna osoba i niedosyc, ze mialam (mam) wrazenie ze ciagle za szybko to wszystko zapominam (niby wszystko rozumiem jak technika jest pokazywana, a jak mam sama to zrobic to czuje sie jak ostatnia sierota bo nic nie pamietam) to jeszcze pewnie innym przeszkadzam w dobrze spedzonej godzince na treningu, niby staram sie byc tzw. "dobrym uke" no ale to roznie wychodzi :? (na jednych z zajec podobno trzymalam "jak baba").
Zaczelam nawet szukac info, czy gdzies moze wypowiadaja sie jakies 30-letnie "staruszki", ktore to ani kondycji nie posiadaja, ani nie cwiczyly nigdy wczesniej zadnej ze sztuk walki a jednak zaczely poznawac aikido i udalo im sie wytrwac. :roll: Narazie dzien treningu moge okreslic jako : walka przed zajeciami ( nie dam sie, wytrwam, ten siniak/stluczenie wcale tak bardzo nie boli, moze tym razem uda mi sie zrobic choc znosnie to ukemi - jak zaczelam poznawac aikido apetyt mi o polowe zmalal ;) ), walka w trakcie zajec ( z wlasnym cialem, z wlasna pamiecia, z wlasnymi glupimi nalecialosciami na psyche ;) ), walka po zajeciach ( znowu dalam ciala, znowu gdzies zapodziala mi sie koncentracja, znowu trzeba bedzie mascia potraktowac bolace miejsca, ech pewnie znowu nauczyciel uznal ze jestem beznadziejna itd itd ). Ja to nazywam 3W ;)
Najlepsza byla przyjaciolka, gdy probowalam ja namowic aby zaczela razem ze mna chodzic na zajecia:: "Wiesz ja to bylam kiedys na kursie samoobrony, ale Ty to rzucasz sie na cos powazniejszego. Ja to boje sie ze sie tam polamie. I wogole jestes posiniaczona, poobcierana i nadal tam chodzisz. Ty poprostu to lubisz." No wyszlam na taka co lubi zadawac sobie bol. :D A mnie poprostu urzekla ta lekkosc wykonywanania roznych technik, ktora widzialam u zaawansowanych osob oraz podejscie aikido do roznych aspektow naszego zycia. ( w tym do drugiego czlowieka )

Zatem ogolnie czuje sie beznadziejna po treningu, ale jeszcze troche beda mnie widziec w dojo do ktorego chodze. 8)
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
hej

ojojojojojoj - nie za duzo tych wszystkich dylematow jak na tak krotki czas cwiczenia?
:-)

rozmawiam czasami z moimi uczniami i maja podobnie :-)

najlepiej przez dosc dlugi czas sie tym wszystkim nie zajmowac, to jak cwiczysz, jak sie czujesz jak wyglkadasz na tle grupy...
to wszystko sobie daruj - skup si ena samych cwiczeniach

to czy dla innych jestes zawalidroga czy nie to tez niewazne :-)

z tym niech sobie radza oni :-)

powodzenia Ci zycze i radosci z tren


----------------

tak sie ostatnio zastanawiam co ja czuje po treningu...

wiecie, najczesciej czuje radosc wlasnie
mam wrazenie ze robie cos fajnego i dobrego i inni dostaja cos co jest im potrzebne
i ciesze sie z tego :-)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
ja tam zawsze czuje radość po treningu i w 90% przypadków również radość przed treningiem (że mam go w perspektywie)
a co do 30toletnich staruszek :evil: to ja zaczynałam mając lat 26 i jakoś nie czuję się z tym źle :)
  • 0

budo_marmag13
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Poszukiwalam opcji "edycja", ale ostatecznie laduje z nastepnym wpisem. ;)

Zatem mam nowe postanowienie: mniej rozmyslania a wiecej dzialania => wieksza przyjemnosci z treningow. ;) (dziekuje Ms.Smile)

