Skocz do zawartości


Zdjęcie

PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1321 odpowiedzi w tym temacie

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
chyba sie nie dowiem jaka temperatura u nas w dojo bedzie jutro bo sie wlasnie dowiedzialam ze treningow nie bedzie az do odwolania bo awaria siakas... buuu ;( moze pojde tymczasem na jakis trening do innego dojo...? a moze poswiece ten czas na douczanie sie do egzaminu z technik komunikacji w organizacjach gospodarczych (uroczy przedmiot, mowie wam...)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Oj, ja chyba też jutro nie dotrę na trening :( przez te nasze wschodnie śniegi i mrozy, no i ten (ś)wirus jakoś się odczepić nie chce. :(

Podobno na takie (ś)wirusy najlepsza wódka z pieprzem, tylko gdzie ja teraz po nocy pieprz znajdę? :twisted: 8)

ligeia (naiwnie wierząc, że do jutra jej przejdzie)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
No i się doigrałam. Niewinne wyglądający (ś)wirus okazał się zapaleniem oskrzeli. :bad-words: :bad-words: :bad-words: Stażów w wyziębionych dojach mi się zachciało.

Jak ja przeżyję dwa tygodnie bez treningów? :cry: :cry: :cry:

I co ja tu będę pisać? Przecież nie będę zdawać relacji ze stopniowego nasilania się mojej tęsknoty za naszym przytulnym dojo. :wink:

Kiszka na całej rozciągłości... :(
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
ligeia nie lam sie, mnie czeka pewnie nieco dluzsza przerwa, chyba ze pojde gdzie indziej cwiczyc. chociaz zastanawiam sie, bo bez treningow wiecej czasu na nauke i dlubanie sie w kompie (hobbystycznie) i moze pojade odwiedzic babcie... hyhy...
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

No i się doigrałam. Niewinne wyglądający (ś)wirus okazał się zapaleniem oskrzeli. :bad-words: :bad-words: :bad-words: Stażów w wyziębionych dojach mi się zachciało.

Znam ten ból.
Tym właśnei się rózni zawansowany aikidoka od początkującego ;) ja wiedziałem, że jak nie spauzuję to skończę na antybiotykach. Tydzień bez treningów i jeszcze czas był na naukę. Już praktycznie zdrowy jestem, dzisiaj sobie pocwiczyłem. Nie łam się, takie wyczujcie własnego ciała i mozliwości też z czasem przychodzi. Zdrówka.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Kantele i Randall, dzięki wam za miłe słowa. Ale i tak mam doła. :cry: A za oknem takie piękne słońce i prawie upał (jedyne -8 :) ).

Kantele, możesz do nas się wybrać, Lublin przeca tylko 2,5 godzinki drogi od Wawki. :)

Ale ci Randall zazdroszczę, że sobie poćwiczyłeś, ja to będę tak zapóźniona jak wrócę po tych dwóch tygodniach na treningi, że zapomnę gdzie ręka, gdzie noga i jak wygląda pad twardy. :(

Dobra, kończę, bo się zaczynam mazgaić i rozczulać nad sobą. A fe! Ninja nie może być mientka, jak to mówią. :)

Pozdrówka i ćwiczcie sobie ładnie. :)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Nasila się... tęsknota za treningami... :( A moja grupa będzie miała teraz codziennie półtoragodzinną porcyjkę ćwiczeń przez calusieńkie ferie. Farciarze! Ale może uda mi się załapać na drugi tydzień ferii...

ligeia, zastanawiając się dlaczego zaczyna już pisać do samej siebie w tym temacie :?
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
bo tu sie pisze o wrazeniach po treningu a nie wrazeniach z braku treningu... jak nie ma treningu to sie enie pisze :)
ja moze w przyszlym tygodniu obskocze jakies inne dojo bo bede miala wiecej luzu (w ten weekend mam najgorsze zaliczenia i egzaminy a potem zostanie mi jeszcze tylko jeden i to w dodatku niezbyt straszny)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

bo tu sie pisze o wrazeniach po treningu a nie wrazeniach z braku treningu... jak nie ma treningu to sie enie pisze :) ...


Ups, to ja już milczę jak grób. :) Napiszę coś po treningu kiedyś tam.

