Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

budo_kurzymiś
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

NIe wiem czy o tym pisalem...........jeden kolega, 1 dan, wycwiczony jak orzel, mial niesamowity wypadek w pracy. Pracuje przy organizacji wystaw, koncertow itd -- stawia rusztowania takie tam sprawy....Pracowal w pewnym momencie na wozku samojezdnm ktory ma zamontowany podnosnik, co ma taka platforme ktora podnosi pionowo na takich rozkladajacych sie 'nozycach'. Co sie okazalo, ze oni uzywali ta platforme do podnoszenia i zawieszania roznych kabli samemu siedzac w tej platformie! przestraszony przestraszony

Tym razem kabel sie gdzies zaczepil i podnosnik razem z platforma sie poprostu przewrocil. Kolega byl na wysokosci ok 10 metrow. Widzac ze platforma leci w dol, zlapal sie za zabezpieczjace je prety ktore otaczaly platforme, ze strony przeciwnej niz ta, ktora platforma uderzyla w beton.

Impakt byl taki, ze prety grubosci kciuka sie wygiely w miejscu w ktorym je trzymal i to chyba go uratowalo. Zlamal sobie 'tylko' kregoslup :cry: :cry:
Osobiscie sie strasznie ucieszylem ze przezyl i mialem niesmiala nadzieje ze bedzie mogl w miare normalnie chodzic i zyc.

Najpierw mial operacje polegajaca na zcisnieciu kregow powyzej tego peknietego kregu i ponizej za pomoca jakichs metalowych pretow. Tak ze pewien odcinek kregoslupa mu sie poprostu nie zgina. ALE!!!!! Gosciu od razu rozpoczal pelnoetatowa rehabilitacje i 7 miesiecy pozniej, czyli obecnie, zapierdziela jak maly motorek na macie, jak za dawnych czasow, padalec jak sie patrzy, juz nie mowiac o tym ze miesiac temu wrocil do tej samej pracy, wariat jeden. Prawie wykonczyl mnie kondycyjnie dzis na treningu poklon

ZWYKLY CUD!!!!!!!!!

Wlasnie uwierzylem, ze dla aikidokow nie ma rzeczy niemozliwych :) poklon poklon poklon


Jaki to ma w ogóle związek z czymkolwiek??
  • 0

budo_athropina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Jaki to ma w ogóle związek z czymkolwiek??


Tutaj to Twój post nie ma związku z czymkolwiek.
Przepraszam z offtopa
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Jaki to ma w ogóle związek z czymkolwiek??

Wyrazilem swoje odczucia po treningu, jak zobaczylem do czego doszedl po 6 miesiacach rehabilitacji. Znaczy chyba na temat? :lol:

A ty, Kurzymiś, masz cos do powiedzenia o swoich odczuciach po treningu? Cwiczysz w ogole cos?
s(niezwykle zaciekawiony....)
  • 0

budo_kurzymiś
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
A tak właśnie się słada, że ćwicze.
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
cwiczy idiotyczne pisanie postow :>

po moim wczorajszym treningu sa odczucia nastepujace: fajne bylo ognisko hihi ;D
  • 0

budo_kurzymiś
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
I kto tu pisze idiotyczne posty Co ma znaczyć "fajnie było" nie moge z tobą.
  • 0

budo_athropina
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 162 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Słuchaj Kurzymisiu, miło Cię widzieć na Vortalu, ale jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat to może nic nie pisz. Twoje posty niczego nie wnoszą a wywołują irytację, z pewnością nie tylko moją. Kusi mnie dłuższy wykład na temat tego typu wyskoków ale nie mam zamiaru sie denerwować przed treningiem, a zreszta byłoby nie na temat.
Więc proszę zastanów sie zanim coś napiszesz następnym razem.
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
kurzymis ===> killfile :)

dzisiejszy trening pozwolil mi odreagowac poranek, w ktorym to obejrzalam moj plan zajec w szkole na ten semestr... (m. in. niedziela: zajecia od 8:00 do 20:30 bez zadnej przerwy)
  • 0

budo_sos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:urban territory
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
przepraszam za ot ale nie moge

bez zadnej przerwy

Jak będziecie się przemieszczać między salami? Teleport? :) :) :) :) :)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

przepraszam za ot ale nie moge

bez zadnej przerwy

Jak będziecie się przemieszczać między salami? Teleport? :) :) :) :) :)


mialam na mysli okienka. :roll:
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Uff, dzisiaj intensywny, ale relaksacyjny i spokojny trening :)
Ostatnio musiałem jedno spotkanie opuścić i teraz odkryłem że jak mi jakieś wypadnie to potem cholernie tęsknię do maty, to chyba dobrze, co nie?
:) :)
Jeszcze takie mam pytanie. Czy w ramach rozgrzewki też ćwiczycie przepychanie sie i te zapasy w "pieskach"? Świetna sprawa :D :D
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Ostatnio musiałem jedno spotkanie opuścić i teraz odkryłem że jak mi jakieś wypadnie to potem cholernie tęsknię do maty, to chyba dobrze, co nie?

