Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fantazje o ulicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
IMHO to coby o Adamie nie powiedzieć - mam na myśli słynną 'poprawność polityczną' :wink: - to odwala on w tym dziale z Lordem kawał solidnej roboty.
Z tworzeniem schematów byłbym ostrożny - znalazłem się już w kilku sytuacjach, gdzie goście chcieli tylko mnie skroić, względnie poprawić sobie humor, a konczyło się to różnie ... :roll:
Jasne Dran - istnieją inteligentne dresy, nawet Twój ulubiony moderator o tym kiedyś pisał. I cytując go "co z tego ?" Zmienisz swoje podejście do reprezentantów tej grupy ? Jeśli tak, to gratuluję.
A dlaczego ci wszyscy niewinni kibole i dresiarze są karceni przez niedobrych moderatorów ? Może dlatego, że szeroko pojęte sztuki walki nauczyły nas, że szukanie zaczepki jest debilizmem ? A mottem podforum jest praktyczne zastosowanie technik w obronie własnej, a nie na przypadkowo spotkanych osobach.
Poznać psychologię dresa i motywy jego działania ? :lol: Tym to mnie szczerze rozbawiłeś. Polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
A dlaczego zamykane są tryskające geniuszem autorów tematy typu "Jak najlepiej komus dokopać ?" chyba nie wymaga większych wyjaśnień.
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
to tak samo jak niektore Topiki sa tworzone zbyt szybko i pochopnie :) :)
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
Ghostek owszem, odwalaja. Nie twierdze, ze jest inaczej ;)
Fakt, bywa ze sytuacja konczy sie inaczej niz moznaby sie bylo spodziewac, nie wszystko da sie przewidziec do konca niestety. Co nie znaczy, ze nie nalezy probowac.
Co do inteligencji dresow, to nie chodzilo mi o to, zeby zmienic nastawienie ludzi do tej grupy spolecznej ;) Nie jestem zadnym dzialaczem ruchu na rzecz wyzwolenia 3 paskow ;) Chodzilo mi o to, ze jesli ktos w sytuacji kryzysowej zaklada z gory, ze jego przeciwnik jest idiota, to moze sie przykro rozczarowac. A bywa i tak, ze potraktowanie z gory moze takiego typka jeszcze bardziej wq** i zaostrzyc sytuacje.
Nie chodzilo mi o inteligentnych dresow, lagodnych i kulturalnych. Chodzilo mi o inteligentnych sq* ktorym rozum sluzy do skuteczniejszego krojenia/obijania komus mordy.
A jak pozwolisz takim sie odezwac na forum, to mozesz przy okazji dowiedziec sie ciekawych rzeczy, o tym jak oni Ciebie postrzegaja i czego mozesz sie po nich spodziewac. Jedna wazna rzecz jakiej sie nauczylem na treningach, to zeby nigdy nie lekcewazyc przeciwnika. A im lepiej go znasz, tym lepiej sobie z nim poradzisz.
Moze i takie stereotypowe myslenie, pozwala posmiac sie z przeciwnikow, dzialajac w sposob "nie taki dres straszny jak go maluja" i rozladowujac strach i inne negatywne emocje... Gorzej jak ktos naprawde zacznie tak myslec, bo jak mowie, moze sie to dla niego okazac przykre w skutkach.
Z ta psychologia dresa moglem Cie rozbawic, bo termin mial byc nieco zabawny, a jednak nie jest to takie do konca smieszne. Bo jak mowie, uznajac przeciwnika za idiote niezdolnego zlozyc dwoch zdan do kupy, dajesz mu szanse niemile Cie zaskoczyc.
