Skocz do zawartości


Zdjęcie

-WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Wiedzialem ze moge na was liczyc!!!!! Wszystko jest podane wyzej. W tym tygodniu co bedzie bedziemy wysylali regulamin do osob zainteresowanych i ich klubow. Pozdrawiam i czekam na innych!!!!![/code]
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Tedo, jesli mozesz to podeslij mi regulamin. Wszystko zalezy od terminow innych zawodow (Polska Fedracja Karate + zawody w Kobylce).

Pozdrawiam
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Tedo my to się chyba znamy(-:Ja też byłem w Budapeszcie w 2001 roku. A jeżeli chcecie inf. dot naszego występu na turnieju zen bu kan kempo w grudniu 2004 to zapraszam na stronę ogólnopolską SHIDOKAN. Mogę sie pochwalić, że dobrze nam poszło i nawet może bym tu zdjęcia puścił. Swoją drogą na mistrzostwach kempo organizacji shihan Jóźwiaka też byliśmy i też fajna sprawa ale zupełnie inne zawody
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Witam,mały przestój dot. zawodów, szczegóły podam potem. Poślizg z płytką! (zbyt mała ilość zawodników-jak narazie) Shindokangr ja nazywam się Emil Waszak a TY? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
  • 0

budo_shidokangr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Cześć Emil pewnie pamiętasz jeszcze Grześka z Łodzi? Pozdrawiam.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Jak można nie pamiętać sensei Grzegorza Ch. Pozdrawiam. Grzesiu napisz mi na maila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] kiedy macie jakieś zgrupowanie u siebie lub u Sensei Radlińskiego!!! Miło Cię znowu spotkać (szkoda że w sieci) Napisz na maila!!!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Witam wszystkich!!! W związku z małą ilością chętnych musimy zawody przełożyć na inny termin tj. pażdziernik, listopad. Wstępnie udział zgłosiło 23 osoby, ale wszystkie kategorie nie będą obsadzone. Jest to także prośba innych osób, które chcą wziąść udział w swoich zawodach stylowych. Jak wiecie zorganizowanie zawodów jest dość kosztowne, wobec tego nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek poślizgi. Nasi sponsorzy nie będą zadowoleni jak na zawodach zjawi się tylko kilku zawodników. Powrócimy do tematu w okresie wakacji. Osoby chętne do wzięcia udziału w tego typu turnieju proszę o podanie przybliżonych terminów, które nie będą kolidowały z turniejami stylowymi(na mojego maila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Wiadomo już coś?
poz
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Turniej o podobnych zasadach organizuję już od kilku lat w swojej szkole "Cobra-kai"
Co roku w czerwcu organizuję otwarty turniej "Cobra-kai Cup" w podobnej formie w tym roku ze względu na zgłoszenia zawodników z Ashihara Karate i Kyokushin Karate z Holandii i Belgii
turniej odbędzie się w formule knock-down karate ale w przyszłym roku po dokładnym przetłumaczeniu przepisów holendrom i belgom oraz zaprezentowaniu walk w tym systemie na tegorocznym "Cobra-kai Cup" napewno do nich wrucimy.
  • 0

budo_raul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Witam !!Uważam ze takie zawody zacheciły by wszystkich karatekow do cwiczenia rzutow, oraz techni w parterze!!Poniwewaz gdyby brali udział w takich zawodach musieli by umiec rzucac i cokolwik z parteru !!Niestety wielu Karatekow zapomniało ,że w tej sztuce sa rownież rzuty i parter!! :wink: Panowie nie ograniczajcie się tylko do stojki !!! :)
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Masz rację Raul odeszliśmy od tego. Ja w miarę moich możliwości trenuję z moimi uczniami parter,rzuty,obalenia i dźwignie. Prowadzimy takie zajęcia podczas zajęć z combatu.
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Już o takim turnieju kiedys pisałem, jeden odbył się niedawno w Kędzierzynie miasto ma około 80tyś osób a na hali było ponad 200 (dużo, zwarzywszy na to, że była mała reklama tylko). W czerwcu mają się odbyć mistrzostwa Polski w Budokai - to właśnie taka formuła jak napisałeś, z tym że można bić się łokciami i kolanami i walczy się w hełmach a rundy trwają po 2 minuty.
Jak robiłem o tym temat to było "trochę" osób chętnych. Ostatnio na turnieju byli ludzie z Litwy,Grecji,Niemiec...
  • 0

budo_raul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????

Masz rację Raul odeszliśmy od tego. Ja w miarę moich możliwości trenuję z moimi uczniami parter,rzuty,obalenia i dźwignie. Prowadzimy takie zajęcia podczas zajęć z combatu.

Cześć Paweł ! Mam do Ciebie prośbę może coś powiesz bliżej na temat zawodów -"Cobra-kai Cup"; czy to jest turniej otwarty ?? regulamin ?? daty zwodów?? czy jest dopuszczalny parter i rzuty ??jeśli ludzie chcą strartowć to co muszą spełnić?? Z Góry Dzięki !!! :wink:
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Witam Raul!!!

Mój turniej odbywać się będzie 11.06.2005 w Kazimierzy Wielkiej dokładnie w hali sportowej Kazimierskiego Ośrodka Sportu. Turniej z zasady jest otwarty , wyjątek stanowią zawodnicy Seitedo Karate ( moja szkoła otrzymała odmowę startu w zawodach otwartych seitedo) W tym roku będzie to turniej knock-down karate ale odbędą się walki pokazowe BJJ i vale tudo aby pokazać ten system walki. Mamy zgłoszenia szkół Ashihara Karate ,Kykushin Karate, Oyama Karate i Shinai-do Karate. Wszelkie szczegółowe informacje będą na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] po 25.04. lub bezpośrednio przez e-mail
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Witam, dawno tutaj nie zagldalem. Tylko niech Pan napisze dlaczego Panscy zawodnicy nie mogli startowac w turnieju SEITEDO KARATE (wybaczcie mi te niedociagniecia w pisowni ale mam klopot z klawiatura.
  • 0

budo_paweł sępek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRAKÓW

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Witaj Tedo!!!

O to zapytaj shihana Czaplę on nie wyraził zgody.
  • 0

budo_raul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kwidzyn

Napisano Ponad rok temu

Re: -WYZWANIE-CO O TYM MYŚLICIE!!!????
Cześć !!Paweł mam prośbę abyś coś napisał więcej na temat zawodów. Chodzi mi o czas rund, po krótce o punktacji , jakie wagi, strój ???? :wink:
Pozdrawiam ! :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024