heh, syndrom początkującego :) :)

Czy w ramach rozgrzewki też ćwiczycie ... te zapasy w "pieskach"? Świetna sprawa :D :D

co to są zapasy w pieskach? 8O :wink:
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Ostatnio musiałem jedno spotkanie opuścić i teraz odkryłem że jak mi jakieś wypadnie to potem cholernie tęsknię do maty, to chyba dobrze, co nie?

heh, syndrom początkującego :) :)

Czy w ramach rozgrzewki też ćwiczycie ... te zapasy w "pieskach"? Świetna sprawa :D :D

co to są zapasy w pieskach? 8O :wink:



ligeia - nie wiem ile masz lat, ale jak będziesz starsza, to napewno jakiś miły kolega pokaże Ci na czym polega zabawa w pieski.... :wink: :) :) :) :)

swoją droga, ciekawe, że oni tak robia na rozgrzewce.. fajne dojo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

ligeia - nie wiem ile masz lat, ale jak będziesz starsza, to napewno jakiś miły kolega pokaże Ci na czym polega zabawa w pieski.... :wink: :) :) :) :)


jak będę jeszcze starsza niż jestem to już żaden kolega nie zechce mi nic pokazać :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Hehe, dobra już wyjasniam xD
Co do samego ćwiczenia to jest świetne i bardzo urozmaica rozgrzewkę (moża przyda sie osobny temacik o rozgrzewkach, ćwiczeniach oddechowych w aikido itd? :) )
Ogólnie narysowałbym w paincie, ale chyba łatwiej będzie zrobić zdjęcie na treningu czy coś, bo z moim talentem jest krucho. Pozycja na czworakach, partnerzy naprzeciw siebie, lekko przesunięci wzgledem siebie. Ręce na przemian, tzn moja lewa, jego prawa, moja prawa, jego lewa w jednej linii. No i dalej siłowe przepychanie sie barkami, ręce i kolana cały czas na macie. Takie zapasy bark w bark, potem zmiana stron :)
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
aa, sorka za spam

kurm28---> wg Ciebie to źle czy dobrze że tka robimy, bo jakoś emotki wskazują na ironię ;]
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Ogólnie narysowałbym w paincie, ale chyba łatwiej będzie zrobić zdjęcie na treningu czy coś, bo z moim talentem jest krucho. Pozycja na czworakach, partnerzy naprzeciw siebie, lekko przesunięci wzgledem siebie. Ręce na przemian, tzn moja lewa, jego prawa, moja prawa, jego lewa w jednej linii. No i dalej siłowe przepychanie sie barkami, ręce i kolana cały czas na macie. Takie zapasy bark w bark, potem zmiana stron :)


Thnx za wyjaśnienie. U nas się robi troszkę inaczej - np. tak: podpór przodem jak do pompek, naprzeciwko partnera, no i próbujemy podciąć rękę/ręce partnera, żeby wytrącić go z równowagi, a on próbuje zrobić to samo z nami. Też niezła zabawa. Może być jeszcze siłowanie się na ręce - dwie osoby stoją naprzeciwko siebie (w pozycji z jedną nogą z przodu), podają sobie ręce, jakby chciały się przywitać i też próbują wytrącić się nawzajem z równowagi, zaznaczam, że nie można przesunąć stopy nawet o milimetr, nie mówiąc o wywróceniu się na matę. :D No i jeszcze parę innych równie fajnych ćwiczonek. :)

P.S. Kurmowi to chyba chodziło o inne "pieski" nie mające absolutnie nic wspólnego z waszą rozgrzewką. :D
  • 0

budo_isao
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1470 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz/Brighton
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
[/quote]

P.S. Kurmowi to chyba chodziło o inne "pieski" nie mające absolutnie nic wspólnego z waszą rozgrzewką. :D [/quote]

Heh to z Twoich rozgrzewek tez może być fajne ;]
A co do kurma to hmm głodnemu chleb na myśli ;]
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
[quote name="budo_Isao"][/quote]
A co do kurma to hmm głodnemu chleb na myśli ;][/quote]

zawsze i wszędzie :lol: :lol:
mam się czuć zaproszony?

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
halo, zeszliscie troche z tematu...

ostatnio moje treningi sluza jako srodek do odstresowania sie. wczoraj odstresowywalam sie po kradziezy roweru a dzisiaj po nocy spedzonej na komisariacie (w sprawie roweru) i jeszcze paru innych rzeczach (tez zwiazanych posrednio z kradzieza roweru). kurde.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024