Co do tematu "Jak najlepiej komus dokopac" to faktycznie moze byc glupi. Chociaz gdyby znalazloby sie tu paru praktykow, to dowiedzialbys sie czego mozesz sie spodziewac i jakos to wykorzystac ;)
Dlatego wlasnie nie jestem az tak chetny do szybkiego okreslania tematow jako glupie i zamykania.. Moze i okaza sie glupie, a moze przynajmniej smieszne...
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
Wychodzi na to, że wcześniej się nie zrozumieliśmy, bo zgadzam się z tym, co napisałeś. :-)
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
No ja idąc ulicą czesto sobie fantazjuje patrzac na tylko 17-18tek ....
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
To ciesze sie, ze sie juz rozumiemy;)
A przy okazji, czy przywolywana poprawnosc polityczna, jest faktycznie przydatna w takich dyskusjach? Bo taka poprawnosc, potrafi sprawic, ze szybko przyjmiemy jedyny sluszny poglad i nie bedzie juz po co dyskutowac ;) Ja tam ogolnie nie jestem fanem poprawnosci politycznej, a raczej zwolennikiem samodzielnego myslenia. Bo poprawnosc polityczna ma to do siebie, ze czesto preferuje plyniecie z glownym nurtem. Poza tym ma sklonnosc do upiekszania rzeczywistosci i udawania, ze pewnych zjawisk nie ma, a nawet jak sa to lepiej o nich nie mowic albo chociaz nie nazywac po imieniu ;) To moze jeszcze zamiast "dres" zaczniemy mowic "ubrany inaczej" o ile juz wogole bedziemy wspominac o ich istnieniu ;)
Dla mnie problem dresiarstwa jest o tyle zlozony, ze nie mozna niestety, mimo usilnych staran zamknac ich w stereotypie "glupi, slaby, agresywny, tchorzliwy". Problem w tym, ze coraz wiecej osob preferuje taki styl bycia, dresiarstwo stalo sie niestety modne. A to dlatego, ze miesci sie w nurcie pt. "zyc latwo i przyjemnie". Ktos wie albo zastanawia sie jaka kasa obraca taki dresik ? Bo podejrzewam, ze wielu z nich, gdyby tylko nie rozwalala kasy natychmiastowo na dragi, chlanie i inne przyjemnosci, to zylaby dostatnio bez koniecznosci podejmowania pracy zarobkowej. I dziwic sie, ze taki typ uwaza tych pracujacych za marne kilkaset zlotych za frajerow? On uwaza, ze glupi jest ten co zazyna sie za marne grosze, podczas gdy dresik zyje sobie na luzie nic nie robiac.
Taki typ na ulicy czesto jest po prostu sprytniejszy, wcale nie da sie tak latwo przegadac i nie odejdzie z pustymi lapami. Ma swoje gadki i sposoby na "frajerow".
Dlatego zastanawiam sie, czy taki stereotyp "glupiego dresa" nie jest mu wrecz na reke? No bo skoro nikt go nie traktuje powaznie, to kto by sie tam przejmowal? A co on tam moze komu zrobic? Niestety, tak chyba widza to rowniez wladze. Bo gdyby wreszcie uznali, ze zjawisko jest grozne, a na dodatek staje sie az nadto powszechne, to moze wreszcie zmieniloby sie cos w tym kraju, Policja i sady ostrzej traktowaly takich maloletnich bandytow, zamiast np. umarzac im sprawy za pobicia albo standardowo ladowac wyroki w zawiasach.
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy

Chodzilo mi o inteligentnych sq* ktorym rozum sluzy do skuteczniejszego krojenia/obijania komus mordy.
A jak pozwolisz takim sie odezwac na forum, to mozesz przy okazji dowiedziec sie ciekawych rzeczy, o tym jak oni Ciebie postrzegaja i czego mozesz sie po nich spodziewac.


Wiesz ja mam opinie takich ludzi gdzieś.Nie są dla mnie partneremi do rozmowy.
Bo i o czym miałbym z nimi rozmawiać,jeżeli sam fakt ''krojenia'' wkurw*a mnie niemiłosiernie. :evil:

Naprawdę nie wiem jakich ciekawych rzeczy spodziewasz się dowiedzieć od tego typu osobników.Jakbyś mógł to mnie oświeć, jakimi to rewelacjami mogliby się podzielić. :roll:

Poza tym jaki problem, w necie jest pełno grup dyskusyjnych na których dzielą się wrażeniami z pobić,rozbojów itp. Chyba nie trudno je znaleźć?
Dla mnie to,że tematy zakładane przez ''ciemnych typków'' są kasowane stanowi jeden z dowodów,że BUDO trzyma poziom i tyle.


Pozdrawiam
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy

Wiesz ja mam opinie takich ludzi gdzieś.Nie są dla mnie partneremi do rozmowy.
Bo i o czym miałbym z nimi rozmawiać,jeżeli sam fakt ''krojenia'' wkurw*a mnie niemiłosiernie. :evil:


A wiesz, oni Twoje opinie tez maja gdzies, co nie przeszkodzi im skroic Cie, czy poskakac po glowie... Moim zdaniem lepiej poznac wroga, w koncu kazde wojsko ma jakis zwiad i wywiad ;) Chyba wiedza co robia? ;)

Naprawdę nie wiem jakich ciekawych rzeczy spodziewasz się dowiedzieć od tego typu osobników.Jakbyś mógł to mnie oświeć, jakimi to rewelacjami mogliby się podzielić. :roll:


Moze np. dowiedzialbys sie, co decyduje najczesciej o wyborze ofiary, jakich zalozen sie trzymaja w trakcie napadu itp.

Poza tym jaki problem, w necie jest pełno grup dyskusyjnych na których dzielą się wrażeniami z pobić,rozbojów itp. Chyba nie trudno je znaleźć?


A wiesz, ze nie szukalem? Dzieki za podpowiedz :) Masz jakies gotowe adresy, czy musze sam poszukac? ;)

Dla mnie to,że tematy zakładane przez ''ciemnych typków'' są kasowane stanowi jeden z dowodów,że BUDO trzyma poziom i tyle.

Nie bede sie upieral, w koncu o gustach sie nie dyskutuje ;)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
Wiecie sądze, że dresy raczej interesują się radiami samochodowymi, a nie drobnymi przypadkowych osób. Główny motyw to poprostu "bo się morda nie podoba", a "daj 2 zł" to raczej taki sposób na zaczepke tylko. Ulice dalej od mojego bloku 3 kolesi pobiło 2 przechodniów tylko dlatego, że przechodzili, a oni się nudzili dopiero potem PRZY OKAZJI ich skroili :| .

Pewnego paskudnego dnia (15 lat miałem) chłop mnie zaczepił i jak wywinąłem kieszenie puścił mnie wolno i przybił piątke. Miał ok.40 lat i był dosyć wielki:?. Miałem szczęście ,że chciał tylko kase i nic więcej.

Dokładnie wczoraj o 19.00 staliśmy na przedmieściach cze-wy (4 koleżanki qmpel i ja) i czekaliśmy na reszte qmpli. Staliśmy w bocznej uliczce w tym ja stałem na skraju ulicy ,a qmpel na środku. Nagle wjeżdzą mazda 323 , wysiada z niej koleś (łysy, niższy ode mnie z 5cm ,ale cięższy z 20-25kg),którego wcześniej minąłem na głównej drodze jak stał obok auta-nawet na mnie nei zwrócił uwagi. Koleś wychodzi z fury z txtem "co Ty łebek nie umiesz zejść z jezdni jak auto jedzie?", myśle "ku*wa do qmpla się doczepił", a jak się okazało to było do mnie i odrazu poleciał txt "wyjebać w zęby?". Gdyby nie to ,że koleżanki go znały to miałbym niezły wpierdol. Facet wiechał do bocznej ulicy po to ,żeby mi nakopać i z niej wyjechać. Teraz się zastanawiam co chciał od 17-letniego gnoja 25 letni dres :| . Potem qmpel mi powiedział ,że kręci się w towarzystwie gwałcicieli nieletnich i morderców 8O . Nawet gdybym mu jakimś cudem dał rade, a może bym dał, bo qmpel by pomógł to by nas znalazł i sprzedał kose pod żebra.

Wieć jednak motyw jest ważny, bo jak chcą kase to dasz drobne i luz, a jak chcą Ci spuścić łomot za wygląd to padaka :( [/list]
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy

A wiesz, oni Twoje opinie tez maja gdzies, co nie przeszkodzi im skroic Cie, czy poskakac po glowie... Moim zdaniem lepiej poznac wroga, w koncu kazde wojsko ma jakis zwiad i wywiad Chyba wiedza co robia?


Różnica między moimi opiniami,a ich tkwi w tym,że ja swoje mogę głosić na BUDO a oni nie :P I niech tak zostanie :)

Moze np. dowiedzialbys sie, co decyduje najczesciej o wyborze ofiary, jakich zalozen sie trzymaja w trakcie napadu itp.