Powodzenia na egzaminach :!:
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
HA!
co prawda moje dojo zamkniete, ale przeciez nie mozna tak nigdzie nie chodzic, bo sie uswierknie... w zwiazku z tym wczoraj bylam w hoffmanowym dojo na raclawickiej :) po tygodniu bez treningow, to bylo cos cudownego, czuje sie jak nowo narodzona :D
nawiasem mowiac, bardzo mi sie podoba atmosfera tego dojo :)
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Ale farciara z ciebie Kantele! Normalnie skręca mnie z zazdrości. :lol: :twisted:

Ja zbliżając się, mam nadzieję, do końca mojej oskrzelowej traumy, zamierzam pojawić się na treningu pod koniec tygodnia. Ano zobaczymy co z tego wyjdzie. Już nie daję rady w domu. Help! :evil:
  • 0

budo_siems65
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Do niedawna, trenując dużo na siłowni, nadwyrezylem sobie plecy. Skutek tego jest taki, ze jakkolwiek po treningu Aikido nawet b. wyczerpujacycm jest git - czuje sie zrelaksowany, to na drugi dzien tak mnie bola plecy, ze nic mi sie nie chce robic. Troszke mnie to martwi, chociaz sensei twierdzi ze to minie. Treningi sa dwa razy w tygodniu i jak tylko troszke plecy sie uspokoją po pierwszym treningu, to na drugim sie odzywaja i tak w kolko.
Nadwyrezone mam miesnie czworoboczne, szersze grzbietu i lędźwiowe.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
:paker: :paker: :paker:

No, nareszcie :!: Po treningu świeżo jestem, naładowana pozytywnie endorfinami. 8) Tego mi właśnie było trzeba! :paker: (jaka szkoda, że nie ma takiej ikonki aikidockiej) Podczas rozgrzewki nie raz oddechu mi brakowało, ale przecież nindża mientka być nie może. Udało się przetrwać! Parę nowych rzeczy, które pierwszy raz na oczy widziałam, ale dzięki kolegom udało się szczęśliwie przez nie przebrnąć. :wink:

W sumie jest zajefajnie (że się posłużę współczesnym slangiem młodzieżowym). :)

PS. Dzięki, Randall. Za trening. :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Randall ćwiczyłes z kobieta na macie. :D przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony
Zgroza. Apage Apage
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Nie ćwiczył, a prowadził trening, a to IMHO różnica. :roll:
Gambit, weź wyluzuj. :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
To jeszcze gorzej przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony przestraszony :)
Więcej luzu wrzucić nie moge bo mi zwieracze puszczą:D
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Randall ćwiczyłes z kobieta na macie.
Zgroza. Apage Apage

No takie zarzuty wystawić bez zbadania sprawy, to dopiero potwarz. :lol:

Fakt, prowadzenie treningu z kobietami to zgroza. :twisted: Przynajmniej z niektórymi. Ale jak to stało w "Panu Twardowskim": "Lecz Pan kazał, sługa musi, skąpał się biedak po szyję".
:twisted: :twisted: 8) :wink:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!
Jeszcze jedno, będzie kwita,
Zaraz pęknie moc czartowska;
Patrzaj, oto jest kobiéta,
Moja żoneczka Twardowska.
Ja na rok u Belzebuba
Przyjmę za ciebie mieszkanie,
Niech przez ten rok moja luba
Z tobą jak z mężem zostanie.
Przysiąż jej miłość, szacunek
I posłuszeństwo bez granic;
Złamiesz choć jeden warunek.
Już cała ugoda za nic."
Diabeł do niego pół ucha,
Pół oka zwrócił do samki,
Niby patrzy, niby słucha,
Tymczasem już blisko klamki.
Gdy mu Twardowski dokucza,
Od drzwi, od okien odpycha,
Czmychnąwszy dziurką od klucza,
Dotąd jak czmycha, tak czmycha.
  • 0

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

Więcej luzu wrzucić nie moge bo mi zwieracze puszczą:D

Musisz, bo ci się trybiki przegrzeją od nadmiernego kombinowania i co wtedy? :rofl: :rofl: :rofl:
Uuuuuuu, nie chciałabym być wtedy w twojej skórze. :) :) :)

A Randall trening bardzo dobrze poprowadził i nie ma się czego wstydzić. A to że baba to mówi to komplement podwójny. :P 8) I wcale się nie podlizuję. Kto mnie dobrze zna, ten wie że nie rzucam słów na wiatr. I nie trwonię słów po próżnicy. Ot i cały sikret. :)
"Lecz Pan kazał, sługa musi, skąpał się biedak po szyję". :?: Oj, biednyś ty, Randall, oj biedny. Tak tańczyć jak ci zagrają. Ojojojoj :P :lol: :twisted: 8)

PS. Gambit, normalnie jestem pod wrażeniem twojej znajomości klasyków. :) :twisted:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: PO TRENINGU :) - wyraź co czujesz!

"Lecz Pan kazał, sługa musi, skąpał się biedak po szyję". :?: Oj, biednyś ty, Randall, oj biedny. Tak tańczyć jak ci zagrają.

Ja tam nie tańczyłem 8O Lubie prowadzic treningi, arbeit macht frei, pecunia non olet, nutka feudalnej Japonii w 21 wiecznej europie - interpretować moża na wiele sposobów - wybierz sobie. :twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024