Kantele jezeli kogos urazilam okresleniem "staruszka" - przepraszam. :oops:
Uzycie tego slowa to zapewne efekt przypomnienia sobie slow pewnego kolegi gdy mu napisalam jak spedzam wolny czas. ;) Rzekl cos mniej wiecej takiego: "Co tez ostatnio dzieje sie z tymi kobietami!. Stateczne matrony powinny siedziec w domu a nie wloczyc sie po jakis klubach." :!:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

ja tam zawsze czuje radość po treningu i w 90% przypadków również radość przed treningiem (że mam go w perspektywie)

a bo Ty w ogóle jesteś pozytywnie nastawiona do wszystkiego. :)

jak w końcu pozbyłaś się tej bolącej szyi? bo mnie by się teraz bardzo przydało. tak samo jak oczy w plecach albo nowa obrotowa szyja, bo nie mogę się obejrzeć za siebie. :(

Uzycie tego slowa to zapewne efekt przypomnienia sobie slow pewnego kolegi gdy mu napisalam jak spedzam wolny czas. ;) Rzekl cos mniej wiecej takiego: "Co tez ostatnio dzieje sie z tymi kobietami!. Stateczne matrony powinny siedziec w domu a nie wloczyc sie po jakis klubach." :!:

ćwicz to, co chcesz i co Ci sprawia radość, a głupimi komentarzami się wcale nie przejmuj. ;)
  • 0

budo_martinooo16912
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory/ Dublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
ja tam lubie aktywny wypoczynek a więc po treningu czuje się świetnie:P:P a poza tym każdy mówi: ''fajnie by było coś ćwiczyć a potem to umieć", ha a po pierwszym treningu wymiękają i nie idą na drógi ja tam lubie jak ktoś jest wytrwały w tym co robi a poza tym to sporty walki są świetne:P
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
ligeia: fastum + jedwabny szaliczek (w nocy też) :)
  • 0

budo_anmee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Poszukiwalam opcji "edycja", ale ostatecznie laduje z nastepnym wpisem. ;)

Zatem mam nowe postanowienie: mniej rozmyslania a wiecej dzialania => wieksza przyjemnosci z treningow. ;)




Długość stażu mam podobną do Twojego Marmag13, a i wiek pewno podobny ;-)
Na początku też czułam się jakbym miała dwie lewe ręce i nogi (a w głowie piosenka "i co ja robię tu".... :roll: ) ale na szczęście przestalam się tym przejmować i jest coraz lepiej :D
No a po treningu to oczywiście pełnia szczęścia (endorfinki oczywiście :D ) - no - chyba, że się jest tak zdolnym jak ja, żeby sobie w grzbiet nosa kolankiem trafić - to wtedy jeszcze mały ból :wink:
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

No a po treningu to oczywiście pełnia szczęścia (endorfinki oczywiście :D )

Hi Anmee :D
Dodaj piwo, będzie jeszcze fajniej :wink:
  • 0

budo_anmee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
hmm....zima i zimne piwko :roll:
chyba nie dla mnie :wink:
  • 0

budo_shabu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

hmm....zima i zimne piwko :roll:
chyba nie dla mnie :wink:

To pij grzane. :)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
nigdy bym nie przypuszczała, że podzielę zdanie h-k na temat wpisów w tym temacie (wyrażone parę stron temu, niezmienne). podzielam. a teraz idę zjeść własny kapelusz. :roll:
  • 0

budo_anmee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
To pij grzane. :) [/quote]

To jest jakieś rozwiązanie 8)
Moje "odczucia" po treningu mogłyby być jeszcze ciekawsze.....ale wtedy chyba lepiej byłoby ich na forum nie umieszczać :roll:
  • 0

budo_anmee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
A dzisiaj po treningu czuję się jak mały nieudacznik :cry: :?
  • 0

budo_yazon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

A dzisiaj po treningu czuję się jak mały nieudacznik :cry: :?

aż tak źle było ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024