Wiesz nie sądzę,aby istniały jakieś generalne reguły(no może poza tą,że atakują w przewadze i wybierają najłatwiejsze(wg danej osoby)cele).
Powiedz mi jeszcze,że gdyby jakiś dres napisał,iż nawala tylko krótko obciętych brunetów,to byś się przefarbował i zapuścił włosy :lol:

Nie znam stron,ponieważ mnie tego typu tematyka nie interesuje.Ale zakładam,że google nie zawiedzie. :wink:

Pozdrawiam
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
XaiMoon, no wlasnie dlatego tez uwazam ze motyw to podstawowa kwestia. Fakt, radia to chyba jedno z ich podstawowych zrodel zarobku. Z tymi "daj 2zl", to jednak kilka razy sie przekonalem, ze nie jest to tylko zaczepka. Bo jak dasz mu 2zl, to wyciagniesz portfel i sie z nim blyskawicznie pozegnasz. Za to mowiac, ze nie masz, czesto po chwili gadki masz swiety spokuj (o ile nie zechca Cie przeszukac). Kumpel np. nadzial sie kiedys na tekst "chcesz kupic zegarek?" i nie myslac spytal za ile. Co bylo niestety jasnym sygnalem, ze ma przy sobie jakies pieniadze i sie zaczelo.
Na typow szukajacych zaczepki najtrudniej cos poradzic, dlatego stwierdzam, ze najlepiej omijac szerokim lukiem. Jak sam napisales, czasem ratuja tylko zbiegi okolicznosci, ze np ktos kogos zna.
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy

Niestety, tak chyba widza to rowniez wladze. Bo gdyby wreszcie uznali, ze zjawisko jest grozne, a na dodatek staje sie az nadto powszechne, to moze wreszcie zmieniloby sie cos w tym kraju, Policja i sady ostrzej traktowaly takich maloletnich bandytow, zamiast np. umarzac im sprawy za pobicia albo standardowo ladowac wyroki w zawiasach.


No właśnie. Strasznie mnie wkurza jak słyszę w wiadomościach: "Policja znowu wykazała się niezwykłą skutecznością rozbijając gang X w mieście Y zajmujący się podrabianiem pieniędzy / produkcją narkotyków / bla bla bla". Jakie to ma znaczenie dla takiego szarego mieszkańca jak ja gdzie i jaki gang rozbijają?! Już wolałbym, aby skupili swoją uwagę na takich właśnie dresiarzach i innych drobnych rzezimieszkach, którzy okradają przechodniów.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy

No właśnie. Strasznie mnie wkurza jak słyszę w wiadomościach: "Policja znowu wykazała się niezwykłą skutecznością rozbijając gang X w mieście Y zajmujący się podrabianiem pieniędzy / produkcją narkotyków / bla bla bla". Jakie to ma znaczenie dla takiego szarego mieszkańca jak ja gdzie i jaki gang rozbijają?!

Propaganda w skali krajowej... Strasza bandytow.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
Druss heheh, nie no z tym farbowaniem to przesada by byla. Ale mysle, ze jest sporo innych, bardziej prawdopodobnych przyczyn, ktore da sie wyeliminowac. Wiadomo, ze wybieraja najlatwiejsze ofiary. Warto by sie jednak dowiedziec, co powoduje ze ktos jest latwa ofiara. To raz. Dwa z pewnoscia znaczenie ma tez miejsce. Dodatkowo, mysle ze poza latwoscia, sa tez czynniki ekonomiczne ;) Bo chocbys byl najslabszy, to jesli stwierdza, ze nic nie masz, raczej nie beda Cie kroic. Mysle, ze z tych powodow, np. osoby ze sluchawkami na uszach moga rzucac sie w oczy (discman, czy jakis mp3 player moze kusic). To samo z rozmawianiem przez komorke w obecnosci takich podejrzanych typow itp. Niektore rzeczy sa prawie oczywiste, ale moze dowiedzielibysmy sie czegos wiecej ;)
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
No, ale przecież nie po to człowiek kupuje przenośnego mp3 playera, żeby z niego korzystać w domu, bo inaczej mogą go skroić. To samo z telefonami komórkowymi. W tym przypadku nie używanie takich urządzeń rozwiązuje problem, ale zabija ich ideę - bo one z założenia są do użytku poza domem. Jak sobie z tym poradzić?
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
Ok psze państwa - motyw jest ważny, ale jak już napisał Druss - nie można zbytnio generalizować. Założenie, że gość zaatakuje Cię w określony sposób jest jak powiedzenie do bandy podpitych żuli chcącej kasę żeby spie***ali - istnieje szansa, że zadziała. Kiedy zgadzałem się, co do przydatności poznania metod działania drechów miałem na myśli niektóre "akcje" -np. kiedyś gość po spotkaniu się z moją grzeczną odmową :) podzielenia się pieniędzmi próbował mnie przekonać jeszcze raz, z tym, że tym razem z drugiej strony zachodził mnie jego kumpel, który miał mi chyba wyperswadować mój punkt widzenia. Rozmowa była krótka :
ja : - jesteś aż tak cienki ?
- ... ale o co ci chodzi ?
- aż tak, że potrzebujesz tego gościa z tyłu żeby ci pomógł ?
Obydwaj goście stanęli zdezorientowani, a ja poszedłem w swoją stronę. Kiedyś byłem świadkiem podobnej sytuacji więc tego również się spodziewałem. A na ulicy trzeba po prostu być taktycznym :wink:
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
Dran jeśli naprawdę Cię to interesuje to napisano na ten temat parę książek.Co więcej parę osób zadało sobie trud i przeprowadziło badania itp. W ten właśnie sposób powstała wiktymologia

