Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stanie na rekach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_zniwiarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:slupsk AdG

Napisano Ponad rok temu

Stanie na rekach
Wlasnie jak w temacie...

Szukalem jakis instrukcji... nie znalazlem wiec tworze tamat... tylko nie besztajcie :oops:

Wiec... stanie na rekach lub na jedner rece czyli nauka tzw. ''igreka Y'' mam z tym problemy nie wiem czy to wina ze nie umiem zbyt dlugo ustac na rekach czy moze moje barki nie sa zbyt silne zeby utrzymac ciezar ciala...

Jesli mozecie prosze napiszcie jakie cwiczenia mozna wykonywac zeby wzmocnic swoje miesnie i utrzymywac sie na jednej lapie lub dwoch....
mozecie takze napisac jak sie uczyc ''igreka'' a po capoeirstats AU MALANDRO ... pomocy

pozdro ;) ... nie besztajcie mnie .... :P 8)
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Stanie na rekach
Pompki rangerskie ( stajesz przy ścianie na rękach i jedziesz góra, dół)
A ogólnie to próboj stać przy ścianie i oswajać się z tym :)
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Stanie na rekach
Skoro masz słabe ręce to je wzmocnij, barki przy okazji też, czyli m.in : hantle, drążek, sztanga łamana itd...
Co do stania na rękach... przed każdą próba solidnie rozgrzej nadgarstki, bo możesz się nabawić róznych zwyrodnień chrząstki. Najpierw stawaj pod ścianą, potem z asekuracją bez sciany. Co do au malandro, to idź na trening, a sie dowiesz, heh... nawet zobaczysz jak poprawnie zrobić tę trechnikę.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024