Napradę nie sądzę,aby wynurzenia jakiegoś bandyty w sposób odczuwalny poprawiły Twoje bezpieczeństwo.
A o tym jakie zachowanie jest niebezpieczne,czego należy się wystrzegać przecież już wiesz(podałeś przykłady).

Pomijając inne argumenty,to jak Ty to widzisz ''w praktyce''.
Użytkownik o nicku"Pierdol lesczy" opisuje jak to właśnie wczoraj skopał dzieciaka.A Ty pytasz,czy dzieciak nosił discmana???

Pozdrawiam
  • 0

budo_varsovie
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
Popieram Drana warto wiedzieć o co chodzi temu co Cię atakuje.

Jeśli ktoś chce tylko pożyczyć coś od Ciebie mimo Twojej woli, to opór może go zniechęcić do dalszych działań.

Natomiast jeśli ktoś chce się tylko wyżyć to opór jest niewskazany - tylko podniecasz przeciwnika, do momentu aż uzykasz przewagę.

! Najlepiej zawsze dawać dyla i unikać konfrontacji !

Nawet jeśli zaczepią Cie menele i szturchną to trudno. Dopiero kiedy zapowiada się na rozwałke wtedy w nogi, ew. torując sobie drogę dostępnymi środkami.

To co nieraz pojawia się na forum - wygrasz, z sklepanymi jajkami, bez zebów ale dałeś nauczke dwóm. Jeszcze tylko 100 czeka na Ciebie - "Niektórzy są jak kamień w strumieniu, trzeba ich codziennie ..."
  • 0

budo_pak0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy
Jestem pewien, że "przemyślenia" dresa byłyby ciekawe. Budo jest jednak przeznaczone dla osób z jasnej strony mocy i na tym polega sprawa.
  • 0

budo_dran
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Fantazje o ulicy

W ten właśnie sposób powstała wiktymologia

Wstyd sie przyznac, ale musialem az sprawdzic co znaczy ten termin :oops: Faktycznie rozwiazywaloby to czesc problemow ;) Pozostaje jeszcze kwestia sposobu dzialania przeciwnika.


Pomijając inne argumenty,to jak Ty to widzisz ''w praktyce''.
Użytkownik o nicku"Pierdol lesczy" opisuje jak to właśnie wczoraj skopał dzieciaka.A Ty pytasz,czy dzieciak nosił discmana???

Nie no, niezupelnie chodzilo mi o przeprowadzanie wywiadu z gwiazda ;)
Chodzilo mi raczej o to, ze topik moglby sie sam rozwijac. Ewentualnie mozna by sie podczepic i dopytac troche co i jak.
Mysle, ze raczej nie grozi nam nagly zalew forum przez dresow. Jakby sie tu znalazlo paru chcacych sie wypowiadac o akcjach z ulicy, to moze tragedia by sie nie stala. A nadal uwazam ze czegos sie przy okazji mozna dowiedziec. Nie mowie zreszta zeby takich gosci chwalic na forum, starczyloby nie blokowanie tematow wedlug mnie ;) No ale chyba wiekszosc jest przeciwna, wiec nie bede nalegal i wprowadzal wlasnych porzadkow ;)

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024